KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Hajformázók

Illatos, csillámos spray csillogó arany pigmentekkel. Elbűvölő megjelenést biztosít a hajnak, az rugalmas és légiesen könnyed lesz. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

UnicornsOfLove

2017. október 18.

Sajnos ezt úgy vettem tegnap, hogy nem olvastam utána itt. Hát hiba volt. De egyszerűen mindent imádok ami csillog, és elképzeltem, hogy a hajamon milyen szép lesz. (Nem.)
Egyrészt, csak fújtam és fújtam és fújtam, de nem látszott semmi. Na gondoltam majd napfényben. Úgy tényleg látszott, de nagyobb csillámok vannak benne, semmiképp sem olyan szép, szaténos aranyfényű, amilyennek szerettem volna. Arra emlékeztet, mikor régen gyerekkoromban volt az a nagyon divatos csillámos hajlakk, bazi nagy csillámokkal, és a menő kislányoknak farsangra és különböző táncfellépésekre ilyet fújt az anyukájuk a kontyukra, meg úgy mindenhova, és végül az egész gyerek egy nagy csillogó volt. Természetesen én is egy nagy csillogó akartam lenni. :D Most megkaptam, csak az a baj, hogy már felnőtt vagyok és egyáltalán nem célom az ilyesmi.
Rossz ez a spray, alapvetően semmi nem látszik, sokat kell fújni, és még akkor is csak napfényben lehet felfedezni, ahol viszont nagyok a csillámok és olyan bután néz ki. Kézre fújva, mármint ha véletlenül rámegy, ott szép, olyan mint egy highlighter. Talán testre fújva jó lenne, de azt meg nem merném szerintem :D Ja és brutál erős hajlakk szaga van.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

k.boglarka

2017. augusztus 11.

Egyet értek az előttem lévőkkel, borzalmas ez a termék. Ragad tőle a hajam és mégcsak nem is csillog, egyáltalán nem látni hogy csilli villi lenne. :(

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

EvaPolonkai

2017. július 4.

Kellemes az illata, de a csillogással kapcsolatban nem azt kaptam, amit vártam: nem igazán látványos az eredmény.

EvaPolonkai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

AstroSue

2017. május 25.

akciósan megvettem 500 ft-ért. ráfújtam a szőke hajamra elég alaposan... semmi.

AstroSue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

akciósan megvettem 500 ft-ért. ráfújtam a szőke hajamra elég alaposan... semmi.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891