KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Kézkrémek

Kézápoló hab aloe verával, mandula illattal, mely gyengéd ápolást biztosít a kezek számára és érzéki aromájával kényeztet. A formula gyorsan beszívódik, selymes bőrérzetet hagy. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kalmaniki

2017. október 16.

Először a hab állaga aztán pedig a cuki csomagolása tetszett meg. Nagyon ötletes kis termék. Az illata isteni finom, édes süti illat. Az ápoló hatása elég gyenge, télre nagyon kevés. Elhasználgatom, nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

jersey69

2017. október 6.

A csomagolása fogott meg, aztán láttam, hogy hab állagú. Mivel szeretek ilyen marhaságokat kipróbálni, jött velem haza :) Az illata nagyon tetszik, olyan émelyítően édes süti illat, imádom. Ugyan engem kicsit szárít, de elfújkálom az illat miatt.

jersey69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Zsannus

2017. szeptember 27.

Én is hasonló okok miatt vettem meg, mint az előttem szólók. Annyira megtetszett a polcon a kis cuki csomagolása, kiszerelése. És hát HAB? Nem is találkoztam még ilyennel. A hidratálása nem 100%-os, én egy nap többször is használom (mert imádom fújkálni :D ). Jó az illata, és nagyon nagyon hamar beszívódik. Egy élmény. Újra venném-e? Csak azért, hogy kipróbáljam a másik illat verziót is. :)

Zsannus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

kessi91

2017. augusztus 30.

Kézápoló hab! Hát végem van :D

Spoiler: Természetesen megvettem.

Nagyjából ugyanazt tudom mondani, amit a habos tusfürdőjéről: nem szárít, de nem is hidratál, ami a tudfürdőjénél nem fájó pont, egy kézápoló hab esetében viszont már elvárnám. Az illata nagyon kellemes kis sütike, a csomagolása szuper, ez a rózsaszín-barna nagyon tetszik.

Újra biztosan nem veszem, de fun volt kipróbálni :)

kessi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kézápoló hab! Hát végem van :D

Spoiler: Természetesen megvettem.

Újra biztosan nem veszem, de fun volt kipróbálni :)

Picieri

2017. augusztus 12.

Mikor megláttam a polcon, egy rakat volt belőle, nem is hittem el. Ki akartam próbálni, mert annyira megtetszett a csomagolása, meg hogy hab, meg hogy mandula illat. A hab állagú dolognál arra gondoltam olyan lesz, mint a tusolóhabja, jó kemény, mint a jó kis borotvahabok, de sajnos nem, vagy csak túl meleg volt és nem tudott kiteljesedni. Most hűtőben van, hátha. A mandula illat nem tudom mandula illat-e, inkább vmi cukros valami, de nem szörnyű egyáltalán. Hidratálni kb. nyárra elég lehet, de meg is lepődtem volna, ha tényleg jó lenne arra, amire hivatott. Télen ez biztosan nagyon kevés. Inkább csak az élmény miatt vettem meg, így nem vártam sokat tőle, ergo nem is csalódtam. :D

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

lucintaa

2017. augusztus 10.

Nem vagyok egy kézápolós típus, de ez a termék érdekelt, így az utolsó darabot elhoztam.
Ultra szuper, hogy hab állagú, gyorsan beszívódik, szépen hidratál, és tök fincsi az illata! A sminkes készletem mellett kapott helyet, bár könnyen lehet, hogy a táskámban fog landolni. :)
Megszerettem.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Megszerettem.

b0rzi

2017. augusztus 7.

Talán egyszer őrültem meg ennyire egy illatért. Teljesen odáig vagyok, szívem szerint megkóstolnám, ha valaki tud valami ehhez hasonló konkrét édességet, kérem szóljon! :D
Ez a hab állag imádnivaló, a legtöbb táskámba befér és vicces, gyorsan beszívódik, nem hagy sem zsíros, sem ragacsos érzetet, csak aztán annyit hidratál... Hogy semennyit. Mikor megmosom a kezem, kenhetem is újra, sőt, szeles/hűvösebb időkben kezetmosni se kell, simán kiszárad anélkül is.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Black Fairy

2017. augusztus 4.

Szintén a mandula illatú van meg...bármivel le lehet venni a lábamról, ami habállagú - legyen szépségápolás vagy smink, ha valami habállagú és/vagy vízálló, kell nekem!
Az illata finom, az ötlet nagyon jópofa, viszonylag gyorsan beszívódik, nekem a hidratálásával se volt semmi gondom, viszont zavaró réteget hagyott a kezemen...
Aranyos termék, örülök, hogy kipróbáltam, de azért nem csodaszer.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Aranyos termék, örülök, hogy kipróbáltam, de azért nem csodaszer.

Flami

2017. augusztus 2.

A mandula illatú van meg. Az ötlet, hogy hab állagú, nagyon ötletes, a csomaglása cuki, illata finom. Ára sem vészes.
Viszont nem hidratál kellőképpen, ugyanolyan száraz és ráncos a kezem, ha használom, ha nem.
És most nyár van. Télen teljesen alkalmatlan lenne a feladatára.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

És most nyár van. Télen teljesen alkalmatlan lenne a feladatára.

nikittta

2017. július 30.

Nagyon tetszik az illata,és meglepően hamar beszívja a kezem. Biztos újravevős ,addig míg megtehetem. :-)

nikittta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice