KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Kézkrémek

Kézápoló hab aloe verával, mandula illattal, mely gyengéd ápolást biztosít a kezek számára és érzéki aromájával kényeztet. A formula gyorsan beszívódik, selymes bőrérzetet hagy. Vegán termék.

Aancsaa

2018. augusztus 7.

Nekem a hab eléggé folyós állagú, hiába rázom fel használat előtt... az illata tetszik, de ennyi. A habállagú tusfürdők sokkal jobb minőségűek.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

JRebeka

2018. augusztus 5.

Barátnőmnek vettem névnapjára. Ő azóta is imádja. Azt mondja isteni kürtöskalács illata van és nagyon praktikus. Én nekem is muszáj lesz beszerezni magamnak egyet.

JRebeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Spvirgi

2018. július 1.

Mindkét illata megvan, nagyon szeretem őket. Imádom a hab állagú termékeket. És az illatuk is nagyon szuper!! 💟

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

eticsiga

2018. július 1.

Szuper kézkrém nyárra. Inkább a tejszínhab fujos érdekesség miatt vettem meg és azóta is örömmel fújogatom. Édes vaníliás mandulás süti illata van, nem mű. Hatását tekintve gyorsan beszivodik és egy vékony réteget hagy a kezen ami a következő kezmosasig tart. Amit megfigyeltem hogy a körömágybőrőm nagyon szép,nem száraz napi kb háromszori használattal. Egy kezkrem biztos jobb de ennek olyan könnyű és vicces a használata hogy sokkal jobban fujogatom.

eticsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Adala

2018. június 18.

Csodás az illata!! Egész télen használtam és még mindig van benne😊

Adala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Csodás az illata!! Egész télen használtam és még mindig van benne😊

bymboo

2018. június 13.

Az illata émelyítően édeskés.A kiszerelése miatt jól elfér a táskában,de a hidratáló hatása kevés.Gyors megoldásnak megfelel.

bymboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

bluesky87

2018. június 7.

Az illata kicsit édeskés, de ennyi baja legyen, meg lehet szokni, nem zavaró. A hab állaga nagyon tetszik, könnyű eltalálni a kívánt mennyiséget, és meglepő volt számomra, hogy nagyon hamar beszívódik a bőrbe! Egyáltalán nem erre számítottam, azt gondoltam, hogy majd kenegetni kell percekig és utána is fura érzés marad a kezemen. De épp ellenkezőleg! Nem tapasztalok semmiféle réteg-érzést a krémezés elkenése után. Többen írtátok már, hogy nem hidratál megfelelően. Az én kezeim borzasztóan szárazak és érzékeny a bőröm is. Ez az a kézápoló, ami hosszú ideig hidratálja a bőrömet, napközben nem kell négyszer újrakenni, mint az eddig használt avon-os /gyógyszertári elég húzós árú társait. Délelőtt + délután egy pici habozás és kész is a pihe-puha bőr. Külön erénye a terméknek, hogy vegán! Sajnos a hagyományos Nivea krémtől is kipirosodik a kezem, így azt hiszem, hogy megtaláltam a megfelelő kézápolómat ebben a termékben.

bluesky87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Nymphea

2018. május 30.

Tavaly használtam ilyet, de valami fertelem volt. Az illata gagyi, és filmréteget képzett a bőrön, pedig ezt a habos dolgot nagyon akartam szeretni, újdonságnak nem rossz, de minőségibb kivitelben. (ennek ellenére hatalmas Balea rajongó vagyok)

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

kndi

2018. május 24.

A málnás tesóját néztem ki, de csak ő volt a polcon, így velem jött. Kezdeti fellángolás végett állandóan használtam kb 2 hétig, de mivel nem éreztem hatást a száraz kezeimre nézve, hanyagoltam. Ha eszembe jut használni az csakis az illata miatt van. Ha viszont megszalad, és túl sokat nyomok ki ragacsos, nem szívósan be, csak szétkenem a habot, és egy réteget képez a bőrömön. Fölöslegesnek tartom, az illat ami miatt pontot kap

kndi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Ad-Namah

2018. május 24.

Fura először az illata, amikor kifújom, de az illata és állaga miatt jobban eszembe jut használni mint egy sima krémet. Nekem tetszik. Lehet nem ápol sokat de jobb mintha semmit se lennék a kezemre.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice