KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Kézkrémek

Hidratálja a száraz kezeket és kellemesen hűsíti a forró nyári napokon. Légiesen könnyű formula korzikai rózsaszín pomelo kivonatával. A gyümölcsös illat élénkíti az érzékeket - intenzív frissességi élményt nyújt. Vegán termék.

Ár: 299 Ft , Eladó: Loona
Állapot: 3-4x használtam borsónyi mennyiséget, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, előreutalás után postán/csomagautomatába

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

anna21

2018. július 10.

Na ez az abszolút pénzkidobás kategória. Impulzusvásárlás volt..bekenem vele a kezem és komolyan mondom jobban kiszárítja a bőröm, mint amilyen volt, tényleg semmi hidratáló hatása nincs. Az illata sem tetszik, az állaga sem. Kuka.

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Boriskajuliska

2018. június 27.

A pénztárnál dobtam a kosaramba, kár volt. Gyorsan beszívódott, tapintásra elég puha, de látványra semmit nem "lágyított" a kezeimen sőőőt és talán picit csípett is (nem, nem hűsített). Az illata kellemes de sok jó illatú krém létezik, ezért kár megvenni:(

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

ursuska

2018. június 20.

Borzalmasan büdös. :D :D :D Amúgy hamar beszívódik, de nem igazán hidratál.

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Borzalmasan büdös. :D :D :D Amúgy hamar beszívódik, de nem igazán hidratál.

canyon

2018. június 10.

Könnyed állagú, gyorsan beszívódó krém. Illata természetellenes, nem tetszik. Hidratáló hatása a nyári melegben napközben pont elég :)
Nem veszem újra, de elhasználom a munkahelyemen.

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Nem veszem újra, de elhasználom a munkahelyemen.

Mano1234

2018. május 18.

A színe és az illata miatt vettem meg, de a hidratáló hatásával is elégedett vagyok. Nagyon gyorsan beszívódik, puha lesz a bőröm, nem hagy ragacsos vagy csúszós réteget maga után.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

sprefectesse

2018. május 17.

Ennyire gyorsan beszívódó kézkrémmel még nem volt dolgom; még a tenyeremet is be merem kenni vele, és egy perc múlva már matathatok is a papírjaimmal.
Az illata nekem nagyon bejön, és a hatása is pont olyan, amire szükségem van nap közben úgy, hogy sokat mosok kezet és ezért sokat krémezgetek is.

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

pannababo

2018. május 14.

Ez 'a megtetszett a csomagolás és az illat' című novella kezdete.... iszonyatosan finom a cirtusos illata, de ez az a nazális élmény , ami egyeseknek szúnyogírtő/ wc illatosító kategória....nekem a calippo cirtomos jégrémet jutatja eszembe, sajnos mikor kicsit ragad ,akkor ez a nosztalgia erősődik. De tetszik, nyárra jó lesz, meg van a maga romantikája. Puhítja a bőrt, kellemes az állaga. 4 csillag, több nem is lehetne...

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

kiralykislany

2018. május 7.

Valóban nagyon könnyed állaga van, és nekem az illata is tetszik. Friss citrusos, egy kis édeskés beütéssel. Gyorsan "beszívódik", de valójában csak rászárad a kezemre, és ilyen kellemetlen száraz lesz tőle. Mintha kiszívna belőle minden nedvességet.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 7.

gyumocs

2018. május 1.

A napokban találkoztam vele, egyértelmű volt, hogy jön velem. Nagyon meglepett, milyen gyorsan szívódik be. Az illata semmi extra, viszont puhává tette a kezeimet. Sajnos mostanában is eléggé könnyen kiszárad a bőröm, de úgy tűnik, gyorsan segít azon is. :) Igazából a színe és a várt illata miatt vettem meg, de nem számítottam rá, hogy ennyire jól működik úgy, hogy ilyen alacsony az ára.

gyumocs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.