Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szalicilsavval és cinkkel gazdagított Balea „Hautrein” pattanás elleni arctisztító gél baktériumellenes hatóanyagai gátolják a pattanások, mitesszerek kialakulását. A problémás bőrre kialakított formulája alaposan megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől, felesleges faggyútól és sminkmaradványoktól. Szappan- és olajmentes összetétele bisabolollal nyugtatja az irritált bőrt.

Lili87

2018. szeptember 1.

Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni erről a lemosóról és a hozzá tartozó krémről. Túl a 30-on még mindig miteszerekkel és nehezen gyógyuló patikkal küzdök. Számtalan dolgot kipróbáltam, drága lemosókat, krémeket is. Ezt a terméket a szalicilsav tartalma miatt vettem meg, ezt az összetevőt előtte még nem próbáltam, de jókat hallottam róla. Végül nekem nagyon bevált, pár hét alatt teljesen rendbe rakta az arcomat. Persze lehet, hogy más szalicilsav tartalmú lemosó/krém is hatásos lett volna, de ennek az ára is nagyon kedvező. Csak ajánlani tudom!!!

Lili87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Scherbatsky22

2018. június 22.

Elfogyott a kedvenc cink és szalicilsav tartalmú arcradírom, és már sehol nem kapni, ezért vettem meg őt, hátha. Első pár használatkor az arcbőröm elég erőteljesen kipirosodott, de tovább használtam, mert jól tisztított és a jelenlévő pár pattanásomat másnap reggelre elhalványította. Eltelt egy hét, az arcom jó pár éve nem volt ilyen ronda, mint most. Hatalmas pattanások jöttek ki az arcomon mindenhol, és ha még ez nem lenne elég, ehhez még állandó égő érzés is társul. Rossz döntés volt kipróbálni.

Scherbatsky22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

p1th0n

2018. június 7.

Ugyanazt tudja, mint a Balea Soft & Clear-es lemosó, gondolom ez jött a helyébe, mert már nem látom az előző verziót a dm polcain.
Egyébként ez is nagyon jól tisztít, és friss, tiszta érzetet hagy maga után!

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Egyébként ez is nagyon jól tisztít, és friss, tiszta érzetet hagy maga után!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.