KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Samponok

Sampon a kókusz és az ananász trópusi illatával. Finoman tisztítja a hajat és rugalmassá teszi. Az enyhe formula megőrzi a fejbőr természetes nedvességtartalmát.

Szityike

2018. augusztus 9.

Kellemes sampon, amit nem veszek újra, de egy próbát megért. Az illata kicsit műnek tűnik samponozás közben (számomra se nem ananászos, se nem kókuszos- inkább olyan trópusi- édes vegyes illatú), utána viszont gyorsan elillant a hajamból. Használata után kötelező a balzsam, mivel ha nem teszem egy drótkefére hasonlít a hajam úgy kiszárítja. (Megjegyzem: más samponoknál nem mindig van szükségem balzsamra vagy pakolásra, mert szépen kisimíják és ápolják is a hajam.)
Röviden: egyszer megérte kipróbálni, nem olyan rossz, de semmi több.

Szityike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Röviden: egyszer megérte kipróbálni, nem olyan rossz, de semmi több.

Sipor

2018. július 27.

Nekem annyira tetszik ez a sampon, hogy venni fogok egy-két tartalék flakont, mert sajnos limitált kiadás (nincs ráírva, de gondolom, hogy limitált).
Nem zsírosodott tőle gyorsabban a hajam, és nem is szárította ki a hajvégeket, nagyon meg voltam vele elégedve. Finom gyümölcsillata van egyébként, bár én a kókuszt nem igazán érzem rajta. Sajnos az illatát nem nagyon éreztem hajmosás után, de ettől még jár az 5 csillag.

Sipor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Linuxo

2018. július 23.

Szépen habzik, jól tisztít, csak az illata nem jött be túlzottan. Elhasználgattam, de többé nem venném újra az édes, fojtogató illat miatt.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

SzVivien

2018. július 20.

Első Balea samponom, maximálisan elégedett vagyok vele. Fényes, puha a hajam tőle. Imádom.

SzVivien
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

KEAnna

2018. július 16.

Inkább ananászos, mint kókuszos ezért a mínusz * Jól tisztít ,de sajnos nem valami tartós az illata A szokásos Balea szintet hozza.

KEAnna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

hedgehog

2018. július 16.

Rendkívül édes, mégis kellemes ananászos illata van, amit fürdés közben igen, utána viszont leöblítve már nem lehet igazán érezni. Rózsaszínes nagyon folyós állaga van. Nekem jóval többet kellett belőle használom, mint egy átlagos samponból, hogy habozzon. Egy nyárinak jó, semmi csoda, de nincs is vele különösebb gond.
Ha DM befejezné végre a pontok és a kártya körüli röhejes variálást, ami lassan inkább parasztvakítás mint engedmény, akkor vennék hasonlókat, így lehet ez volt az utolsó.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Shinejuci

2018. július 12.

Finom illata van,nem az a tolakodo muanyag kokusz. Szepen tisztit,nem neheziti el a hajam. Nekem mindegy hogy milyen arkategoriaju samponnal mosok hajat mert 3-4.nap mar ugyis csak szarazsamponnal tudok utcara menni,legyen az többezer forintos fodraszatban vett darab. Ezzel is birja a hajam 3napot, nem zsirosodik elobb tole, es az ara verhetetlen...nem beszelve a csomagolasarol

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

mscintia

2018. július 1.

A Balea egyszerűen nem tud melléfogni a nyári limitált samponok terén. Az előző évben a tukános (kivi-papaya?) volt a kedvencem, az jó hamar el is fogyott, aztán már hűlt helyét lehetett találni egy idő után a polcokon is. Az ananász a másik nagy kedvencem, nagyon finom illata van, gél állagú, jól habzik. Nem csodaszer, de ebben az ár-érték kategóriában abszolút verhetetlenek a Balea samponok. :) Nagy plusz pont nekik, hogy a környezettudatosságra is egyre jobban figyelnek.

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Momiji

2018. július 1.

Lehet, hogy túl hamar előlegezem meg az 5 csillagot, mert még csak egyszer használtam. Isteni illat, jól habzik, tisztít. Ár érték arányban kiváló. :)

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Csipetke

2018. június 14.

Ahogy megláttam a flakon elején a kókuszt és az ananászt már tettem is a kosaramba. Meg se néztem, hogy milyen hajra való és csak a kasszánál várakozva szagoltam meg, de valami isteni illata van. Igazi nyárra való sampon. Hozza a szokásos Balea minőséget ár érték arányban. Nem kell sok belőle kellően habzik, és tisztít is. Nem beszélve a cuki csomagolásáról, hiszen ezért is ezt vettem le a polcról. Ha elfogy tuti újra veszem még a nyáron.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.