Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 18.

Kiszerelés:   1 pár
Kategória:   Lábápolók

Bőrhámlasztó zokni AHA-savakkal és szalicilsavval, melyek hatékonyan távolítják el a bőrkeményedést és az elhalt hámsejteket. A mentaolaj frissességet ad a lábaknak. Vegán termék.

Sziporka88

2019. február 16.

A hatást kb. 1 hét után kezdtem tapasztalni. Meg kell, hogy mondjam kevés gusztustalanabb dolgot láttam eddig, mint ahogy elkezdett hámlani a lábfejem. 😃 Most vagyok a harmadik napnál és ahol már lehámlott ott pihe puha a lábam. Nem ajánlatos szerintem nyàron használni, de így a téli időben klassz kis kúra.

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

ERRIIIKKKK

2019. február 14.

Belefáradtam, hogy sok mindent megtettem a zoknik élettartamának a kitolásáért, de valami mindig van, ami betesz nekik. Újabban észrevettem, hogy a börkeményedések alatt lyukadt ki állandóan. Gondoltam kipróbálom a legegyszerűbb megoldást és én is belebújtam.

A használata nagyon kellemes volt, a mentol végig hűsített és 20 perc után kis melegérzet is társult mellé, a savak mindvégig bizsergették a talpam.

Másnap már kezdett hámlani a lábfejem és könnyen le tudtam szedni az elhalt bőrt.
Közel egy hét elteltével a vastag bőrréteg nagyrésze fellazult a sarkaknál, az ujjak környékén és könnyen eltávolítható.

ERRIIIKKKK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Orchideadin

2019. január 15.

Nagyon erős hámlasztóhatása van, kb 1 hét után több napon keresztül potyogott le a bőröm, félelmetes volt már-már hogy mennyi bőr lejött a lábamról. Azt a kis területet ahol erősebb keményedés van a lábamon nem tudta megváltoztatni, de azonkìvül pihepuha lett a lábam, nagyon tetszik a hatása, csak sajnos pont azon a részen nem változtatott ahol a legnagyobb probléma volt.

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

bogdanbianka

2019. január 15.

Nekem már 2-3 nap után elkezdett hámlani a bőröm, nagyon örültem is neki, hogy ér valamit. Kb másfél hétig tartott a hámlás, éjszakánként is zokniban kellett lennem, hogy ne szórjam szét a darabkákat mindenhol. A végső hatás nekem semmivel sem különb, mint amikor habkővel megdörzsölöm a talpam, viszont sokkal körülményesebb, még így télen is. Érdekességnek, kipróbálásra jó, de összességében nem nyerte el a tetszésem.

bogdanbianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

juno

2019. január 7.

Az itteni vélemények alapján leptem meg vele magam. Az alkalmazás könnyű volt, a lábtasakokra húztam zoknit is, és így vígan tettem-vettem is közben, nem okozott gondot, nem csúszott a lábam, nem folyt ki a lötyi. Sokakkal ellentétben én zéró csípő érzést éreztem, már azt hittem, nincs is benne anyag...5 napig így is tűnt, mert nem történt semmi, aztán bumm beindult a vedlés :) Jelenleg is borzasztóan néz ki a lábam, alul-felül kis fehér pikkelyes, ha fürdésnél habkővel is rásegítek, akkor különösen jön a cucc. Egy kis sarokrepedésen és az első talppárnán levő keményedésen kívül nem volt vészes állapotban a lábam, ezek egyelőre vékonyabbak és puhábbak. Még tart a folyamat, meglátjuk, mi sül ki belőle :)

Update: Megkapja az 5 csillagot! A nagyobb bőrkeményedést és mélyebb sarokrepedéseket nyilván nem tüntette el nyomtalanul, de sokat javított rajtuk, és az egész lábam pihe-puha. 2 hét telt el a használata óta, pár helyen még mindig van kis kapargatható pikkely, de egyébként már teljesen vállalható a lábfejem. Csak kb. a 6-11. nap közötti időszak volt necces, nyári szandálos időszakban felejtős :)

juno
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Marietta1977

2018. december 29.

Nem bíztam benne hogy segíteni fog. De 5 nap után elkezdett lerohadni a lábam kb 😀
Mikor használtam, eléggé égető érzés volt. De miután lemostam a lábam nem volt gond.
Szóval 5 nap után kezdett hamlani az elhalt bőr és olyan 5-6 napig tartott. Kicsit rá kellett segíteni a sarkamnál de teljesen elégedett vagyok. 2-3 havonta megismétlem.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Spvirgi

2018. december 7.

Eltelt az bő egy hét és nagyon sima, puha lett a talpam.
Első két nap húzódott a talpam a harmadik napon szörnyű száraz lett akkor azt hittem semmi sem lesz ebből csak undi reped szárazság, de a 4.napon elkezdett hámlani, te jó ég úgy hàmlott 3 napig a lábam hogy úr isten 😂😂 zokni nélkül nem tudtam aludni sem... De megérte!!! Biztosan újra veszem majd!!! 💟

Upd.... 12.07
Hááát, akkor örültem most már nem igazán.
Jó volt, igen, pár hétig aztán, folyamatosan olyan szörnyen kiszárad a sarkam mint előtte soha.... Hiába a lábürdő a krémek, 2 nap és teljesen kiszárad újra.. .. Régen elég volt havi egyszeri pedikűr otthon, de sajnos most már szakember kell 😞

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Eltelt az bő egy hét és nagyon sima, puha lett a talpam.

Upd.... 12.07
Hááát, akkor örültem most már nem igazán.

timilla

2018. október 10.

Én leszek az ünneprontó, de nagyon mérges vagyok a termékre is, meg magamra is, hogy egyáltalán megvettem. Nem tudom, miért gondoltam, hogy tényleg megszünteti a bőrkeményedéseket! Hiszen ahhoz olyan erős savnak kellene benne lennie, hogy a nem bőrkeményedéses részeket teljesen felmarná. És persze nincsen benne ilyen erős sav, nyilván nem mernek sebeket kockáztatni a vevőknél, így viszont semmit nem ér. Egységesen lehámlott a bőröm, igaz több mint egy hét alatt, ami maga volt a pokol és undorító a málló lábfejemmel, a bőrkeményedéseim pedig köszönik, jól vannak, teljesen érintetlenül. Egy nagy parasztvakítás az egész jó drágán. :/

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

hadri

2018. október 4.

Nagyon szuper ez a lábmaszk! El is felejtettem, hogy 3 napja "feltettettem", ma zuhanyzás közbe vettem észre, hogy valami brutál módon elkezdett hámlani a talpaimról a bőr. Még nem tudom hány napig fog tartani a hámlás, de már most megelőlegezem az 5 csillagot, mert tényleg hatásos a termék, azt csinálja amit ígér.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Nessy

2018. szeptember 30.

Nekem nagyon tetszett, pláne hogy én amúgy is imádom szedegetni a hámló bőrt. A használat során jobb pihenni és olvasgatni, mert nehéz benne közlekedni. A cucc maga jó illatú, engem nem irritált különösebben, a barátom panaszkodott, hogy égeti a bőrét. Mindketten kibírtuk, és utána kb. egy hét kellett mire megindult a hámlás. Már aggódtam is, hogy nem lesz belőle semmi...az első napokban jobban, aztán szépen lassan-lassan lehámlott minden, aminek le kellett, így a használat után két héttel, nagyon puhák lettek a tappancsaim. Megújultak teljesen. Nem volt durva bőrkeményedésem, max. a sarkamon és azóta jobban korában tudom tartani. Olyan mint egy reset gomb a lábápolásban. Szívesen újravenném, de azóta egy dm-ben sem láttam.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid