KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Hajformázók

Illatos, csillámos spray csillogó arany pigmentekkel. Elbűvölő megjelenést biztosít a hajnak, az rugalmas és légiesen könnyed lesz. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

k.boglarka

2017. augusztus 11.

Egyet értek az előttem lévőkkel, borzalmas ez a termék. Ragad tőle a hajam és mégcsak nem is csillog, egyáltalán nem látni hogy csilli villi lenne. :(

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

EvaPolonkai

2017. július 4.

Kellemes az illata, de a csillogással kapcsolatban nem azt kaptam, amit vártam: nem igazán látványos az eredmény.

EvaPolonkai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

AstroSue

2017. május 25.

akciósan megvettem 500 ft-ért. ráfújtam a szőke hajamra elég alaposan... semmi.

AstroSue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

akciósan megvettem 500 ft-ért. ráfújtam a szőke hajamra elég alaposan... semmi.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891