Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: love_cinderella, az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Hajformázók

A fakó és kócos göndör hajat simává, csillogóvá és könnyen kezelhetővé teszi.

Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mllelondres

2018. július 25.

Nem göndörítésre használom (a szögegyenes hajamra teljesen hatástalan), hanem hajformázónak nedves vagy száraz hajra. Annak bevált, és isteni az illata.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Viwi0524

2018. július 13.

A legjobb göndörìtő amivel talalkoztam. Simán elbújhat mögötte az összes méregdrága márkás cucc 😃

Viwi0524
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

nmthkitti

2018. március 12.

Impulzus vásárlás volt, és természetesen itthon néztem csak meg a véleményeket róla, mondanom se kell használat előtt olvasva eléggé megijedtem tőle, hogy jól befürödtem vele. De szerencsére az én tapasztalatom a pozitívak táborát fogja növelni, ugyanis nekem csodálatos ez a krém! Kevés kell belőle, nem nehezíti el a hajam, de mégis ad neki egy tartást és ráncba szedi a göndör hajamat.

nmthkitti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Kriszta180222

2018. február 12.

Nagyon szárítja a hajam, és nem is érzem azt, hogy annyira sokat dobna a göndör hajamon, cserébe borzasztóan ragad. Abból a célból vettem, hogy kiváltsam a hajhabot valamivel, de amióta ezt kipróbáltam rájöttem, hogy nem is utálom annyira a hajhabot. :D

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Szoszos54

2018. január 22.

Kifejezetten azoknak való, akiknek nem göndörödik rendesen, rettenet száraz, vékonyszálú, szöszös-vattaszerű lesz a haja szárazon. Két pici(!) borsónyi mennyiséget kell mindkét oldalra egyenletesen belekenni, ujjal kicsit bepöndöríteni és megvárni, hogy megszáradjon/tárcsával megszárítani. Nekem ezt elég sok időbe telt kitapasztalnom, de most, hogy keveset kenek rá, azt kell mondjam, a legjobb gyógyír a szöszös hajamra az eddigi próbálkozásaim során. Nekem pont ez a ragasztós állag segített, de ez nyilván csak negatív tulajdonsága a terméknek egy olyan ember számára, akinek más állagú/vastagságú a haja. Kísérletezzetek türelemmel, lányok! :)

Szoszos54
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

hadri

2017. október 17.

Nagyon rossz termék! Semmi formázást nem adott a göndör hajamnak, fénytelen lett tőle és borzasztóan kiszárított (nem győzök most mindenféle tápláló hajpakolást tenni rá). Sajnos nem olvastam el az üzletben az összetevő listáját, hát nem csoda hogy ennyire szárított, amikor a 2. összetevője az alkohol :/ Szuper jó, hogy vegán termék, de akkor se értem miért kell egy hajápoló terméket teletömni alkohollal!! Előírásnak megfelelően alkalmaztam, nem tettem belőle túl sokat a hajamra, úgyhogy biztosan nem ez volt a gond, hanem a termék alapból rossz. Természetesen kidobtam, kár volt ilyen förtelmes termékért pénzt kiadnom.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

buba83

2017. március 20.

Második használat után kidobtam. Ragad, kemény tincseket eredményez és két használat után úgy viszketett tőle a fejbőröm, hogy majd megőrültem, csak lemoshassam. Soha, semmilyen hajformázóval nem volt ilyen problémám, nem érzékeny amúgy a fejbőröm, de ez szörnyű volt.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

klnfranciska

2017. január 6.

Jelenleg ez az a hajformázó a göndör hajamra, ami a legjobban bevált. Igen ragad, vigyázni kell vele, mert ha sokat visz fel az ember, akkor később is ragad, ki kell tapasztalni mennyi kell. Viszont ha megfelelő mértékben viszem fel törölköző száraz hajra, akkor nagyon szépen rendbe teszi a göndör hajamat. Azt én is érzem, hogy kicsit szárít, szóval sokkal gyakrabban használok mellette mindenféle hajpakolásokat, de ettől függetlenül nekem ez a hajformázó vált be a legjobban a göndör hajamra, már többször újravettem. Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk, eltartott egy ideig mire kitapasztaltam mennyit vigyek fel belőle és milyen legyen a hajam mikor bekenem vele, de most már el nem tudnám képzelni nélküle a hajamat.

klnfranciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Babimami

2016. december 6.

Röviden és tömören: nem vált be. Bővebben, : a hajam alapból vékonyszálú és göndörödő, az a típus, ami, ha nedvesség ér, dugóhúzószerűvé ugrik össze, elég borzas hatást keltve. Régóta keresem már a megfelelő terméket ahhoz, hogy úgy nézzek ki, mint akinek frizurája van :), de biztos nem ez a krém lesz az.
A hajam ragacsos lesz tőle, igaz szép fényt ad neki, de másnapra már rendesen szalmaszárazzá teszi.

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Penge

2016. augusztus 4.

Tovább adtam a krémet egy használat után, mivel megkeményíti és ragacsossá teszi a hajat. Akár egy nagyon erős tartású haj zselé, úgy viselkedik. Nehéz kifésülni másnap és koszos érzést ad.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol