KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Kézkrémek

Hidratálja a száraz kezeket és kellemesen hűsíti a forró nyári napokon. Légiesen könnyű formula korzikai rózsaszín pomelo kivonatával. A gyümölcsös illat élénkíti az érzékeket - intenzív frissességi élményt nyújt. Vegán termék.

BlindedByLipstick

2018. december 5.

Pénztárnál dobtam a kosaramba, mert miért ne, csak 5 kézkrémem van itthon, amit el kellene használni... Az illata olyan, mint a citromos ablaktisztító és a citromos vizes fagyi keveréke, nem kifejezetten kellemetlen, de nem is olyan hűha. Iszonyat gyorsan beszívódik, ami nálam hatalmas plusz pont, ezért is a 4*, amúgy átlagos kence, de egyszer kipróbálhatja az ember.

UP: A téli hidegtől és az állandó kézmosástól szétszáradt kézfejemet semmi perc alatt helyrehozta. Éjszakára bekentem, reggelre már alig volt érdes, következő estére pedig már csak egy pici részen volt piros a bőröm, amire nem jutott elég krém. 5*.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

nyuszo

2018. november 30.

Ami elsőre feltűnt, hogy ragacsos!
Fura...
Az illata sem olyan jó, mint vártam!
Elkenegetem, de nem fogom újra venni!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 30.

Ami elsőre feltűnt, hogy ragacsos!
Fura...
Az illata sem olyan jó, mint vártam!
Elkenegetem, de nem fogom újra venni!

ksili

2018. november 27.

Az irodába vettem, mert gyűlölöm a zsíros krém érzetét a bőrömön és ezenkívül összekenném vele az irataimat, de ez pont jó ide :) Gyorsan hidratál, hamar beszívja a bőröm, az árát bőven megéri.

ksili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

dizabella01

2018. november 24.

Egynek elmegy. Nyáron például tökéletes, olyankor nem is bírom ki a zsíros krémek érzetét a kezemen, folyton izzadok tőlük. De ez megfelelő.
Illata kicsit wc-jellegű, de nem vészes. Gyorsan beszívódik, és segít a hidratáltságon. Egy kis zselés hidratálótól soha ne várjon senki óriási hidratálóképességet. Annak, amire kitalálták, szerintem tökéletesen megfelel.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

cicagerinc

2018. október 9.

Nagyon furcsállom, hogy itt ilyen sok negatív véleményt kapott, mert nekem semmi különösebb gondom nem volt/van vele, csodát ugyan nem is vártam, ez tény. Az illata és az állaga is megfelelő nekem, nagyon gyorsan beszívódik, kevés is elég belőle, és rendszeres használat mellett szépen hidratál, nem hagyja kiszáradni az egyébként érzékeny bőröm.

cicagerinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Petrence

2018. október 3.

Az a baj, hogy én nagyon el tudom vinni az úszót az ilyenekre, hogy "handsorbet", meg jó rágógumis illat, szép szín, zselés anyag. Sajnos alapvetően ennyi a krém, gyorsan beszívódik, de nem hidratál. Elhasználgatom, de vannak jobb kézkrémek. Ettől még jó ránézni itt az asztalomon. :)

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 3.

Loona

2018. szeptember 6.

Sajnos az én tapasztalataim sem jobbak a korábban leírtaknál, szinte csak ismételni tudok másokat: ragacsos réteget hagy; ha megszárad, akkor is réteget hagy, száradás után a kezeimet szárazabbnak érzem tőle, mint amilyenek bekenés előtt voltak, és néha (nem tudom, mitől függ, mikor) még csipkelődő érzést is hagy maga után - nem tudom, hogy tényleg szárít-e, és azért, vagy "csak" irritál (a kezeim alapból nem szárazak, nem kirepedezettek, amiatt nem csíphet).
Nekem az illatával amúgy nem lenne bajom, nem lesz kedvenc, de rossznak nem mondanám. Az egyetlen tényleg pozitívuma az átlátszó csomagolása, hasznos, hogy látszik, hogy mennyi van még benne, de ez sajnos a ketteshez kevés...

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

vkata96

2018. augusztus 17.

Kukában végezte :( Először is szerintem wc tisztító szaga van. Ezt még el is fogadnám, ha legalább megfelelően hidratálna, de erről szó sincs. Csak egy fura réteget képez a kezemen, amit nem bírok elviselni. A mennyiséggel kísérleteztem, de végül feladtam, mert minden esetben csak ragadt tőle a kezem, majd ha nagy sokára beszívódott, akkor szárazabbnak éreztem mint volt. Egy csillag a szép csomagolásért.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

asztromélia

2018. augusztus 10.

Nagyon rossz, semmit sem ápol.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon rossz, semmit sem ápol.

Mangoka

2018. augusztus 8.

Sajnos nem hidratál. Viszont cuki a csomagolása, tetszik a handsorbet név, az állaga, hogy kicsit olyan zselés, az illata (nekem olyan rágógumis) és az is, hogy hűsít.
De nem ezekért vettem, hanem, hogy ne legyen száraz a kezem :) Na jó, egy icipicit hidratál.

Mangoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.