KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2013. november 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extrém száraz, durva, érzékeny bőrre.

Csökkenti a bőr feszülő- és viszkető érzését és ideális a különösen száraz testrészek, pl. könyök ápolására. Megnyugtatja a bőrt, és hozzájárul az egészséges vízháztartásának és sav-védőrétegének fenntartásához.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 400 , Eladó: ska087
Állapot: új, Helyszín: Budapest, xx. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Naftalin

2018. június 12.

Eddig az Alverde makadámdiós-karitévajas testvaját használtam, de úgy éreztem, hogy nyárra most az picit sok a bőrömnek, így gondoltam, kipróbálom az itteni jó vélemények hatására. Nagyon száraz, hámlós, vízhiányos bőröm van, illetve inkább csak volt mióta ezt használom :) Először azt hittem, az ablakon dobom ki, mert hozzá voltam szokva, hogy az én bőrömre rengeteg krém kell és persze ebből is pakoltam bőven, hát valami iszonyatosan csípett. Aztán szerencsére adtam neki még egy esélyt és jóban lettünk, búzacsíraolajjal keverve az eredmény bababőr és akár már ki is hagyhatok egy napot, amiről szó sem lehetett eddig. Nekem hamar beszívódik és nem hagy réteget maga után, az első két alkalom után már nem is csíp. Szóval, mértékkel használva ajánlom minden száraz bőrű sorstársamnak!

Naftalin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Kinleyni

2018. május 8.

Mindennapi testápolásra tökéletes szárazabb bőr esetén, azonban extra száraz bőrre én már nem ezt választanám.
Nem szívódik túl gyorsan, zsíros, kellemes illatú, sűrűbb textúrájú testápoló.
Használtam egy ideig, és nagyon hasznosnak bizonyult, de terhességem alatt váltottam az Alverde testvajára. Szárazabb is volt a bőröm a szokásosnál, és féltem, hogy nem lesz elég a megnyúlni készülő hasamnak, fenekemnek, combomnak.
Összességében tökéletes, ár - érték arányban kiemelkedő.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Nem szívódik túl gyorsan, zsíros, kellemes illatú, sűrűbb textúrájú testápoló.
Összességében tökéletes, ár - érték arányban kiemelkedő.

Anheszenamon

2018. április 28.

Nem volt rossz, de nekem egyébként sem extra száraz a bőröm és nem is érzékeny. Olyan keveset használtam, hogy lejárt a szavatossága és végül kidobtam, ennek ellenére nem pontozom le, mert a feladatát ellátta. Csak nem lett a kedvencem. Vannak ennél jobb testápolók is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

rammy717

2018. április 21.

Télen már nagyon-nagyon szenvedtem a száraz, feszülő bőrömtől, már semmi nem segített rajta. Régebben használtam Eucerin urea-s testápolót, már tervezgettem, hogy veszek, de sokalltam az árát. A dm-ben szoktam vásárolni, és véletlen pillantottam meg ezt a terméket. Rögtön felcsillant a szemem, megnéztem az itteni véleményeket és már meg is vettem. Hát nem csalódtam! Hihetetlenül jó. Pár nap alatt rendbe tette a bőrömet, azóta elég csak pár naponta bekennem, hosszan tartó a hatása. Szerintem az illata is jó, már nagyon untam ezeket a Nivea-jellegű illatokat, végre egy kicsit más, és kellemes. Az állaga sűrű, kicsit zselés-zsíros állagú, de jól felszívódik, nem hagy zsíros érzetet (talán egy kicsit, de nem zavaró - attól függ mennyire száraz részre kenem, és persze mennyit). A kezem is ki szokott repedezni, arra is nagyon jól bevált. Az ár-érték arányáért 10 csillagot is megadnék. Kiváló.

up: már a harmadik flakonnal használom. A legjobb! :)

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

up: már a harmadik flakonnal használom. A legjobb! :)

Tuntilla

2018. március 27.

Cserepesre száradt lábszáram miatt vettem. Nem érzékeltem extra hatást és csípett is.

Tuntilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

tyukanyo

2017. december 29.

Azért vettem meg ezt a testápolót, mert kellett valami erősebb krém a kezemre. A testemre kicsit sok lenne, de a télen durván kiszáradó kezeimet rendben tartja. Tény, hogy lassan szívódik fel, de szerintem ez a sűrűbb állagából adódik ami engem nem zavart. Egyedül csak a csomagolással van bajom. Kifogyóban van a termék és szinte lehetetlen kinyerni belőle a maradékot, pedig jó sok kenésre elég lenne még. Ez elég bosszantó mert attól még, hogy olcsó nem szeretek pazarolni. A csomagolása miatt vonok csak le egy csillagot, mert a testápolóval maximálisan elégedett voltam, nem irritált szerencsére. Nem fogom újravenni a közeljövőben.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Csillagporocska

2017. október 1.

Sajnos én is erősítem a 'nálam nem működik' tábort. Tavaly félretettem, idén újra elővettem, de az én bőrömbe is alig szívódott be, sokáig éreztem hogy a lábam feszül és ragad, elég kellemetlen volt. Lehet nem hidratál rosszul, de nálam nagyon fontos szempont a beszívódás...

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

zentaidora

2017. szeptember 14.

Az illata kellemes, de nem a kedvencem. Finom puha lesz a bőröm tőle, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Elég egész kevés is belőle, nekem sosem állt meg a bőrömön.

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

MademoiselleSumire

2017. szeptember 6.

Nekem rinocérosz bőröm van, ennél szárazabb alig lehetne, és mégsem szívódott be teljesen ez a testápoló. Reggelre mindig egy kellemetlen, kukacos réteggel ébredtem.
Télen azért elő fogom venni, és még egy esélyt adok neki. El lehet használni, csak nem jó.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

csicserke

2017. július 30.

Az biztos, hogy remekül hidratál, ráadásul nagyon baráti az ára. Az illata sem rossz, az állaga kellemesen sűrű, a nyári melegben talán már sok lesz, de vizesen felkenve szerintem használható. Furcsa matt réteget képez a bőrön, ez az egyetlen furcsaság benne. Ha pl. a lábamra kicsit több került, egy idő után le lehet dörzsölni és kis hurkácskákban lejön. Azért megy a max. pontszám, mert összességében jó.
Summer update: a hőségben is jól teljesít, ha vizes kézzel kenem szét, nagyon kellemes és hatékony hidratáló!

csicserke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak