KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2013. november 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extrém száraz, durva, érzékeny bőrre.

Csökkenti a bőr feszülő- és viszkető érzését és ideális a különösen száraz testrészek, pl. könyök ápolására. Megnyugtatja a bőrt, és hozzájárul az egészséges vízháztartásának és sav-védőrétegének fenntartásához.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 400 , Eladó: ska087
Állapot: új, Helyszín: Budapest, xx. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy posta

zentaidora

2017. szeptember 14.

Az illata kellemes, de nem a kedvencem. Finom puha lesz a bőröm tőle, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Elég egész kevés is belőle, nekem sosem állt meg a bőrömön.

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

MademoiselleSumire

2017. szeptember 6.

Nekem rinocérosz bőröm van, ennél szárazabb alig lehetne, és mégsem szívódott be teljesen ez a testápoló. Reggelre mindig egy kellemetlen, kukacos réteggel ébredtem.
Télen azért elő fogom venni, és még egy esélyt adok neki. El lehet használni, csak nem jó.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

csicserke

2017. július 30.

Az biztos, hogy remekül hidratál, ráadásul nagyon baráti az ára. Az illata sem rossz, az állaga kellemesen sűrű, a nyári melegben talán már sok lesz, de vizesen felkenve szerintem használható. Furcsa matt réteget képez a bőrön, ez az egyetlen furcsaság benne. Ha pl. a lábamra kicsit több került, egy idő után le lehet dörzsölni és kis hurkácskákban lejön. Azért megy a max. pontszám, mert összességében jó.
Summer update: a hőségben is jól teljesít, ha vizes kézzel kenem szét, nagyon kellemes és hatékony hidratáló!

csicserke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

g.brigitta

2017. július 17.

Nekem sajnos nem vált be,az itt leirtam alapján vásároltam meg,de csalódás volt.Ragacsos,nehezen felszívodó krém.Nem veszek többet,és nem is tudom mire használjam el.😕

g.brigitta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Trixi

2017. június 29.

Szörnyű. Pontosítok: nekem nem vált be. Alig szívódik be, borzalmas ragacsos réteg marad utána, amit ha szeretnék még bedolgozni, akkor radírmaradványok-szerű darabkákba áll össze. A következő fürdésig végig éreztem magamon, mint egy fullasztó szilikonréteget. A pozitívum, hogy azonnal megnyugtatta a feszülő bőrt, de ilyen áron?

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 29.

szisz5

2017. június 24.

Szépek az összetevői, kellemes a használata. Csodáról azonban sajnos nem tudok beszámolni, a bokámnál levő pikkelyesen száraz területtel nem nagyon tud mit kezdeni ő sem... Ettől függetlenül nem rossz.

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Nicy011

2017. június 19.

Nagyon érzékeny bőrre vettem egy másik termék helyett. Nagyon kellemes selymes bőrérzetet hagy maga után, nagyon hasonlót, mint a korábban használt drágább testápolóm. Tetszik az enyhén citromos illata is. Mindent összegezve max csillagot kap.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Biababa02

2017. március 8.

Tökéletes! Télen mindig kiszárad a bőröm es megérem rendbe rakni. Ez a testapoló kellőképpen hidratalja a bőröm. Selymes, sima tapintású lett már az első használat utan.
Ráadásul akciósan vettem a dm-ben. Teljesen megéri az árat, újra fogom venni.

Biababa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Ráadásul akciósan vettem a dm-ben. Teljesen megéri az árat, újra fogom venni.

editbecker93

2017. március 6.

A lábszáram pikkelyesre száradt így a tél végére, bármivel kentem, nem használt semmi. Este jó vastagon bekentem egy krémmel, reggel ugyanolyan fehér, pikkelyes volt. Aztán az itteni vélemények hatására vettem meg ezt a testápolót ( a kézkrémjéből már a másodikat fogyasztom, az is szuper) Először kicsit meglepődtem, mert annyira kevés kell belőle, hogy hihetetlen. Nagy lelkesedésemben jó sokat kentem a lábamra, így hagyott egy furcsa érzést utána, de mivel szépen rendbetette, ez megbocsátható. Az illata nagyon tetszik, örülök, hogy nem a kézkréméhez hasonló (azt utálom) Összességében öt csillag, jó áron, tényleg mélyen hidratáló testápoló :)

editbecker93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

fcsenge

2017. március 5.

Nagyon nem szeretem, alig várom, hogy elfogyjon. Ennek oka többek között a szaga (ez a fura "tisztaság illat" sose vonzott), a másik pedig a kényelmetlen használat. Lassan szívódik fel, és az urea miatt csíp mint a veszett. Kidobni nem fogom, és mivel úgyahogy használható, nem pontozom le a vérbe. De hidratálni se hidratál annyira, mint szeretném, és kellemetlen réteget hagy maga után. :/

fcsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak