KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 5.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az alkoholmentes Balea „Hautrein” pattanás elleni arctisztító kendő különösen alkalmas a problémás és pattanásos bőr megtisztítására. Szalicilsavat tartalmazó formulája gátolja a pattanások és mitesszerek kialakulását. Pórusmélyen tisztít és óvja a bőrt a kiszáradástól. Tökéletesen előkészíti a bőrt a következő arcápolási fázisra.

Beya93

2018. június 14.

Eddig a "BALEA SOFT & CLEAR ÁPOLÓ ARCTISZTÍTÓ KENDŐ PATTANÁSOS BŐRRE" típust használtam már elég régóta és imádtam, de már egy ideje nem találok sehol :( Ez lenne helyette? Vagy új csomagolás ez? Megvettem, egyelőre jónak tűnik de majd még updatelek.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.