KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 7.

Kategória:   Tusfürdők

Ez a sampon szórakoztatóvá varázsolja a fürdést és hajmosást a gyermekeknek. Édes ilattal.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Nagyon jó jó emlékeket idéz fel

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

Nagyon jó jó emlékeket idéz fel

Gardana

2017. október 30.

Cicával kilóra meg lehet venni,pedig nehéz vagyok!Az illata kicsit gagyi epres szörpre emlékeztet,de nem szárít és hajra is jó volt.És CICÁÁÁS!:)

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

devababa

2017. október 29.

Kislanyom valasztotta.Eleinte tetszett az illata, de az utobbi idoben kifejezetten zavar. Edes orvossag illata van. Elhasznaluj, de nem vesszuk ujra attol eltekintve hogy arban olcso es osszetevoi jok.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

kispajkos

2017. október 26.

A lányomnak vettem, de használtuk a kisfiam érzékeny bőrén is, és én is kipróbáltam. Nagy kedvenc volt, finom illat, cicás doboz, nem irritál, nem szárít. Sajnos már nem láttam a dm-ben, igy mást próbálunk ki. Samponként is nagyon bevált.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Elég intenzív epres illata volt, de pont ezt szerettük benne annyira. Finom habokat tudtunk vele varázsolni. A csomagolása is szuper jó. Nem szárított.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

gyulzsuzsi

2017. július 30.

Szerintem is jobb az illata, mint az unikornisosnak és most a dínósnak volt/van. Nem szárít, jól habzik, lányom szereti. Van egy kádban használatos buborékfújónk, kicsit felvizezve abba is működik utántöltőként.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

netti1990

2017. július 30.

A cicás csomagolás fogott meg :) Mivel kisfiam imádja a cicákat,így nem is volt kérdés,hogy megveszem-e.Bevallom egyszer-kétszer Én is használtam :) Isteni finom illata van :) Jól tisztít,jól habzik.Nem szárítja a bőrt,szép puha tőle.Élmény vele a tusolás :) Sokáig érezni a bőrön az illatát :) Samponként csak fiam használta,abból is kitűnőre vizsgázott :) 5*

netti1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

tenyitomi

2017. május 29.

Teljesen rákattantam ezekre a kölöktusfürdőkre,jobban beválnak mint a felnőtteknek szánt társaik,nem szárít,kellemes használni,és az illata sem az az erős művi mint a többinek.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

borntobe

2017. május 18.

28 eves kid vagyok, imadom :D A cicas csomagolas miatt figyeltem fel ra. Aztan megszagoltam. Mmmm. Edes, vattacukros, gyumolcsos, de nem gejl, inkabb friss es nagyon finom. Szerintem sokkal jobban hidratal, mint a sima Balea tusik, egyaltalan nem huzodik utana a borom. Samponkent is oke, tisztit, de semmi extra. A csodas illata pedig nagyon sokaig erezheto, a parom mindig megjegyzi estenkent, amikor ezt hasznalom, hogy megint cukorkaban furodtem :)

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

DynaNusser

2017. április 24.

1 éves és 4 éves kislányaim használják, imádják. A kisebbik ha kell ha nem, mindegy hogy reggel, vagy dél van, menne fürdeni. Hajmosáshoz is ezt használjuk nekik, nem zsírosodik a hajuk, nem irritálja a bőrüket, a kicsinek a fejbőr növekedés miatti hámlást is szépen leszedi.

DynaNusser
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol