KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Kézkrémek

Kézápoló hab aloe verával, mandula illattal, mely gyengéd ápolást biztosít a kezek számára és érzéki aromájával kényeztet. A formula gyorsan beszívódik, selymes bőrérzetet hagy. Vegán termék.

Picieri

2017. augusztus 12.

Mikor megláttam a polcon, egy rakat volt belőle, nem is hittem el. Ki akartam próbálni, mert annyira megtetszett a csomagolása, meg hogy hab, meg hogy mandula illat. A hab állagú dolognál arra gondoltam olyan lesz, mint a tusolóhabja, jó kemény, mint a jó kis borotvahabok, de sajnos nem, vagy csak túl meleg volt és nem tudott kiteljesedni. Most hűtőben van, hátha. A mandula illat nem tudom mandula illat-e, inkább vmi cukros valami, de nem szörnyű egyáltalán. Hidratálni kb. nyárra elég lehet, de meg is lepődtem volna, ha tényleg jó lenne arra, amire hivatott. Télen ez biztosan nagyon kevés. Inkább csak az élmény miatt vettem meg, így nem vártam sokat tőle, ergo nem is csalódtam. :D

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

lucintaa

2017. augusztus 10.

Nem vagyok egy kézápolós típus, de ez a termék érdekelt, így az utolsó darabot elhoztam.
Ultra szuper, hogy hab állagú, gyorsan beszívódik, szépen hidratál, és tök fincsi az illata! A sminkes készletem mellett kapott helyet, bár könnyen lehet, hogy a táskámban fog landolni. :)
Megszerettem.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Megszerettem.

b0rzi

2017. augusztus 7.

Talán egyszer őrültem meg ennyire egy illatért. Teljesen odáig vagyok, szívem szerint megkóstolnám, ha valaki tud valami ehhez hasonló konkrét édességet, kérem szóljon! :D
Ez a hab állag imádnivaló, a legtöbb táskámba befér és vicces, gyorsan beszívódik, nem hagy sem zsíros, sem ragacsos érzetet, csak aztán annyit hidratál... Hogy semennyit. Mikor megmosom a kezem, kenhetem is újra, sőt, szeles/hűvösebb időkben kezetmosni se kell, simán kiszárad anélkül is.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Black Fairy

2017. augusztus 4.

Szintén a mandula illatú van meg...bármivel le lehet venni a lábamról, ami habállagú - legyen szépségápolás vagy smink, ha valami habállagú és/vagy vízálló, kell nekem!
Az illata finom, az ötlet nagyon jópofa, viszonylag gyorsan beszívódik, nekem a hidratálásával se volt semmi gondom, viszont zavaró réteget hagyott a kezemen...
Aranyos termék, örülök, hogy kipróbáltam, de azért nem csodaszer.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Aranyos termék, örülök, hogy kipróbáltam, de azért nem csodaszer.

Flami

2017. augusztus 2.

A mandula illatú van meg. Az ötlet, hogy hab állagú, nagyon ötletes, a csomaglása cuki, illata finom. Ára sem vészes.
Viszont nem hidratál kellőképpen, ugyanolyan száraz és ráncos a kezem, ha használom, ha nem.
És most nyár van. Télen teljesen alkalmatlan lenne a feladatára.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

És most nyár van. Télen teljesen alkalmatlan lenne a feladatára.

nikittta

2017. július 30.

Nagyon tetszik az illata,és meglepően hamar beszívja a kezem. Biztos újravevős ,addig míg megtehetem. :-)

nikittta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Zsokaa

2017. július 26.

Már többször megjártam a dm üzletet, mire végre kikerült a polcokra. Még az ára sem volt kirakva. 499 Ft egyébként. Ezt a mandulásat néztem ki. Igaz én nem érzem benne a mandula illatot, de finom, édes sütis. A habon kicsit meglepődtem, mert azt hittem valahogy krémesebb lesz, ez olyan mint egy borotvahab, de ahogy elkezdjük bedörzsölni, már lehet érezni, hogy bizony krémes ez. Hamar beszívódik, szinte maradéktalanul. Ez nagyon tetszik. Így napközben is lehet használni, más krémek, melyek egy vékony réteget hagynak a kezen, zavarnak, és azokat csak éjszakára kenem fel.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Annie25

2017. július 25.

Alig vártam, hogy megjelenjen a polcokon :)) ma ruháztam be rá, és nem bántam meg! :) Nagyon tetszik az illata, nehéz volt választani a két illat között, valószínű, hogy a másikat is be fogom szerezni, mert nagyon tetszik. Amúgy is imádom a hab állagú dolgokat, ráadásul nagyon hamar beszívódik, és puha selymes lesz tőle a kezem! :)

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice