KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Kategória:   Szappanok

Kiváló minőségű kézmosó szappan almavirág és menta illattal. Gyengéden tisztítja és táplálja a kezeket.

Grandma'2013

2018. február 15.

Nekem tetszik ez a csomagolás. Egy kicsit tartottam tőle, hogy csöpögni fog és alatta tiszta szappan lesz minden, de mostanáig nincs vele gond. Esztétikus, jól használható. Maga a szappan habzik, tisztít - hozza azt, amit egy folyékony szappannak kell. Az illata kellemes, nem túl erős és nem is nagyon művi. Azért négy csillag, mert nagyon durván túl van árazva. Ennyi pénzért kapok két másik folyékony kézmosót, és azok legalább ilyen jók.

Grandma'2013
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 15.

CeCeDrake

2018. február 9.

Nagyon kiváncsi voltam, hogy mit tud egy sajátmárkás szappan 850 Ft-ért. Főleg úgy, hogy 300 ml, szóval átlagos. Azt írja, hogy kiváló minőségű.
Nos.
Eleve ez a csomagolás szar. Vizes kézben csúszkál. Nem is higénikus szerintem.
Maga a szappan teljesen átlagos. Az illata nem rossz. A hatása...hát semmi magas minőségű tisztító erőt nem vettem észre.
Sajátmárkás létére majdnem annyiba kerül, mint egy Dettol! Na annál nem jobb, sőt, meg sem közelíti.
Túl van árazva a közönséges Balea szappan :-D

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Nos.
Eleve ez a csomagolás szar. Vizes kézben csúszkál. Nem is higénikus szerintem.
Túl van árazva a közönséges Balea szappan :-D

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.