KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Kézkrém praktikus pumpás kiszerelésben, kókusz és licsi illattal.

Vegán termék

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bella9947

2018. május 18.

Én a doboza miatt vettem meg első sorban mert tökéletes az éjjeli szekrényemre ez a pumpás kiszerelés és nagyon jól is néz ki. Imádom az illatát is, nagyon megtetszett mikor a boltba kipróbáltam és még mindig szeretem szóval az illata 5 csillagot ér, de a hatékonyságával már nem voltam annyira megelégedve. Egy normál bőrre extra hidratálásnak megfelelő és kellemes , de ha szárazabb a kezem azzal már nem tud mit kezdeni. Fél óra múlva újra kéne kennem ami nagyon nem jó .Ezért csak 4 csillagot kap.

Bella9947
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Loona

2018. március 15.

Ez a közös irodai kézkrémünk kolléganőmmel :) Igaziból ő vette, de neki sajnos nem vált be, így bedobta a közösbe.

A tetszetős csomagolása miatt (nesze neked, tudatos vásárlás :P no de azért más feltéteimnek is megfelelt volna) sokáig vacilláltam anno én is, hogy vegyek-e egyet itthonra, de akkor épp volt bőven kézkrémem, és nem akartam, hogy rám romoljanak. Utólag örülök, hogy nem vettem meg, mert így, hogy volt lehetőségem hosszabb ideig használni, sajnos haszontalannak tartom, és a csomagolásán és az illatán kívül nincs benne semmi szeretnivaló (és még az illata sem mindig az...). Míg kolléganőm száraz kezeire olyan volt, mint halottnak a csók, az én szerencsére nem száraz kezeimre meg túl sok, és egyszerűen nem tudok olyan keveset nyomni, hogy az ne legyen nekem sok az irodába, napközbenre, pedig az adagolója jó, lehet belőle részpumpálásnyit is nyomni. Állagra az átlag Balea kézkrémeknél kicsit tömörebb, de a testestől azért még mindig távol áll. Úgy egy lencsényit szoktam kinyomni belőle, ennyi kis masszírozgatás után viszonylag gyorsan beszívódik, viszont hagy egy zavaró réteget, ami laptopnyomogatáskor nem túl ideális, ha pedig egy picivel többet nyomok véletlen, akkor kifejezetten kellemetlen érzés: úgy fél óra után olyan, mintha koszos lenne a kezem, és mindig le akarom mosni :S
Az illata kis mennyiségben is émelyítően intenzív tud lenni. Rossznak nem mondanám, elsősorban kókuszos-édeskés, ha épp erre vágyom/gyunk, akkor jól esik az illatfelhő, de én ilyen intenzitást kézkrémben már nem szeretek, arra való a parfüm... Pont emiatt a tulajdonsága miatt én például estére sem tudnám használni, amikor hajlandó vagyok picit testesebb kézkrémet kenni a kezemre (ha épp van itthon, és valamikor el kell használni), mert alvás közben kevésbé zavar a korlátozott beivódás.
A legkellemetlenebb viszont az, hogy többször észrevettem már, hogy előfordul, hogy nagyon enyhe csipkelődő érzést okoz... általában ezt is akkor, amikor egy picivel többet nyomok ki a kelleténél (ami még mindig kis mennyiség, mondjuk egy borsónyi). Ezzel együtt összességében csak a cuki csomagolására és a vegánságára tudok két csillagot adni.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Eperhercegno

2018. március 7.

A gyönyörű csomagolással már megnyertek

Eperhercegno
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

A gyönyörű csomagolással már megnyertek

Nicu

2017. augusztus 29.

Megszagoltam, és nem bírtam ott hagyni a boltban. Isteni, ahogy a kókusz és a licsi illata keveredik. Vizes állagú, de gyorsan beszívódik. Nyáron jó, de a hideg időben ez nekem kevés lenne.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

nemethanna196

2017. augusztus 12.

Mikor megláttam ezt az újdonságot, azonnal beleszerettem és elképzeltem, mennyire csodásan fog mutatni ez a cukiság az íróasztalomon. Gyerekesen hangzik, de ez volt az elsődleges szempont, amiért megvásároltam.
Természetesen nem csak a szemeim gyönyörködhetnek benne, hanem az orromat is kényezteti. Nagyon különleges, igazi nyarat idéző, gyümölcsös illata van, öröm érte nyúlni.
A termék finise kissé vizes, tehát könnyebb és lágyabb egy átlagos kézkrémnél, jól beszívódik és nem hagy ragacsos, zsíros érzetet maga után.
A hidratáló hatása viszont lehetne intenzívebb, sajnos az én kezeimnek nem elég, amit ilyen téren nyújt. De ettől függetlenül egyáltalán nem rossz termék, akinek nem brutálisan szárazak a kezei, biztosan még jobban oda lesz érte.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!