KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 18.

Kiszerelés:   1 pár
Kategória:   Lábápolók

Bőrhámlasztó zokni AHA-savakkal és szalicilsavval, melyek hatékonyan távolítják el a bőrkeményedést és az elhalt hámsejteket. A mentaolaj frissességet ad a lábaknak. Vegán termék.

Spvirgi

2018. július 18.

Eltelt az bő egy hét és nagyon sima, puha lett a talpam.
Első két nap húzódott a talpam a harmadik napon szörnyű száraz lett akkor azt hittem semmi sem lesz ebből csak undi reped szárazság, de a 4.napon elkezdett hámlani, te jó ég úgy hàmlott 3 napig a lábam hogy úr isten 😂😂 zokni nélkül nem tudtam aludni sem... De megérte!!! Biztosan újra veszem majd!!! 💟

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Eltelt az bő egy hét és nagyon sima, puha lett a talpam.

nkltt

2018. július 10.

Régóta szemezgettem már ezekkel a hámlasztós zoknikkal, neten mindenféle előtte-közben -utána fotókkal , azonban nem mertem eBay AliExpress és társaitól beszerezni. Nagyon megőrültem amikor a dm polcán láttam, egyből éreztem na majd most... A lábamon csak a nagylabujjam oldalainál van keményebb rész,
Gondoltam ha ezt nem szedi le , nem baj.
Mindent az előírásoknak megfelelően csináltam . Kellemes hűsítő érzés volt végéig . Lemossa után 1-1,5 napig nagyon fura érzésem volt. Mint ha a bőröm legfelső rétege nem is az enyém lenne, hanem valamilyen műanyag bevonat. Na szuper .... akkor holnap már le is “dobhatom” mint egy zoknit. .. igen ra pár nappal később sem történt semmi. A borom picit sem puhább , sehol egy hámló folt. Ennyi pénzért inkább vettem volna egy krémet , vagy akármi mást

Update: valamennyi bőr lehámlott a sarkamról és a lábujjak alatti párnáról, de az sem egyben , elég szenvedősen sikerült levakarászni

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Gondoltam ha ezt nem szedi le , nem baj.

encimokus

2018. július 9.

egy holika holika maszk után próbáltam ki, miután az egy mikroszkópikus bőrdarabot sem hámlasztott le. 4. nap kezdett el hámlani, kezdetben kicsit, utána napokig egyre több. Főleg azokon a részeken, ami a talajjal érintkezik, a boltozatos részeknél kevésbé.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Annac1234

2018. június 30.

A leírt utasítás alapján használtam, de most a 3. napon a sarkamon egy hangyányit "indult" meg a bőr, de lehúzni/leszedni nem lehet. Talán pár nap múlva lesz valami eredmény...az tény, hogy viszonylag vastag bőrkeményedésem van a sarkamon, munkám miatt rengeteget rohangálok.
Majd ha lemegy az 1 hét, akkor lesz update; akkor talán tudok emelni a csillagokon.

Annac1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

malnakiralyno

2018. június 29.

Elsőre vettem meg kíváncsiságból mit tudhat ez a lábmaszk: Az utasítás szerint 1 órán át viseltem a zoknit, kicsit fura volt, mert az első 15-20 perc után az 1 óra végéig olyan érzésem volt, mintha melegítené a lábamat a zokni, de mikor megfogtam a lábam teljesen normális hőmérsékletű volt :D így a 2. nap után kezdett el hámlani a lábam, még jobb is hogy esős idő van, mert így nem vennék fel szandált :D Ha valakinek nincsen kemény bőrkeményedés a lábán, hanem rendszeresen ápolva van, annak ez egy jó termék lehet. :)

malnakiralyno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid