KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Tusfürdők

Élénkítő gyümölcsös frissesség a málna és licsi illatával. A tápláló, hidratáló formula megakadályozza a bőr kiszáradását.

Lyanyk

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 4.

Nem szárítja a bőröm, jó az illata, bár gyorsan eltűnik. Ezért 4 csillag.

Lyanyk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nem szárítja a bőröm, jó az illata, bár gyorsan eltűnik. Ezért 4 csillag.

betyusz123

2018. augusztus 15.

Általában elégedett szoktam lenni a Balea tusfürdőkkel, de ez most csalódás volt. Nehezen habzik és az illata is furcsává vált egy idő után. Alig vártam, hogy elhasználjam...

betyusz123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Ella

2018. július 25.

Szokásos Balea tusfürdő, kellemes illat, de gyorsan elillan.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Szokásos Balea tusfürdő, kellemes illat, de gyorsan elillan.

PinkMcFreeze

2018. június 28.

No megint az az ember leszek, aki leronta a terméket, de hát nem vagyunkk egyformák! (: Az illatát nagyon szerettem, de mivel fürdés közben érzem csupán, ez nekem csalódás volt, mert rajtam semennyire sem tartós az illat :( 2 db-t vettem és a másodikat odaajándékoztam egy barátnőmnek, hogy eltűnjön a lakásból.. Nem értem, hogy miért nem lehet krémes állagúra csinálni a tusfürdőket, legalább néhányat, mert mostanság, szinte csak gél állagút dob piacra a BALEA.

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

canyon

2018. június 10.

Balea minűség, kellemes új illattal :)
Szeretem, már vettem belőle többet!

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Balea minűség, kellemes új illattal :)
Szeretem, már vettem belőle többet!

AppleMaple

2018. június 6.

Ezt is a málna miatt vettem meg, szokásos Balea tusi de az illata annnnnyira kellemes. Újravevős.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Odri

2018. május 31.

nekem nagyon tetszik az illata, hosszú ideig érzem magamon, ennyi pénzért simán megéri :) És a színe is szép.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

fodornoncsi

2018. május 29.

Nekem kifejezetten tetszik az illata (pedig a licsit kicsit sem szeretem), és meglepően sokáig érződik bőrön az illata a többi Baleás tusihoz képest. A dizájn is cuki. Minden más tekintetben a megszokott Balea ár és minőség.

fodornoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

doratarr95

2018. május 22.

Nekem a tipikus Balea tusfurdo minoseget hozza, jol habzik, csak minimalisan szarit (mint nalam a legtobb tusfurdo) es az illata csodalatos.

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Penci0808

2018. május 22.

Jelenlegi kedvenc tusfürdőm már több adaggal elhasználtam nem tudom megunni az illatát. És elég sokáig érződik még a bőrömön az illata. Úgyhogy igazából én nagyon kedvelem.

Penci0808
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate