KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Samponok

Sampon a kókusz és az ananász trópusi illatával. Finoman tisztítja a hajat és rugalmassá teszi. Az enyhe formula megőrzi a fejbőr természetes nedvességtartalmát.

Csipetke

2018. június 14.

Ahogy megláttam a flakon elején a kókuszt és az ananászt már tettem is a kosaramba. Meg se néztem, hogy milyen hajra való és csak a kasszánál várakozva szagoltam meg, de valami isteni illata van. Igazi nyárra való sampon. Hozza a szokásos Balea minőséget ár érték arányban. Nem kell sok belőle kellően habzik, és tisztít is. Nem beszélve a cuki csomagolásáról, hiszen ezért is ezt vettem le a polcról. Ha elfogy tuti újra veszem még a nyáron.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nicu

2018. június 9.

Nekem gumicukor illatú. Jól habzik, kissé rózsaszín átlátszó, géles állagú. Jól habzik, nem kell belőle sok. Nem irritál, és nem lesz gyorsabban zsíros tőle a hajam. Sokáig érezni a finom illatát.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

pinupdollstella

2018. május 24.

a hajamnak eddig tetszik, szépen megtisztítja egy használattal is, pedig nagyon sokat hajlakkozok. a csomagolása miatt is már megéri:)

pinupdollstella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

ladri

2018. május 6.

Kókuszos, ananászos, szokásos Balea minőség. Az én hajam szereti, isteni az illata. Kókuszimádók szeretni fogják. A doboz kinézete feldobja a fürdőszobai hangulatot.

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

slytherclaw

2018. május 4.

Csodaszernek nem mondanám, de nagyon jó kis sampon. Valami kímélősebbet kerestem, mert két-három naponta mosom a hajamat és az eddig használt samponok teljesen szétszárították a fejbőrömet. Az illata finom, főleg ananászt érzek ki belőle. Nem lesz tőle hamarabb zsíros a hajam és nem is szárít, sőt, kicsit mintha hidratálna is. Venni fogok belőle még, mert a Baleát ismerve ez is gyorsan el fog tűnni a polcokról.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.