KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Tusfürdők

Élénkítő gyümölcsös frissesség a málna és licsi illatával. A tápláló, hidratáló formula megakadályozza a bőr kiszáradását.

doratarr95

2018. május 22.

Nekem a tipikus Balea tusfurdo minoseget hozza, jol habzik, csak minimalisan szarit (mint nalam a legtobb tusfurdo) es az illata csodalatos.

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Penci0808

2018. május 22.

Jelenlegi kedvenc tusfürdőm már több adaggal elhasználtam nem tudom megunni az illatát. És elég sokáig érződik még a bőrömön az illata. Úgyhogy igazából én nagyon kedvelem.

Penci0808
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

bkriszti1997

2018. május 17.

Imádom a balea tusfürdőket de ez hihetetlen büdös

bkriszti1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Imádom a balea tusfürdőket de ez hihetetlen büdös

piroslili

2018. május 16.

Időről időre betérek a DM-be, és mindig beleugrik valami finomság a kosaramba. Nekem ez is tetszik, szépen habzik, az összetevői is elviselhetőek, szerintem ár-érték kategóriában maximális csillag.

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

lovecreams

2018. május 16.

A legrosszabb Baleás tusi..se málna, se licsi illata nincs. A színe undorító, nem is habzott..:(

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

gyongyikeolasz

2018. május 12.

Imádom a Balea tusfürdőket de ez borzalmas volt. A cuki csomagolás miatt vettem meg de csak pénzkidobás volt. Nagyon nem tetszett az illata és szárított is.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Nicu

2018. április 28.

Számomra érdekes a licsi és a málna illat kombinációja, de egész jó. Nem irritál, jól habzik, nem szárít.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

tymty

2018. április 13.

Illata szuper, amúgy átlagos Balea tusfürdő.

tymty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

Illata szuper, amúgy átlagos Balea tusfürdő.

Kingácska0807

2018. április 8.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőit, de ez most kivételt képez ez alól. Fincsi az illata, klassz a csomagolása, megfelelő a habzása. viszont engem nagyon szárít valamiért. Ettől függetlenül nem pontozom alul, mert ez az egy hibája van csak.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

lenochka

2018. április 5.

Isteni finom illata van, nem szárítja a bőrömet, jól hidratál.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Isteni finom illata van, nem szárítja a bőrömet, jól hidratál.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate