KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   469 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 8.

Kategória:   Lábápolók

Lábápoló balzsam értékes olajakkal és vitaminokkal

• Csökkenti a bőrkeményedést.
  • Ápol, regenerál és véd.

Vanesszaeszter

2018. július 25.

Sajnos nem elég hatásos, és nem elég zsíros ez a krém, nem hidratál! És az illata is büdi! Alig vártam hogy elfogyjon, szerintem fél évig használtam! Nem ajánlom senkinek!:'(

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Erikja23

2018. július 4.

Este bekenem és reggelre puha a sarkam!

Erikja23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Este bekenem és reggelre puha a sarkam!

Panda90

2018. május 23.

Egyszer kipróbáltam és nekem nagyon bevált. Egy hátránya, hogy lassan szívódik be a bőrbe.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

ZitaKisasszony

2018. május 15.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a lábkrémmel. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Esténként szoktam bekenni vele a lábamat, majd ráhúzok egy zoknit,ami egész éjszaka rajtam marad. Így mindenképp hatásos!

ZitaKisasszony
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Audrey80

2017. június 1.

Nem nagyon csinál semmit, pillanatnyilag hidratál, de kb. reggel-este kell kenni, hogy legyen hatása. Nincs bőrkeményedésem, "csak" hidratálnia kellene, hát ez olyan közepes hatású, annyit tud, mint bármelyik másik krém vagy testápoló.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

szupiné

2017. június 1.

Végigmentem már majdnem minden baleás lábkrémen, de nekem ez a kedvencem. Gyorsabban beszívódik, mint a teafás (nyáron még zoknit sem húzok rá, de nem kenem össze az ágyneműt), hosszabban hidratál, mint az ureás. Nekem bejön az illata, kézre is szoktam használni.

szupiné
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

p1nkp4nth3r

2016. november 30.

Nem mondanám jobbnak, mint a melegítős változatát és annak nagyságrendekkel jobb illata van. Valamennyit puhít, de így pár hét után még mindig nincsen babatalpam.

p1nkp4nth3r
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Underbelly

2016. július 6.

Szeretem, nekem tökéletesen bevált.

Underbelly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Szeretem, nekem tökéletesen bevált.

Pinky

2016. január 28.

Büdös, mint egy hajfesték. Ès nem igazán használ.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Büdös, mint egy hajfesték. Ès nem igazán használ.

szeliger

2016. január 8.

20 ml minitubusban. A most féláron kapható Balea adventi kalendáriumának hetedik ajándéka volt. A fehér színű krém kellemes, gesztenyés-diós illatú. Felvitelkor én úgy találtam, hogy viszonylag könnyen beszívódik (bár a lábábpolók használata után általában pamutzoknit húzok, ezért ez nálam kevésbé sarkalatos szempont), használat után a bőr rögtön puhább. Eddig elégedett vagyok vele, de az igazi kihívás a nyári időszak lenne, akkor keményebb a sarkamon a bőr. Célba talált a Balea, van rá esély, hogy nyárra nagyobb kiszerelésben is megveszem.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate