KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Kézkrémek

Kézápoló hab aloe verával, mandula illattal, mely gyengéd ápolást biztosít a kezek számára és érzéki aromájával kényeztet. A formula gyorsan beszívódik, selymes bőrérzetet hagy. Vegán termék.

Adala

2018. június 18.

Csodás az illata!! Egész télen használtam és még mindig van benne😊

Adala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Csodás az illata!! Egész télen használtam és még mindig van benne😊

bymboo

2018. június 13.

Az illata émelyítően édeskés.A kiszerelése miatt jól elfér a táskában,de a hidratáló hatása kevés.Gyors megoldásnak megfelel.

bymboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

bluesky87

2018. június 7.

Az illata kicsit édeskés, de ennyi baja legyen, meg lehet szokni, nem zavaró. A hab állaga nagyon tetszik, könnyű eltalálni a kívánt mennyiséget, és meglepő volt számomra, hogy nagyon hamar beszívódik a bőrbe! Egyáltalán nem erre számítottam, azt gondoltam, hogy majd kenegetni kell percekig és utána is fura érzés marad a kezemen. De épp ellenkezőleg! Nem tapasztalok semmiféle réteg-érzést a krémezés elkenése után. Többen írtátok már, hogy nem hidratál megfelelően. Az én kezeim borzasztóan szárazak és érzékeny a bőröm is. Ez az a kézápoló, ami hosszú ideig hidratálja a bőrömet, napközben nem kell négyszer újrakenni, mint az eddig használt avon-os /gyógyszertári elég húzós árú társait. Délelőtt + délután egy pici habozás és kész is a pihe-puha bőr. Külön erénye a terméknek, hogy vegán! Sajnos a hagyományos Nivea krémtől is kipirosodik a kezem, így azt hiszem, hogy megtaláltam a megfelelő kézápolómat ebben a termékben.

bluesky87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Nymphea

2018. május 30.

Tavaly használtam ilyet, de valami fertelem volt. Az illata gagyi, és filmréteget képzett a bőrön, pedig ezt a habos dolgot nagyon akartam szeretni, újdonságnak nem rossz, de minőségibb kivitelben. (ennek ellenére hatalmas Balea rajongó vagyok)

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

kndi

2018. május 24.

A málnás tesóját néztem ki, de csak ő volt a polcon, így velem jött. Kezdeti fellángolás végett állandóan használtam kb 2 hétig, de mivel nem éreztem hatást a száraz kezeimre nézve, hanyagoltam. Ha eszembe jut használni az csakis az illata miatt van. Ha viszont megszalad, és túl sokat nyomok ki ragacsos, nem szívósan be, csak szétkenem a habot, és egy réteget képez a bőrömön. Fölöslegesnek tartom, az illat ami miatt pontot kap

kndi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Ad-Namah

2018. május 24.

Fura először az illata, amikor kifújom, de az illata és állaga miatt jobban eszembe jut használni mint egy sima krémet. Nekem tetszik. Lehet nem ápol sokat de jobb mintha semmit se lennék a kezemre.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Rita0126

2018. május 22.

Húgomnak vettem szülinapjára. Az illata extra édes, nagyon kislányos. Neki tetszik szóval kap 3 csillagot. Semmit sem hidratál, csak különleges hogy hab és kb ennyi amit tud.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

dorimeow

2018. május 11.

Ápolás szempontjából nem a legjobb de eszméletlen cuki , az illata is isteni😊

dorimeow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Ápolás szempontjából nem a legjobb de eszméletlen cuki , az illata is isteni😊

Qetuo13579

2018. május 5.

Ez a legcukibb kézkrém amit valaha használtam! A legédesebb kiszerelés, állag, illat!
Csak ajánlani tudom! Sok barátnőmnek ajánlottam és ők is vettek🤩szuper

Qetuo13579
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

Csak ajánlani tudom! Sok barátnőmnek ajánlottam és ők is vettek🤩szuper

tenagi

2018. április 30.

Nem estem hanyat tőle, az fix :D Sem hidratálás, sem illat szempontjából nem jött be. Na meg arra lennék kíváncsi ha "elszökik" a gáz belőle, mit lehet csinálni a flakonnal? Azon kívül, hogy kuka pozitív lesz a termék.
De legalább elmondhatom, hogy kipróbáltam.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

De legalább elmondhatom, hogy kipróbáltam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice