KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2014. október 16.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krém összetevői segítenek a bőr nedvességtartalmának és természetes egyensúlyának megőrzésében.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bugosgizi

2015. október 23.

Már nagyon régen használtam ezt a krémet ám egy szekrény átpakolászásnál rájöttem hogy nekem még van egy kevés. Kiraktam a polcra hogy most majd elhasználom. De mivel manapság nincs olyan komoly igénybevételnek kitéve a bőröm ezért nem tudtam pontosan mire is lesz jó nekem.
Mert ugye régen a munka miatt nagyon tömény zsíros krémekre volt szükségem. De manapság a könnyedebb krémek is bőven megfelelnek.
Viszont az elmúlt pár hét alatt ekcémás tünetek jelentkeztek a nyakamon. Régen is előjött a melegben az arcomon de az mindig el is múlt. Most viszont nem csak hogy megmaradt de elég gyorsan el is kezdett terjedni a fülem és az arcom sőt a fejbőröm felé is.A viszketés rettentően zavart ezért kezdtem valami krémet keresni. Eszembe jutott hogy régen mindig segített ez a krém mindenféle bőr gondomon így be is vetettem.
Az elmúlt pár alkalom alapján egyenlőre javulást tapasztaltam. Csökkentette a viszketést és a szárasságot. A terjedésre eddig nem sok befolyása volt. De majd hosszabb távon kiderül.

bugosgizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

Yubiri

2015. június 20.

Én még ezt a régebbi fajtát vásároltam kb. 600 Ft-ért és hatalmas mennyiségnek mutatkozik ez a 250 ml.
Amire én vásároltam ilyen nagy mennyiséget: olvastam, hogy halványítja a szeplőket. Nem vagyok rendszeres kenegető, így a félévente 2x kenegetés nyilván nem használt. (Azért nem kenem gyakrabban magam vele, mert nem kedvelem az illatát.)
Amire használom és bevált: a nyári szandálok ahány félét veszek fel, annyi helyen törik fel a lábamat. A sebet 2 nap alatt begyógyítja. Vágott sebet is hamar gyógyít!
Kipróbáltam éjszakai arckrémnek is, mivel elvileg bőrfiatalító hatása is van a körömvirágnak.... és valóban nem rossz...
Amire még jó lehet és bármikor kipróbálnám: napégés, égési sérülés, körömgomba, pattanás, visszértágulat, fekély, véraláfutás, szemölcs, öregkori májfolt, pigmentfolt.
Igazi csodaszer, ami nagyon megérte számomra az árát. Ha elfogy, biztos újravásárolom, hogy mindig legyen itthon.
Muszáj megemlítenem még, hogy a körömvirág egy csodálatos és sokoldalú gyógynövény, Maria Treben is sok esetben és sokféle betegségre sikerrel alkalmazta, érdemes mindenkinek megismerkedni ezzel a csodanövénnyel!

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 20.

Cosmonaut

2015. március 19.

Update: már egy jó ideje megvan, elfeleztem anyukámmal, mert annyira kiadós, hogy szerintem hamarabb lesz diplomám, mint hogy ez elfogyna.... (ő a könyökére, a sarkára és a kezére is használja, Lush citromos vajről váltott.) De mostanában elővettem, mert a szeles időben a kezem kiszáradt, és a talpamat is kidörzsölte a csizma. Ezekre szinte csodaszer, ezért kap egy plusz csillagot, hiszen most se a vastag niveával, se balea testvajjal nem akarnám bekenni az egész talpam...:D az ágynemű meglepő módon nem lett csupa krémes, és szerencsére az illata se zavaró ahhoz képest, hogy mennyit használtam belőle. Az ötödik csillagot akkor kapná, ha nem lenne még mindig csalódás az illata, meg az állaga...olyan virágcsokros jellegűt szerettem volna, mint régen a békebeli körömvirágkrémnek :(

Körömvirág krémet kerestem a kezemre, ez ár-mennyiség arányban nagyon jónak tűnt. Akkor még nem tudtam mi az a melkfett, ami rá van írva. Na mondom, biztos hasonlít a testvajra, ami jó, hát nem. Zavaróan olajos az állaga (tény, hogy sok benne az olaj összetevő), 10 percig malmozok a kezemmel, mire beszívja, és a hatása nem igazán észrevehető. Ha még a boltban látom, hogy több benne az illatanyag, mint a körömvirág kivonat, akkor nem is veszem meg...

Cosmonaut
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 19.

Holdfény

2015. január 11.

Most ősszel vettem meg én is, a sok pozitív vélemény hatására. Tudni kell, hogy az én bőröm (főleg a kezem) borzasztó száraz, hamar kicserepesedik és vérzik is, és nagyon fájdalmas tud lenni. Próbáltam már kókuszvajat, többféle testápolót, és az alverde makadámdiós testvaját is (igen, én is szeretem), de még ő sem tudta rendbe hozni a kézfejemet, ami egyedül a nyári időszakban van normális állapotban, de ősztől tavaszig szinte sikít valami hidratálásért. Szóval a sok dícséret után ellátogattam a dm-be, és megvettem ezt a körömvirág krémet. Az első krémezés után helyrejött. Nem azt mondom, hogy pihe-puha bababőrt kaptam, de megszüntette a repedezéseket és az érdességet, és vállalható, rendes állapotba hozta. Az illata nekem is tetszik, valóban fincsi, szeretem szaglászni. :-) Mellesleg többfunkcióssá tettem, masszírozásra is szoktam használni, ha fájós területekről van szó. Szépek az összetevői (bár a petrolatumot és a parfümöt kivehetnék belőle), baráti az ára (700 Ft), elég nagy tégely, és jó a hatása, úgyhogy mindenképpen megéri. Köszi nektek! :-) (2013.nov.5.)

Holdfény
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

kisko

2014. szeptember 15.

Éjszakai kézkrémem évek óta, engem nem zavar a zsíros érzet / petrolatum. Számat is szoktam bekenni vele. Megfázásos időszakban kiszáradt, sebes orrot gyorsan rendbeteszi. A körömágyat szépen puhán tartja. Alapdarab nálunk.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

v.szilvia789

2014. augusztus 8.

Pár éve vettem télen egy ilyet, mert a hidegtől teljesen kikészült a kezem. Hát, nem egy jó termék, zsíros, állagra olyan, mint a gépzsír, a szaga sem valami jó. Nehezen szívódik be, inkább zsírosít, mint hidratál. A piros részeken, körömágyon nem segített. Próbáltam könyökre, sarokra is, ott sem vált be. Viszont nagyon olcsó, nem fáj érte a szívem.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

rekus15

2014. július 13.

Nagyon klassz kis krém. Én főleg lábra, esetleg kézre használom, lassan szívódik fel, ezért érdemesebb éjszakára felkenni, ha egy zoknit is húzunk a lábunkra, akkor tényleg maga a csoda. Még a könyökömet szoktam vele bekenni, mert gyakran kiszárad. Nátha esetén pedig az ember orrát is helyre hozza. Az illata finom, tipikus körömvirág. Az ára nagyon kedvező és nem is kell túl vastag rétegben felkenni, ezért sokáig kitart egy tégely.
Biztosan újra fogom venni.

rekus15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Biztosan újra fogom venni.

Edeenci08

2014. július 3.

Így kezdődik, h Petrolatum.. Én inkább a bioboltos verzióra szavazok :)

Edeenci08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Így kezdődik, h Petrolatum.. Én inkább a bioboltos verzióra szavazok :)

Lilla91

2014. március 26.

Ez életem egyik legjobb választása :) az itteni vélemények alapján vettem meg és szájápolónak használtam. Az egy dolog hogy alapból olcsó volt, de szájápolóként ha mindennap többször is használom évekig is kitart :D
Végül azzal győzött meg, hogy pár napja előjött az allergiám, gyógyszerem nem volt otthon és ennek eredménye ként egész hétvégén folyt az orrom. Az első bekenés után csökkentette a Rudolf orr effektust, 1 nap után meg teljesen helyrehozta a bőröm.
Összességében csillagos ötös, míg élek újraveszem :)

Lilla91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Összességében csillagos ötös, míg élek újraveszem :)

Rencsike02

2014. március 18.

Egy heti folyamatos orrfolyás és orrfújás után szanatét száradt orromat csak ez az egy krém tudta helyrehozni.Már az első használat után nagyon szép lett.Ha kiszárad a szám,arra is csak ezt használom.Nagyon jó termék,és az illata is finom,tartós.

Rencsike02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract