KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem. Kompakt technológia a kétszeres mennyiségért: a koncentrált receptúrának, valamint hatékony technológiának köszönhetően egy hagyományos dezodorhoz képest kétszer többször használható. A 200 ml-es flakonban lévő mennyiség 400 ml-nek felel meg.

Az Original Care dezodor kettős kapszularendszerbe zárt illatkapszulái ylang-ylang illóolajat tartalmaznak, melyek a test melegére reagálva folyamatosan aktiválódnak, így biztosítva a hosszan tartó frissességet.

NagyAgi

2018. január 31.

Sajnos nem vált be annyira mint reméltem, a hatása nem tartós, nagyon fojtogató a gáz ami jön belőle, zárt fürdőszobában a használata után alig kapok levegőt és ha egy masodpercnél tovabb fújom egy pontra akkor fehéren kicsapódik a bőrömön. Már egy-két más illatot kipróbáltam ebből a fajtából, azokat nagyon szerettem, ez sajnos nem sikerült olyan jól. És ma reggel vettem csak észre hogy ez nem is aluminium mentes mint a többi. Az illata viszont tényleg nagyon finom azt meg kell hagyni.

NagyAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Noncs

2017. december 10.

Kellemes, nem túl erős illata van, ami nap végéig kitart. Hatásával is meg vagyok elégedve, ár-érték arányban tökéletes. 😊

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

PerfumePippi

2017. december 3.

Legtöbbször Nivea, Rexona és Dove-termékeket szoktam használni, stiftet és deót (akár kombinálva), de azért kipróbálok más márkákat is, valamint alumíniummentes változatokkal is szoktam kísérletezni. A legjobban a Nivea púderes stiftet szeretem (ő az állandó darab, de már írtam is róla), a többiek, nos, "cserejátékosok". Mindezt csak azért írom le, mert erre a baleás termékre is az illata miatt vetettem szemet, gondoltam, egy próbát ez is megér. Azt kell mondjam, hogy egyszerűen szuper! Ár-érték tekintetében, ebben a kategóriában leveri a nagy márkákat. Újravevős. :-)

PerfumePippi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

candus

2017. október 13.

Dove Original, csak Cruelty Free változatban. Nem is tudom, mióta vártam már egy ilyen termékre. Köszönöm DM!

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!