KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Kézkrémek

Kézápoló hab aloe verával, mandula illattal, mely gyengéd ápolást biztosít a kezek számára és érzéki aromájával kényeztet. A formula gyorsan beszívódik, selymes bőrérzetet hagy. Vegán termék.

ALettah

2018. február 24.

Nem jósolok nagy jövőt ennek az újdonságnak. Hidratáló hatása gyenge, az illata műcukros, a cuki csomagolás és a hab formula nem sokáig fogja a polcon tartani.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

illeseniko

2018. február 22.

Nálam ez a kézápoló áll az élen!! Imádom az állaga és a cukorkás illata miatt. Hidratálja a bőröm, gyorsan beszívódik és nem okoz irritációt. Előnye, hogy vegán :)

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

pampika

2018. február 22.

A legjobb krém a kezemre! Gyorsan beszivodik és finom az illata!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

A legjobb krém a kezemre! Gyorsan beszivodik és finom az illata!

Halmipetra

2018. február 21.

Nekem nagy kedvencem ez az édes kézápoló hab. Cukorka illata volt az első ami azonnal megbabonázott. Tökéletesen felszívodik.

Halmipetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

Mars93

2018. február 21.

399 Ft-ba kerül jelenleg, és én az első pillanattól kezdve megszerettem! Kicsit szkeptikus voltam a hab állaggal kapcsolatban, nem voltam biztos abban, hogy kellően fogja hidratálni a kezeimet, de tévedtem! :) Nagyon hatékony kis termék, gyorsan beszívódik, az illata pedig olyan mint a pillecukor.

Mars93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

lichtnori

2018. január 19.

Játék. Gyerekeknek (se, mert az összetevői miatt nem adnám nekik). Cuki csomagolás. Cuki hab állag. Cuki illat. És ennyi. Tartós hidratálást senki ne várjon tőle. Fél pillanat után eltűnik a kézről, és nem beszívódik, hanem elpárolog, főleg, hogy az összetevők 3. helyén az alkohol áll, ami miatt hosszú távon szárít is. Alkohol!? Jesszus! Az illata viszont tartós. Ajándékba kaptam. Jobban örültem volna, ha egy táplálóbb krémet rejtene a cuki dizájn. Csodaszer? Hát attól bitang messze van!

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Jucsi10

2018. január 11.

Az illata csodás, az állaga is nagyon jó.
Hamar beszívódik, puha lesz utána a kezem.
Tuti újra veszem.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Az illata csodás, az állaga is nagyon jó.
Hamar beszívódik, puha lesz utána a kezem.
Tuti újra veszem.

nemethanna196

2018. január 6.

Az illata nagyon szuper, fincsi sütire emlékeztető, ez így karácsony után kifejezetten jól esik az orromnak. A hatásától viszont már sajnos nem vagyok elájulva. A hab gyorsan beszívódik, de nehéz eldolgozni, hidratálni pedig csak alig-alig tud, használat után nem ápoltnak vagy puhának, inkább picit ragacsosnak érzem a kezem.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

anna22

2018. január 2.

Őszintén, még csak kipróbáltam, így hidratálásról egyelőre nem beszélhetek - ma fogyott el a régi mandulás kézkrémem :D -, de immmádom. Oda vagyok, hogy hab állagú, nagyon meglepő, és ajh, nem is tudok róla semmi értelmeset írni, ez szerelem. ♥
Imádom a mandulás-édes illatokat. :3 Nekem is puhábbra sikerült, mint a borotvahab, de én is melegebb időben próbáltam. És nagyon hamar eltűnik a hab. De tetszik. :D

UP:
További használat, hideg időben. Felhabosodik borotvahab állagúra, nagyon durva réteget képez, szinte kesztyűnek tűnik, ha sokat fújok belőle. Nem zsíros kézkrém állagú, hanem inkább tényleg egy borotvahab szerű bevonat a kezeken. Fura. És igen, sajnos - valszeg az alkohol is közrejátszik - nem hidratál valami jól. :( Sőt. Az én kezemen szárított vagy 3 fokozatot, amikor kicsit többet tettem rá, tudom, nem tanácsos, de megcsúszott. :'DD És ha normál adagot teszek is, az sem segít, úgyhogy ez inkább fun, mint hidratáló kézkrém. :/ Ettől függetlenül imááádom, nagyon jó ötlet, de van még rajta mit javítani. ;)

UPUP: (UFF-UFF) Nagyon szomorú vagyok. :'( Nekem nagyon száraz a kezem, sőt! Hidegallergiás. Van, mi jó rá, de ez nagyon rosszat tesz neki. Már megtanultam belőle nagyon keveset fújni, de így is szárít. Borzasztóan! Most úgy fogom használni, hogy mindig gumikesztyűt húzok rá, és abban teszek-veszek, csak akkor használom majd ezt, amúgy meg krém állagú kézkrémet. Eddig így jobb a helyzet és mivel nem vagyok százas, ezért meg fogom venni a másik illatút is, hogy majd így használhassam el.....

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

UP:

Enne

2017. december 26.

Meglepő és vicces! Ezek voltak az első gondolatok, amik megrohamoztak, miután megvettem és kipróbáltam. Aztán eljött a barátnőm, és ugyanezt mondta. :) A csomagolása aranyos és mégsem bóvli, az illata édes, fincsi. Egyetértek az előttem szólókkal a hatását illetően, inkább szinten tartásra jó, és sokat nem szabad belőle kinyomni!

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice