KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 18.

Kiszerelés:   1 pár
Kategória:   Lábápolók

Bőrhámlasztó zokni AHA-savakkal és szalicilsavval, melyek hatékonyan távolítják el a bőrkeményedést és az elhalt hámsejteket. A mentaolaj frissességet ad a lábaknak. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

timilla

2018. október 10.

Én leszek az ünneprontó, de nagyon mérges vagyok a termékre is, meg magamra is, hogy egyáltalán megvettem. Nem tudom, miért gondoltam, hogy tényleg megszünteti a bőrkeményedéseket! Hiszen ahhoz olyan erős savnak kellene benne lennie, hogy a nem bőrkeményedéses részeket teljesen felmarná. És persze nincsen benne ilyen erős sav, nyilván nem mernek sebeket kockáztatni a vevőknél, így viszont semmit nem ér. Egységesen lehámlott a bőröm, igaz több mint egy hét alatt, ami maga volt a pokol és undorító a málló lábfejemmel, a bőrkeményedéseim pedig köszönik, jól vannak, teljesen érintetlenül. Egy nagy parasztvakítás az egész jó drágán. :/

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

hadri

2018. október 4.

Nagyon szuper ez a lábmaszk! El is felejtettem, hogy 3 napja "feltettettem", ma zuhanyzás közbe vettem észre, hogy valami brutál módon elkezdett hámlani a talpaimról a bőr. Még nem tudom hány napig fog tartani a hámlás, de már most megelőlegezem az 5 csillagot, mert tényleg hatásos a termék, azt csinálja amit ígér.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Nessy

2018. szeptember 30.

Nekem nagyon tetszett, pláne hogy én amúgy is imádom szedegetni a hámló bőrt. A használat során jobb pihenni és olvasgatni, mert nehéz benne közlekedni. A cucc maga jó illatú, engem nem irritált különösebben, a barátom panaszkodott, hogy égeti a bőrét. Mindketten kibírtuk, és utána kb. egy hét kellett mire megindult a hámlás. Már aggódtam is, hogy nem lesz belőle semmi...az első napokban jobban, aztán szépen lassan-lassan lehámlott minden, aminek le kellett, így a használat után két héttel, nagyon puhák lettek a tappancsaim. Megújultak teljesen. Nem volt durva bőrkeményedésem, max. a sarkamon és azóta jobban korában tudom tartani. Olyan mint egy reset gomb a lábápolásban. Szívesen újravenném, de azóta egy dm-ben sem láttam.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

jituszka

2018. szeptember 13.

Működik, ahogy ígéri, kb 2-3 nap után kezdett el látszani a hatása. Anyukámnak a nagyon száraz részeknél rá kellett segíteni reszelővel, de alapvetően működött. Nekem az egész lábfejemet lehámlasztotta, nem csak a talpamat. Nagyon vicces, úgy nézek ki, mint egy kígyó. :) Épp ezért mondjuk érdemes olyankorra időzíteni a használatát, amikor pár hétig zokniban tud lenni az ember, mert a lakás is tele van velem. Kicsit türelemjáték, de nekem szimpatikus. Van egy műtéti heg a lábamon, és mintha az is szebb lenne tőle, de lehet, hogy ezt már csak én képzelem hozzá.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

vadvirag919

2018. szeptember 10.

Egynek elmegy, jó vicc volt kipróbálni, de inkább 2 ezerért egy pedikűr... Mert:
1. a sarkamon lévő - öhömmm - kissé masszívabb bőrkeményedésnek annyi volt mint halottnak a csók
2. én majdnem idegbajt kaptam a hámlás közben, vakargatni kellett a bőrt, nem jött le eléggé, pláne nem egyben... inkább morzsálódott
3. napokig kell várni, hogy befejezze a hámlást a fent említett morzsákkal.
4. bár krémeztem utána max. egy hétig volt hatásos, utána ugyanolyan rinocérosz bőrös lett a sarkam. :(
Összességében annak lehet jó, akinek különösebb bőrkeményedése nincsen, egyéb esetben hatásosabb gyorsabb szebb egy pedikűrre befizetni, és annak sokkal tovább meg is marad a hatása.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

3. napokig kell várni, hogy befejezze a hámlást a fent említett morzsákkal.

Ejszakaikoboldmaki

2018. szeptember 1.

Ez valami zseniális cucc!
Nekem egy hét után kezdett hámlani a bőr, olyan 5-6 napig tartott az undi rész és azóta csodás pihe-puha tappancsaim vannak.

Ejszakaikoboldmaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Ez valami zseniális cucc!

tara95

2018. augusztus 14.

Régóta csorgattam rá a nyálam, kivételesen nem volt kedvem koreából rendelni.

Nos, most itt fekszem mint egy mocsári szörny, a biztonság kedvéért zoknit húztam a folyadékkal teli zacskós lábaimra, amik menta illatú és meleg érzetű szmötyiben úsznak.

Közlekedni saját felelősségre, szerencsére LF (a leendő férj), nem tartózkodik a közelemben, mert hangos röhögésétől zengene a ház, ha meglátna. Mondjuk az még hagyján is, de ha kimászom a rötyire, mert a 40 fokban inni kell, hangos cuppogással és kitolt seggel teszem, hogy 1. Ne taknyoljak el. 2. Donald kacsa büszke legyen erre a mozgáskultúrára.

Egyébként a ,,pakolja fel a lábait" utasítás szemenszedett hazugság, naná, hogy felpakoltam, persze, hogy elkezdett kifolyni...eltelt kb fél óra, jelenleg olyan mintha parázsba dugtam volna a lúdtalpaim...

Szóval most csendesen kinyihogtam magam, fekszem és előbb pisilek be, mint hogy ismét fel kelljen állnom...ha letelt az a pár nap amit jósoltak, majd folytatom az ámokfutást.

Na eltelt egy nap, olyan érzés mintha a ráncos mami talpam önálló személyiséggel és érzettel rendelkezne, akár egy bőrből készült zokni. Húzódik, de nem kellemetlen, csak fura.

Két nap, elkezdett levedleni itt-ott a lábam, ami nagyon vonzó magában is, de mint egy rossz kígyónak, őrült viszketés társul hozzá, vakarni azonban nem ajánlott, hidratálni annál inkább.

Három: kezd egyre durvulni a sztori, a sarkaim leváltak kb, a többi rész csendesen oszlik. Soha nem hittem volna, hogy a - 22 év alatt egyszer se látott pedikűröst - libát szégyenítő uszonyaim puhák lesznek. Hámlik ám mindenhol, még a lábfejem is. Bérelt helye lett a polcomon.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Régóta csorgattam rá a nyálam, kivételesen nem volt kedvem koreából rendelni.

doreszka94

2018. augusztus 14.

Nagyon durva cucc! :) Nem használtam még ilyen hánlasztó dolgot, megláttam és megvettem. Este rögtön ki is próbáltam, persze hangos nevetés kísérte a közlekedésemet. Nagyon jó illatú lötty van benne, viszont nagyon égette a talpamat az egy óra alatt. Hős voltam, kibírtam, letelt az egy óra, örültem, levettem. Akkor azon kîvül, hogy iszonyat puha lett a talpam, màst nem éreztem. Aztán telnek azóta a napok és egy kígyó elszégyelné magát mellettem, annyira “vedlik” a talpam. Nagyon szépen jön le a bőrkeményedés a lábamról. Ma kicsit habkővel megdörzsöltem, hogy lejöjjön.
Biztos, hogy máskor is veszek még belőle, nagyon bejön!

Update: Mostanra hámlott le teljesen. Nagyon puha lett a talpam. A sarkamon maradt meg egy kis bőrkeményedés, de nagyon sokat segített.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Biztos, hogy máskor is veszek még belőle, nagyon bejön!

mamendesz

2018. augusztus 14.

Az az egy óra tényleg nem kellemes benne, amíg ég a lábfejed, de azért ki lehet bírni. :)
Egy hete használtam a terméket, nekem két napja kezdett el intenzíven hámlani a talpam, ami azóta is tart még. Szóval tette a dolgát, ahol lehámlott, ott már nagyon szép a talpam.

mamendesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

jnrita95

2018. augusztus 13.

Itt olvasott vélemények alapján vettem meg, de nekem sajnos teljes pénzkidobás volt :( A sarkamon és a nagylábujjamon nagyon száraz a bőr és így elég nagy reményeket fűztem hozzá. Leírás szerint 1 órát a lábamon volt, de azt kell mondjam, hogy 9 nappal a használata után se jött le 1 cm2 bőr se :(

Update: pár nappal a vélemény írása után elkezdett hámlani... szóval kb 2 hét után kezdte kifejteni a hatását. Változtatom 3 csillagra :) Habkő szerintem muszáj mellé :D

jnrita95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid