KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: love_cinderella, az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Hajformázók

A fakó és kócos göndör hajat simává, csillogóvá és könnyen kezelhetővé teszi.

Vegán.

eszticsi

2018. november 25.

Kb 4 hónapja vettem, mert már nem tudtam mit kezdeni a hajammal :D de sajnos ez se jött be. Lehet én használok belőle egyszerre túl sokat, de a hajam ragacsos és zsíros hatású lesz. Akkoris ha hajmosás után teszem rá, akkor is ha csak felfrissíteni szeretném a loknijaim. Még nem találtam meg göndör hajra a csodaszert, ha valaki már igen várom az ötleteket :D

eszticsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Martu0508

2018. november 1.

Elèg vegyes èrzèseim vannak a termèkkel kapcsolatban. Ha eltalálom a mennyisèget, nagyon gyönyörűen működik, ha nem, akkor ragad a hajban. Nekem sajnos szárìtja ès gubancolja a hajam, ezèrt biztosan nem veszem ùjra.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Nekem alapból hullámos a hajam viszont nem mindig állnak szépen a fürtjeim, ezért kezdtem el kipróbálni ezt a balzsamot, én mosás után szoktam felkenni, és a hajszárítótól nagyon szép loknikat csinál, az egyetlen problémám ami miatt 4 csillagot adok az, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a haj.

Ferenczizsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

dundicat

2018. október 2.

Az alapból hullámos hajamra vettem, végső kétségbeesésemben. Az én hajam egy szárazkás kócosság, és bár puha a balzsamoktól hajmosás után, megis mindig egybeáll, és se nem göndör, se nem egyenes. Erre a frizurára kínál megoldást ez a gél. Nedves hajba kb két-három borsónyi adagot egysegesen eloszlatva kenek bele, és diffúz hajszárítóval, kis körkös mozdulatokkal szárítom. A végredmény egy csoda, megzabolázott, loknis göndörség lesz nálam. Semmi hajhab, spray stb. nem használt eddig, ezért ez az olcsó kis semmiség nekem csodaszer számba megy. Szóval köszi DM :))

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

mllelondres

2018. július 25.

Nem göndörítésre használom (a szögegyenes hajamra teljesen hatástalan), hanem hajformázónak nedves vagy száraz hajra. Annak bevált, és isteni az illata.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Viwi0524

2018. július 13.

A legjobb göndörìtő amivel talalkoztam. Simán elbújhat mögötte az összes méregdrága márkás cucc 😃

Viwi0524
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

nmthkitti

2018. március 12.

Impulzus vásárlás volt, és természetesen itthon néztem csak meg a véleményeket róla, mondanom se kell használat előtt olvasva eléggé megijedtem tőle, hogy jól befürödtem vele. De szerencsére az én tapasztalatom a pozitívak táborát fogja növelni, ugyanis nekem csodálatos ez a krém! Kevés kell belőle, nem nehezíti el a hajam, de mégis ad neki egy tartást és ráncba szedi a göndör hajamat.

nmthkitti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Kriszta180222

2018. február 12.

Nagyon szárítja a hajam, és nem is érzem azt, hogy annyira sokat dobna a göndör hajamon, cserébe borzasztóan ragad. Abból a célból vettem, hogy kiváltsam a hajhabot valamivel, de amióta ezt kipróbáltam rájöttem, hogy nem is utálom annyira a hajhabot. :D

Kriszta180222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Szoszos54

2018. január 22.

Kifejezetten azoknak való, akiknek nem göndörödik rendesen, rettenet száraz, vékonyszálú, szöszös-vattaszerű lesz a haja szárazon. Két pici(!) borsónyi mennyiséget kell mindkét oldalra egyenletesen belekenni, ujjal kicsit bepöndöríteni és megvárni, hogy megszáradjon/tárcsával megszárítani. Nekem ezt elég sok időbe telt kitapasztalnom, de most, hogy keveset kenek rá, azt kell mondjam, a legjobb gyógyír a szöszös hajamra az eddigi próbálkozásaim során. Nekem pont ez a ragasztós állag segített, de ez nyilván csak negatív tulajdonsága a terméknek egy olyan ember számára, akinek más állagú/vastagságú a haja. Kísérletezzetek türelemmel, lányok! :)

Szoszos54
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

hadri

2017. október 17.

Nagyon rossz termék! Semmi formázást nem adott a göndör hajamnak, fénytelen lett tőle és borzasztóan kiszárított (nem győzök most mindenféle tápláló hajpakolást tenni rá). Sajnos nem olvastam el az üzletben az összetevő listáját, hát nem csoda hogy ennyire szárított, amikor a 2. összetevője az alkohol :/ Szuper jó, hogy vegán termék, de akkor se értem miért kell egy hajápoló terméket teletömni alkohollal!! Előírásnak megfelelően alkalmaztam, nem tettem belőle túl sokat a hajamra, úgyhogy biztosan nem ez volt a gond, hanem a termék alapból rossz. Természetesen kidobtam, kár volt ilyen förtelmes termékért pénzt kiadnom.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol