KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2012. november 27.

Kategória:   Hajformázók

Hajspray Göndör és Hullámos Hajra

Kiszerelés: 150 ml

Balea Professional Locken Power Hajspray Göndör és Hullámos Hajra
Ár: 400 Ft de szívesen elcserélem Balea szilikonmentes samponra, vagy balzsamra , Eladó: szimonetta.herold
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

kucire

2017. július 26.

Nagyon bevált! Idáig már kettő flakont elhasználtam. Göndör hajam van, hajmosás után nedves hajra szoktam ráfújni és levegőn hagyom megszáradni. Rugalmas, szép különváló tincsekbe formálódik a hajam. Ha úgy érzem, hogy ráférne a frissítés újból befújom. Még így se érzem elnehezültnek.

kucire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

Csillagporocska

2017. május 19.

A balzsamja után picit szkeptikus voltam ezzel a spray-vel, de úgy gondoltam, hogy nincsen vele sok vesztenivalóm, megveszem. És kellemes csalódásnak bizonyul :)
Száraz hajon minimálisan frissít, de ha nedves, száradó hajon használom, az eredmény szuper lesz: a loknijaim szépek, rugalmasak lesznek, ráadásul viszonylag tartós is ez az állapot. Én egy kis dúsító hatást is tapasztaltam. Csak ajánlani tudom.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

pannababo

2017. május 12.

Szép loknikat lehet a segítségével készíteni, de nem kell sokat fújni, mert nagyon összetapadt hatást érünk el vele, szerintem 5 pumpa az ideális vállig érő hajhoz.Kellemes az illata ,és balea férfi matt waxxal fixáltam a fürtöket!

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Martu0508

2017. április 23.

A loknijaimat rendezte, viszont rendesen szárìtott. Nem veszem meg többet.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

A loknijaimat rendezte, viszont rendesen szárìtott. Nem veszem meg többet.

kisritus

2017. január 17.

Irtó nagy lelkesedéssel vettem meg a samponnal együtt ezt a terméket.
A világon semmit sem ért számomra, nekem hullámos hajam van, de azon kívül, hogy csak még rendezetlenebb és laposabb lett, semmi sem történt.
Egy ideig csak állt a polcon, mostanában pedig arra kezdtem használni, hogy ha már hajat kéne mosnom, de csak száraz samponra van idő, akkor ezzel kicsit befújkodom, mert az illata viszont remek.
De ezért kár kiadni pénzt, nekem nagyon nem jött be.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Irtó nagy lelkesedéssel vettem meg a samponnal együtt ezt a terméket.
De ezért kár kiadni pénzt, nekem nagyon nem jött be.

csopke

2016. augusztus 3.

Nem sok hatást érzek. Rontani nem ront, de nem is csinál semmit. Igaz én nem göndör csak hullámos hajú vagyok.

csopke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

noname12

Korcsoport: < 18
2016. június 25.

Már vagy 4szer újravettem! Ez a csodaszer a természetes göndör hajamból a kihozza a legtöbbet. Fényes,selymes,puha,de mégis erős loknikat csinál, és az illatát is imádom. Ha lehetne 6 csillagot adnék!

noname12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 25.

nkmagda

2016. április 14.

Én is kipróbàltam, koràbban göndör hajam volt, de egy ideje csak pàràs időben jönnek elő, szóval hogy nosztalgiàzzak kívàncsisàgból kipróbàltam. S úgy tűnik bevàlt, hajmosàs utàn befújom óvatosan szàrítom s a termeszetes göndörség visszatér. Olykor jó egy kis vàltozatosság s szerintem a félrövid hajhoz nagyon jól mutat egy kis bohókàs göndörség. 4pontot adok mert tarthatna tovàbb.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

blilla91

2016. március 27.

Nagyon jó termék, ha elfogy, biztosan újraveszem. Alapvetően hullámos hajam van, a párás és nyirkos idő a halálom, a hajammal kezdhetek akármit úgyis égnek fog állni típus. Vékonyszálú és nem bánnám, ha sűrűbb lenne, ugyanakkor így is gyorsan lelapul, ami miatt meg gyorsan zsírosodik. Na ha tudom előre, hogy én göndör loknikat akarok, azokat a csigás típusúakat akkor tudom, hogy ehhez kell nyúlnom. Sokkal szebb loknijaim vannak tőle, olyan mintha valami segédeszközzel csináltam volna, pedig nem is. Ezen kívül nem is szoktam semmi mást használni, lefekvés előtt befújom a hajam vele, reggel pedig voilá. A hajam is kifésülhetem (igaz én csak ritka fogú fésűvel szoktam :) ), mert visszaáll csiguszokba egy kis idő után. :) Ezzel nekem nagyon sok időt és kellemetlenséget megspórol reggelente. Negatívumot nem is tudok mondani. Annyi, hogy mint minden mással, ezzel se szabad túlzásba esni, mert zsíros hatásúvá teheti akkor a hajat, de ez nekem csak a kezdeti fellángolás majd túlzásbaesésnél fordult elő egyszer. Szóval mivel nem kell sok se belőle így elég kiadós. :) Nyílván nem hajápoló, de azt amit ígér nekem vártnál is jobban hozza, szóval nagyon elégedett vagyok vele.

blilla91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

alinn

2016. március 25.

Amikor éppen a göndör korszakomat éltem nagyon szépen rendbe szedte a hajam, és sokáig is kitartott.

alinn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.