KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Samponok

Sampon a kókusz és az ananász trópusi illatával. Finoman tisztítja a hajat és rugalmassá teszi. Az enyhe formula megőrzi a fejbőr természetes nedvességtartalmát.

nanne

2018. december 4.

Nyárra vettem, de csak most fogyott el. Az illatát kifejezetten szerettem, a hatásával is meg voltam elégedve, viszont kicsit engem is szárított, főleg a fejbőrömet, de szerencsére korpásodást nem tapasztaltam.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Boginyuszi

2018. november 29.

Finom illata van, bár én nem érzem a kókuszt, csak valami ananász-szerű illatot. Gél állagú, könnyű eloszlatni a hajon és jól habzik. Meg vagyok vele elégedve.

Boginyuszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

rtteszvesz

2018. november 20.

Dícsérik nagyon a baleas samponokat így kipróbáltam.3/4-ig van, teljesen kiszárította a fejbőrömet és korpás is lett. Nagyon viszket tőle a fejem és a lányomé is. Tuti, hogy nem fogom ezt újra venni, sajnos nem jött be. Hagyok két csillagot az illatára és a csomagolására illetve az ára miatt.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Nikolett190610

2018. november 1.

Jó illatú, géles állaga van, szépen habzik. Szerintem újra fogom venni.

Nikolett190610
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Jó illatú, géles állaga van, szépen habzik. Szerintem újra fogom venni.

Vanesszaeszter

2018. október 27.

Nem rossz sampon, teljesen átlagos:) Tetszik a géles állaga és nem sok kell belőle, de a hatása nem annyira izgalmas. Az illata semmire sem emlékeztet, elmegy:) Nem vásárolom újra. :(

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

zsoxcore

2018. szeptember 15.

Nem nagyon éreztem rajta sem a kókusz, sem az ananász illatot, ennek ellenére nem váltott ki bennem kellemetlen érzéseket. Jól habzott, jól tisztított, nem szárította ki sem a fejbőrömet, sem a hajvégeket. Nem okozott korpásodást sem és irritációt sem. Nem tolta ki a hajmosások közti időt, de nem is zsírosított. Kerestem egy olcsó sampont, amit a nyári melegben a gyakori hajmosásokra nem sajnálok és erre esett a választásom. Nem csalódtam benne, átlagos sampon volt, tette a dolgát.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

szgreta

2018. szeptember 13.

Már a flakon végén járok és vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban.Az illatát szinte meg sem szagoltam,ami kár volt.Trópusi szerű valamire számítottam,álmomban nem gondoltam,hogy ilyen kellemetlen lesz a szags,nem tudom megszokni.
Az összetevői nem a legszebbek,de legalább nem hámlik tőle a fejbőröm.A hatása nem rossz,de biztos nem veszem újra.

szgreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Csipetke

2018. szeptember 12.

Ahogy megláttam a flakon elején a kókuszt és az ananászt már tettem is a kosaramba. Meg se néztem, hogy milyen hajra való és csak a kasszánál várakozva szagoltam meg, de valami isteni illata van. Igazi nyárra való sampon. Hozza a szokásos Balea minőséget ár érték arányban. Nem kell sok belőle kellően habzik, és tisztít is. Nem beszélve a cuki csomagolásáról, hiszen ezért is ezt vettem le a polcról. Ha elfogy tuti újra veszem még a nyáron.
Update: Mire majdnem elfogyott teljesen kiszárította a fejbőrömet és korpás is lett. Soha nem voltam korpás vagy ha talán igen akkor sem ennyire. Tuti, hogy nem fogom ezt újra venni. Sajnálom, mert alapban szeretem a Balea-s samponokat, de ez sajnos nem jött be. Hagyok két csillagot az illatára és a csomagolására illetve az ára miatt.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Szityike

2018. augusztus 9.

Kellemes sampon, amit nem veszek újra, de egy próbát megért. Az illata kicsit műnek tűnik samponozás közben (számomra se nem ananászos, se nem kókuszos- inkább olyan trópusi- édes vegyes illatú), utána viszont gyorsan elillant a hajamból. Használata után kötelező a balzsam, mivel ha nem teszem egy drótkefére hasonlít a hajam úgy kiszárítja. (Megjegyzem: más samponoknál nem mindig van szükségem balzsamra vagy pakolásra, mert szépen kisimíják és ápolják is a hajam.)
Röviden: egyszer megérte kipróbálni, nem olyan rossz, de semmi több.

Szityike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Röviden: egyszer megérte kipróbálni, nem olyan rossz, de semmi több.

Sipor

2018. július 27.

Nekem annyira tetszik ez a sampon, hogy venni fogok egy-két tartalék flakont, mert sajnos limitált kiadás (nincs ráírva, de gondolom, hogy limitált).
Nem zsírosodott tőle gyorsabban a hajam, és nem is szárította ki a hajvégeket, nagyon meg voltam vele elégedve. Finom gyümölcsillata van egyébként, bár én a kókuszt nem igazán érzem rajta. Sajnos az illatát nem nagyon éreztem hajmosás után, de ettől még jár az 5 csillag.

Sipor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.