KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Vanity, az összetevőket feltöltötte: Missy, Módosítva: 2013. április 16.

Kategória:   Lábápolók

Hűsítő lábápoló gél mentollal, mentaolajjal, kámforral, allantoinnal és varázsdió-kivonattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Babooca

2015. október 23.

A társai sokkal jobban beváltak, mint ez. Ez valahogy nem lett kedvenc, de nem is rossz. Kellemesen hűsít, de nem hosszantartó. Egynek elment, nem hiszem, hogy újraveszem. Az állaga géles, ami sokszor gondot okozott, mert egy az egyben lecsusszant a bőrfelületről. Kicsit szárít, ezzel számolni kell.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

szakszil

2015. szeptember 18.

csodaszer ugyanolyan mint a több ezer forintos társai tényleg hűsít nyugtat stb hozza az elvárásokat árban pedig nagyon kedvező!! rendszeresen újraveszem

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

garam mazsola

2014. augusztus 18.

1-2 percig hűsít, amíg elpárolog az alkohol, de nem vettem észre, hogy különösebben ápolna vagy bármit is csinálna, egyszerűen nem éri meg kivárni azt a pár percet az élményért, amíg beszívódik. Igaz, nyáron nem nagyon látott magassarkút a lábam, kap még egy esélyt valamikor egy lábgyötrő körömcipős nap végén, de nem nagyon bízom a sikerben. Legalább olcsó volt.

garam mazsola
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

elfi777

2014. július 4.

Igaziból csak 4,5 pont, mert ennyire sikamlós cuccal még nem találkoztam :)) ha sikerül felkenni, gyorsan beszívódik, semmi ragacsos utóérzet, igaz, az erős mentholos hatás csak pár perc, de maga a hűs érzés tartós. Megadom az ötöst, mert 400 körül vettem, és jópofa, de ha nem teljesít a dögmelegben, kíméletlen leszek, és leviszem...négyre. :))

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

bogarka

2014. április 16.

Újabb praktikus kence a láthatáron.Ma úgy döntöttem indul lassan a szandál szezon, ideje feldobni új darabokkal a lábápoló házi wellness-készletet. Oda vagyok a kencékért, a lábbigyókért is, egy jó pedikűr nálam hobbiszámba megy, és feldob. Ez meg rátesz egy lapáttal. Akciósan vettem, 400 valamennyi volt, nagyon jó ár, azt hittem vizesebb gél lesz, ami kevésbé kiadós, de nem.Könnyen és gyorsan beszívódik és cseppet sem ragad utána, sőt, olyan "dezodorált" érzésem lesz utána, szóval nem csak elalvás előtti, hanem reggeli rutinba is jó lehet. Hűsíthetne kicsit még jobban, én még tennék bele mentolt, de fanatikus vagyok. Szerencsére van benne pár növényi olaj, ez semmiképp nem rossz. Télre nem, de most tavaszra, nyárra nem rossz beruházás, szerintem megéri, mellé bár nem árt,ha van otthon valami ütős sarokbalzsam, egy fárasztó nap után igazi megváltás.

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

sky

2014. január 29.

Nagyon szeretem nyáron használni, kellemesen hűsít és megszünteti a feszülő, duzzadó érzést. Szeretem a kámforos, zöldes illatát, az ára pedig kiváló.

sky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Teljesen meg vagyok elégedve vele, ár-érték arányban, ezért jár az 5 csillag.
Nem tartom rosszabbnak azoknál, amiket ezen kívül használtam más márkákból és drágábbak voltak!

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Teljesen meg vagyok elégedve vele, ár-érték arányban, ezért jár az 5 csillag.

sebidori91

2013. július 30.

Az itteni vélemények miatt, meg a hűsítő gél állaga miatt vettem meg. Sajnos le kell pontozzam, mert azonkívül, hogy kb 1 percig hűsíti a lábam, semmi ápoló hatása nincs. Ráadásul a gél annyira de annyira csúszik, hogy a fele össze-vissza kifolyik mindenhova. Nem fogom újravenni az biztos.

sebidori91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

timea_fekete

2013. július 5.

Nagyon imádom. Tökéletesen felfrissíti a magassarkútól elgyötört lábaimtól kezdve a sok sétától vagy álldogálástól fájó lábaimig.

timea_fekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 5.

orsicsiga

2013. június 19.

Elsőre kicsit sokkolt a nagy hűsítés, de hozzászoktam és nagyon jól esik esténként egy hosszú nap után.. :)

orsicsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.