KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szakállolaj a szakáll és a mögötte lévő arcbőr ápolására.Alkalmas minden szakállhosszra.Gazdag formula napraforgó-,argán-,jojoba-,mandulaolajjal.Gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros érzetet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cattitude

2017. november 19.

a dm-ben járva megláttam ezt és vettem egy ilyet barátomnak,gondolva a karácsonyra, de lehet addig én fogom elhasználni hajvégápolónak, mert egész jó az incije (nem szilikonos és van benne csomó jóféle olaj), ráadásul nagyon jó kamillás illata van, amit imádok. asszem be kell még decemberben ugranom a dm-be még egyért...

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

UnicornsOfLove

2017. október 27.

Mostanában nagyon rákaptunk a szakáll ápolásra :D na jó, csak a párom, mert nekem nincs szakállam (legalábbis akkora, amit érdemes lenne ápolni... ha ha :D)
A viccet félretéve, ez a cucc nagyon jó! Szaglásztam a dm-ben a Briskeseket meg mindenfélét, de ennek van a legjobb illata. Sokkal jobb, mint ami háromszor ennyibe kerül. Az üvegben nem lehet annyira érezni, de felkenve már igen, és úgy másabb is. Nem erős, de sokáig lehet érezni és én megőrülök ezért az illatért :D Eredetileg csak ezt akartam megvenni, de a kasszánál mondta az eladó lány, hogy most akciós az ajándék szett, amiben benne van ez is, meg a szakáll formázó és a szakállsampon is. Úgyhogy ezt vettem, 2500 Ft volt csak. Ennyiből még a Brisk-es olaj sem telik ki, úgyhogy nagyon jó üzlet volt, és szerintem ez sokkal jobb is. Mindenkinek ajánlom, nagyon nagy ötös! És én nagyon örülök, hogy vannak a férfiaknak is egyre jobb kozmetikai cuccok, és nem csak a snassz, jellegzetesen erős illatú és legfőképpen egymástól megkülönböztethetetlen after shave-ekben merül ki a férfi szépségápolás, mint nem is olyan régen még. Persze a szedett-festett élesen elhatárolódó szemöldök és alapozó már nekem sok a férfiakon, lehet mert ez ilyen nőktől átvett dolog, nem tudom, de ez a szakáll ápolós téma nagyon tetszik. Férfiasss :D

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

hanka.horvath

2017. október 21.

Párom használja. Szép puha selymes tőle a szakálla kellemes illata van. Nem egy nagy Piperes a Párom de ezt imádja :D

hanka.horvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Skincaremania

2017. február 15.

Nagyon vártam már, hogy a Balea is piacra dobjon egy szakáll olajat. Szerelmem használja. Nem sok használaton van még túl, de abszolút pozitív a vélemény róla. Roppant gazdaságos, 50 ml-s kiszerelés, sokáig elég lesz úgy érzem, pipettás adagolója van. Könnyű a használata. Illata baromi jó, szépek az összetevői is. Gyorsan beszívódik, könnyű bemasszírozni, és puha lesz tőle a szakáll. :) Újra vevős biztos vagyok benne!!!

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil