KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Carmenessque, az összetevőket feltöltötte: agi0922, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lábápolók

FodorPapBarbara

2018. május 15.

Nagyon hidegek a lábaim, ezért elhittem a krémnek hogy melegít. Sajnos nem melegít semmit, plusz allergiás reakciót váltott ki a lábamon, tiszta piros lett és hihetetlenül viszketett. Semmilyen allergiám nincs, szóval nem tudom mi lehet benne ami kiváltotta. Azóta neutrogénát használok, jobban hidratál is és nem is viszket tőle a bőröm.

FodorPapBarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

rakosinora

2018. március 9.

Télire vásároltam, gondoltam az, hogy "melegítő", ártani nem árthat, tél van végül is. Úgy voltam vele, hogyha még csak pár óráig is tart a "melegítés" az sem baj, hisz egész nap irodában ülök, oda már nem is nagyon kell. Elég, ha puhít. Hát az én lábam egy percet sem melegedett tőle. Sem felkenés után közvetlenül, sem később, sehogy. Semmilyen melegítő hatást nem tapasztaltam. Gondoltam, valamilyen illóolajtól lesz melegítő, de gyakorlatilag zéró. Még az illata sem olyan, hogy szerelmes lettem volna bele. Sebaj, majd puhít, biztos. Hát még azt sem mondanám, hogy a sarkam-talpam meghálálta, mert cserébe szuperül puhít. Még az sem. Mintha egy átlagos kézkrémet kentem volna föl lábra. Semmi extra. Ára kedvező, elhasználom, de hogy legközelebb nem ezt veszem, az tuti. Ártani nem ártott, "ócsó", kupakja pattintós, praktikus, ezért a három csillag.

rakosinora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

busa01206

2018. január 20.

Hatása nem rossz, illatát is el tudom viselni. Melegítő hatása sajnos nincs, pedig én elhittem, gondolván ha van melegítős arcmaszk ez is olyan lesz, de nem. Ami miatt 1 csillagot kap az az, hogy allergias reakciot valtott ki nalam, voros viszketo bor, csalakiutesekkel, pedig tudtommal abszolut nincs erzekeny borom :(

busa01206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

csimota

2017. december 20.

Semmiféle melegítő hatása nincs. Kellemes az illata és puhítja a bőrt és annyi.

csimota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Semmiféle melegítő hatása nincs. Kellemes az illata és puhítja a bőrt és annyi.

vadaszokutambolkotrodj

2017. január 15.

Nem melegít egy picit sem,ezen nem lepődök meg.Az illata erőszak a szaglószerveim ellen,migrénrohamot kapok tőle,annyira erős.Amúgy a hatásával meg vagyok elégedve,de csak ritkán használom az illata miatt mert nem mindig tudom elviselni ezt a vattacukor illatot.

vadaszokutambolkotrodj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

evare

2016. december 12.

Könyörgöm, hogy lehet bevenni a maszlagot, hogy melegít egy lábkrém?! Akinek ilyen igényei vannak, vegyen dupla zoknit!
Azzal együtt egy remek, jól beszívódó krémről van szó, aminek isteni az illata.

evare
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 12.

Azzal együtt egy remek, jól beszívódó krémről van szó, aminek isteni az illata.

Heni01

2016. május 24.

Nekem pár használat után nagyon irritálta a bőröm, tehát nekem nem vállt be.

Heni01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

Nekem pár használat után nagyon irritálta a bőröm, tehát nekem nem vállt be.

Loreley

2016. május 24.

Kaptam,de hamar a kukában végezte.Allergiás reakciót okozott nálam alig győztem lemosni.

Loreley
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Hoagirl

2016. február 2.

Már több tubussal is elhasználtam, ebből is látszik hogy nagyon szeretem. :) A lábkrémek zömével nekem az a problémám, hogy ha este bekenem, másnap reggel még mindig twistel a lábam a topánban, csúszkálok jobbra-balra, nagyon kényelmetlen, télen pláne, de a magas sarkak sem segítenek ezen... Ezzel a termékkel azonban még soha nem volt ilyen problémám, pedig elég sűrű, gazdag krém, ennek ellenére reggelre teljesen beszívódik a bőrbe. Az illata nekem nagyon tetszik, nem tudom meghatározni pontosan milyen, de nekem olyan meleg, barátságos otthon illata van. :) Melegítő hatást egyáltalán nem érzékeltem, de a lábam pihepuha lesz használat után. Amikor legelőször használtam, a kezemen nekem is megjelentek a pici piros apró pöttyök, (érdekes módon a lábamon nem volt ilyen reakció...) kicsit el is voltam kámpicsorodva miatta, de szerencsére ez azóta sem ismétlődött meg. Már előre szomorkodom, mert nyáron minden bizonnyal ez túl sok lesz a bőrömnek, hiányozni fog.

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

simonanett91

2015. október 22.

Tegnap vásároltam és használtam is.Melegítő érzést én sem tapasztaltam,viszont nagyon jól hidratálja a lábam első tapasztalat alapján.Az illata fogott meg először igazán,de ha beválik,azt hiszem újravásárolom. :)

up.: Harmadik használat után elkezdte csípni a kezemen a bőrt,kipirosodott és viszketett.Azt hiszem most kicsit hanyagolom,mert ápolni sem nagyon ápolja a lábamon a bőrt.Pedig ilyenkor igazán nagy szükségem lenne rá ősszel,a folyamatos cipőbe zártság miatt.Le kell vonnom tőle 2 csillagot,mert az illata még mindig nagyon kellemes és fürdés után felkenve nagyon jó puha a lábam,de nem tart túl hosszan ez az érzés. :/

simonanett91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.