KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 7.

Kategória:   Tusfürdők

Ez a sampon szórakoztatóvá varázsolja a fürdést és hajmosást a gyermekeknek. Édes ilattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Linuxo

2017. augusztus 12.

Elég intenzív epres illata volt, de pont ezt szerettük benne annyira. Finom habokat tudtunk vele varázsolni. A csomagolása is szuper jó. Nem szárított.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

gyulzsuzsi

2017. július 30.

Szerintem is jobb az illata, mint az unikornisosnak és most a dínósnak volt/van. Nem szárít, jól habzik, lányom szereti. Van egy kádban használatos buborékfújónk, kicsit felvizezve abba is működik utántöltőként.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

netti1990

2017. július 30.

A cicás csomagolás fogott meg :) Mivel kisfiam imádja a cicákat,így nem is volt kérdés,hogy megveszem-e.Bevallom egyszer-kétszer Én is használtam :) Isteni finom illata van :) Jól tisztít,jól habzik.Nem szárítja a bőrt,szép puha tőle.Élmény vele a tusolás :) Sokáig érezni a bőrön az illatát :) Samponként csak fiam használta,abból is kitűnőre vizsgázott :) 5*

netti1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

tenyitomi

2017. május 29.

Teljesen rákattantam ezekre a kölöktusfürdőkre,jobban beválnak mint a felnőtteknek szánt társaik,nem szárít,kellemes használni,és az illata sem az az erős művi mint a többinek.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

borntobe

2017. május 18.

28 eves kid vagyok, imadom :D A cicas csomagolas miatt figyeltem fel ra. Aztan megszagoltam. Mmmm. Edes, vattacukros, gyumolcsos, de nem gejl, inkabb friss es nagyon finom. Szerintem sokkal jobban hidratal, mint a sima Balea tusik, egyaltalan nem huzodik utana a borom. Samponkent is oke, tisztit, de semmi extra. A csodas illata pedig nagyon sokaig erezheto, a parom mindig megjegyzi estenkent, amikor ezt hasznalom, hogy megint cukorkaban furodtem :)

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

DynaNusser

2017. április 24.

1 éves és 4 éves kislányaim használják, imádják. A kisebbik ha kell ha nem, mindegy hogy reggel, vagy dél van, menne fürdeni. Hajmosáshoz is ezt használjuk nekik, nem zsírosodik a hajuk, nem irritálja a bőrüket, a kicsinek a fejbőr növekedés miatti hámlást is szépen leszedi.

DynaNusser
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Ella

2017. április 24.

Nagyon jó illata van, a lányok szeretik, samponként is használjuk, jól tisztít, nem zsírosodik gyorsan a hajuk, a bőrüket sem szárítja, irritálja.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

jkrisztie2

2017. április 23.

Kislányomnak vettem, a mókusost már nem találtam. Egyből megtetszett a cicás csomagolás. Illata édes, de kellemes, mi habfürdőnek használjuk, felváltva a dínóssal, pillangóssal, mókusossal, egyszarvússal. :) Nagyon szeretjük!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Nyuszoka

2017. április 10.

Ciki nem ciki így 30 felé közeledve, de én amint megláttam rajta a cicust már landolt is a kosaramban. :D Az illata nagyon finom epres, mondjuk a flakon vége felé azért már kicsit megcsömörlöttem tőle és soknak éreztem néha. Fürdőpamaccsal jól habzott, nem irritálta/szárította a bőrömet, fürdés után még kb. 1 órán át éreztem magamon az illatát. Samponként nem használtam, így azt a funkcióját nem tudom véleményezni.

Nyuszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Lencseee

2017. március 25.

Vegre van egy gyerek tudi baleanal,aminek nem csak cuki a doboza,de valoban jo az illata is. Azonban a gyerek arcara kozvetlenul piros foltot okozott. Ameddig csak lubickoltunk benne,nem volt rossz, de higitas nelkul kis gyerek borere nem merem kenni.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol