KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 5.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az alkoholmentes Balea „Hautrein” pattanás elleni arctisztító kendő különösen alkalmas a problémás és pattanásos bőr megtisztítására. Szalicilsavat tartalmazó formulája gátolja a pattanások és mitesszerek kialakulását. Pórusmélyen tisztít és óvja a bőrt a kiszáradástól. Tökéletesen előkészíti a bőrt a következő arcápolási fázisra.

Beya93

2018. november 26.

UPDATE:
Sajnos teljesen le kell hogy pontozzam ugyanis nagyon kipattogtam tőle. Állandóan tele voltam ragyával vagy kis pattanás szerűségekkel, amik elmúlni se akartak az istennek se. Egy ideje abba hagytam és több figyelmet szenteltem az arctisztításnak és szebb is lett a bőröm, erre elkezdtem használni az "ultra sensitive" változatot hátha, de most attól is kezdek kipattogni. :((((( Évek óta használtam 1 fajta baleásat, beszüntették, áttértem erre, ehhez is hűséges voltam erre tessék. Csalódott vagyok.

2018.06.14.
Eddig a "BALEA SOFT & CLEAR ÁPOLÓ ARCTISZTÍTÓ KENDŐ PATTANÁSOS BŐRRE" típust használtam már elég régóta és imádtam, de már egy ideje nem találok sehol :( Ez lenne helyette? Vagy új csomagolás ez? Megvettem, egyelőre jónak tűnik de majd még updatelek.

Beya93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

UPDATE:

2018.06.14.

stripedpanda

2018. október 22.

Sminklemosásra nem próbáltam, csak reggelente használom, de akkor nagyon bevált. Az illata nekem kicsit furcsa, de nem rossz. Egyáltalán nem szárít és szépen tisztítja a bőrt, kellemes érzést hagy maga után.
Update: használom már 1-2 hónapja és szerintem nagy szerepe van benne, hogy tisztább lett a bőröm, nagyon ajánlom! :)

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Pikvuo

2018. október 7.

Micellás víz után törlöm át vele az arcomat. Jól át vannak itatva a kendők, nem kell az arcot dörzsölni. Tetszik a hatása, matt és friss érzetet hagy a használat után. Mindenképp újra fogom venni!:)

Pikvuo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

ZsaNo0707

2018. október 1.

5. napja használom. Első alkalommal irritált, azóta nem. Kellemes érzés lesz úrrá az arcbőrömön használat után. A problémás bőrömmel egyelőre nem tudott mit kezdeni. Szerdán megyek kozmetikushoz kezelésre (három havonta járok), remélem, hogy a szinten tartásában jobban és gyorsabban hat.

ZsaNo0707
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Ennie86

2018. szeptember 15.

Nagyon megszerettem. :) Nem szárít, szépen tisztítja az arcom. Puha és matt lesz a használata után.
Biztosan újra fogom venni. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Biztosan újra fogom venni. :)

Aadrii

2018. szeptember 6.

Hát sminklemosásra nem rossz, de nem is 100%-os, viszont nagyon jó vele felfrissíteni az arcot. Körülbelül egy hete használom, pattanás téren még nem történt nagy csoda, de már csak az érzés is jó, hogy még ezzel is teszek valamit a pattik ellen... :D

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

javi

2018. augusztus 28.

Reggelente használom, így majdnem egy hónapra elég. Direkt szalicilsavas terméket kerestem, nagyon jó, hogy alkohol nincs benne. Mintha simább lenne a bőrfelszínem mióta használom. Csodát nem kell tőle várni, viszont szinten tartásnak szuper. Az anyaga pont jó, nem túl vékony.
Amúgy ugyanaz az összetevőlistája, mint a Soft&Clear kendőknek, szerintem ez az új változat.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Anita97

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 12.

Szépen tisztít,és nem hagy ragacsos érzetet.Én is nyárra vettem

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Szépen tisztít,és nem hagy ragacsos érzetet.Én is nyárra vettem

dorinella

2018. július 25.

Csatlakozom az előttem lévőhöz, a nyári melegben nagyon jó arra ,hogy kicsit felfrissítsük az arcunk.

dorinella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

bereszsuzsa

2018. június 29.

Én a nyári melegben arcfrissítésre használom ezt a kendőt, és remek szolgálatot tesz, mert szuperül távolít el minden koszt, nem hagy ragadós érzést maga után, és szépen mattítja is a bőrömet.

bereszsuzsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.