KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Kézkrémek

Kézápoló hab aloe verával, mandula illattal, mely gyengéd ápolást biztosít a kezek számára és érzéki aromájával kényeztet. A formula gyorsan beszívódik, selymes bőrérzetet hagy. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vivien92

2017. december 7.

Igazából kényszeresen fogdosnom kell valamit a nap 24 órájában, így utálom a kézkrémeket, mert attól úgy érzem, ha bekenem akkor sokáig nem vehetek a kezembe semmit. Viszont néha durván ki tud száradni a kezem, így mikor megláttam ezt a kis cukiságot, reméltem hogy megváltás lesz. Az illata nagyon finom, és nagyon tetszik a flakonja is. Biztos, hogy nem ez lesz az, ami tökéletesen helyre fogja hozni a kiszáradást, viszont a helyzeten mindenképp javít. És mivel nekem tényleg nagyon kedvező ez a had dolog, szuper ötletnek tartom, megadom az 5*-ot.

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Csiszka

2017. november 26.

Marha jól néz ki, ezért akartam kipróbálni. Nem száraz a kezem, szóval csak azért használom, mert az illatát nagyon szeretem. Van még epresbe is, az talán jobb. Szerintem szuper aranyos :)

Csiszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Netta97

2017. november 23.

Eszméletlenül cuki, azért vettem meg mert ilyen furi dolgot még nem láttam :D
Édeskés csoki illata van és nagyon hamar felszívódik, egyáltalán nem hagy ragacsos érzést, hidratál is de nem sokat, nekem eddig tetszik annyira szárazak nem szoktak lenni a kezeim csak télen,de ettől függetlenül biztos, hogy elhasználom!

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Eszméletlenül cuki, azért vettem meg mert ilyen furi dolgot még nem láttam :D

tdorina3

2017. november 22.

Nekem nagyon tetszik! Ajándékba kaptam, és meg vagyok vele elégedve. Az alcohol tényleg csúnya az összetevők között, de nem vettem észre, hogy szárítaná a kezem emiatt (igaz, nekem alapból nem annyira száraz). Az illata miatt muszáj öt csillagot adnom, mert mindenért odavagyok, ami cukorka illatú.

tdorina3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

anna22

2017. november 21.

Őszintén, még csak kipróbáltam, így hidratálásról egyelőre nem beszélhetek - ma fogyott el a régi mandulás kézkrémem :D -, de immmádom. Oda vagyok, hogy hab állagú, nagyon meglepő, és ajh, nem is tudok róla semmi értelmeset írni, ez szerelem. ♥
Imádom a mandulás-édes illatokat. :3 Nekem is puhábbra sikerült, mint a borotvahab, de én is melegebb időben próbáltam. És nagyon hamar eltűnik a hab. De tetszik. :D

UP:
További használat, hideg időben. Felhabosodik borotvahab állagúra, nagyon durva réteget képez, szinte kesztyűnek tűnik, ha sokat fújok belőle. Nem zsíros kézkrém állagú, hanem inkább tényleg egy borotvahab szerű bevonat a kezeken. Fura. És igen, sajnos - valszeg az alkohol is közrejátszik - nem hidratál valami jól. :( Sőt. Az én kezemen szárított vagy 3 fokozatot, amikor kicsit többet tettem rá, tudom, nem tanácsos, de megcsúszott. :'DD És ha normál adagot teszek is, az sem segít, úgyhogy ez inkább fun, mint hidratáló kézkrém. :/ Ettől függetlenül imááádom, nagyon jó ötlet, de van még rajta mit javítani. ;)

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

UP:

kovacsfruzsika

2017. november 8.

Igazából csak azért vettem meg mert cuki, de kb azon kívül, hogy élvezem kenegetni a kezem vele, semmihogy másra nem jó, nem hidratál kb semmit... az illata viszont fincsi. Hát újra venni nem fogom, de kipróbálni megérte 400 ft-ért :D A denat alcohol pedig nagyon csúnya egy kézkrémben meg főleg :D

kovacsfruzsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

lantika1108

2017. november 4.

Nagyon tetszik, hogy gyorsan beszívódik, de az illata még elég sokáig érződik. Táskába nem merem rakni, mert a kupakját elhagytam és félek hogy kifújódik, és minden habos lesz. Este reggel kenem ezzel a kezemet, nekem megfelel

lantika1108
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

redheadvrouw

2017. október 24.

Tökéletes példája annak, hogy milyen hülyeségeket el tudnak adni nekem- mondta a pasim mikor vigyorogva megmutattam neki a fekete arctisztító kendőt meg ezt. :D
Örülök, hogy kipróbálhattam, de egyszer ebből elég is volt. Az illata számomra nem elég fincsi, olyan kis semmilyen lagymatag édes, egy pillanatra kiérzem a mandulát, de ahogy tovább szaglászom nagyon mű. Egy ideig hurcoltam a táskámban, de rájöttem, hogy nem túl praktikus a mérete miatt meg bárhol elővenni szintén nem az. Egy dolgot viszont jobban tud mint bármi mas: kremes, ragacsos érzet nélkül azonnal beszivódni. Most a hűtő tetején lakik es mikor indulás elott kapok észbe, hogy jaj de száraz a kezem na akkor gyorsan befújom es nem zsíros kézzel kell a zárral megküzdenem. Persze pár percnél tovább nem mulasztja el a száraz érzést.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

kalmaniki

2017. október 16.

Először a hab állaga aztán pedig a cuki csomagolása tetszett meg. Nagyon ötletes kis termék. Az illata isteni finom, édes süti illat. Az ápoló hatása elég gyenge, télre nagyon kevés. Elhasználgatom, nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

jersey69

2017. október 6.

A csomagolása fogott meg, aztán láttam, hogy hab állagú. Mivel szeretek ilyen marhaságokat kipróbálni, jött velem haza :) Az illata nagyon tetszik, olyan émelyítően édes süti illat, imádom. Ugyan engem kicsit szárít, de elfújkálom az illat miatt.

jersey69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice