KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szakállolaj a szakáll és a mögötte lévő arcbőr ápolására.Alkalmas minden szakállhosszra.Gazdag formula napraforgó-,argán-,jojoba-,mandulaolajjal.Gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros érzetet.

Ár: 800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás
ERRIIIKKKK

2019. január 3.

Korrekt termék, nagy mennyiség és a kategóriájában meg pofátlanul olcsó darab. Jól puhítja a szőrt és az arc bőrét.
Szívesen újra fogom venni bármikor.

ERRIIIKKKK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Szívesen újra fogom venni bármikor.

gondnok

2018. december 15.

Ár-érték arányban verhetetlen. Illata kellemes, bár kicsit gyenge. A bőrviszketést, kipirosodást pár használat után megszünteti, nagyobb szakáll esetén érdemes inkább a bőrre csepegtetni és úgy szétfésülni a szakállon. Reggel és este is használom, nem zsírosodik a bőröm, a szakállam érezhetően puhább.

gondnok
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

citabes

2018. október 22.

Szakállas pasas vagyok, 1-2 éve kezdtem el "olajozni". A dm terméke ár/érték arányban verhetetlen olaj. Gyenge édes illata van, szóval rá szoktam cseppenteni más, illatos olajból napközben, azonban este tisztálkodás után csak ezt használom.

citabes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Tumbanu

2018. október 8.

Pár hónapja használom a terméket, és teljesen elégedett vagyok vele. A bőröm nem zsírosodik tőle, nem pirosodik, nem viszket, hamar felszívódik és nem hagy olajos érzést, viszont szépen csillogó, ápolt tőle a szakáll. Az illata konszolidált, kellemes (más illatokkal is ezáltal jól együttműködik). Bátran ajánlom!

Tumbanu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

cseri88

2018. szeptember 2.

Barátomnak megvettük, használja is. Bár neki elég sűrű a haja is és szakálla is eléggé jelentős, de beválik neki, ápoltabban néz ki. Néha a hajára is használ. Neki bevált. Pipetta szuper és, ha elfogy, újra tudjuk hasznosítani másra az üvegét. Design írtóra tetszik nekem. Jó termék :D

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

fairynorah

2018. február 14.

Páromnak vettem meg szettben, de ahogy làtom csak porosodik a polcon, szóval végül én kezdtem el használni hajolajnak 😂 Arra is jó! 😃 szépen hidratál, nem túl sűrű, de csak estére-hajmosás környékére ajánlom az illata miatt (is) 😄

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

aalexaa

2018. február 3.

Karácsonyra vettem a páromnak, de elfeledkeztünk róla és csak múlt héten került elő. Kellemes illatú, szép tőle a szakálla és a bőre sem szárad ki alatta. Az itteni vélemények (és a szép összetevők) alapján kipróbáltam az arcomra is, hiába zsíros a bőröm, nem zsírosítja tovább, sőt mióta használom olyan matt reggel az arcbőröm mint még soha:D szépen feltölti a bőrömet, jó érzés használni. A páromnak nagyon száraz bőre van, az orra gyakran hámlik, úgyhogy oda is szoktam neki kenni és tökéletesen orvosolja a problémát. Újravesszük!

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

domanybeatrix

2018. január 25.

Ősz végén, tél elején vettem meg a páromnak.
Amikor már picit is hosszabb a szakálla, sokszor hámlik alatta a bőre, erre a problémára keresünk/kerestünk megoldást.
Egyébként lelkesen használja, és azt vettük észre, hogy nem mindig egyformán hat, szerintem ez is függ az aktuális hossztól, de összességében tetszik neki, és segített is, bár a problémát teljesen nem oldotta meg.
Újra meg fogjuk (fogom) venni neki, ha elfogy, de beszerezzük (szerzem) mellé a szakálltisztító habot is, mert egyrészt lehet az a baj, hogy sokszor tusfürdővel mossa a szakállát, másrészt bízom benne, hogy együtt a két termék még hatásosabb lesz.
Én az illatát is szeretem, néha lopok belőle a hajamra, sőt volt már, hogy az arcomra is tettem pár cseppet, amikor az én arcolajam elfogyott.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Ősz végén, tél elején vettem meg a páromnak.

mazsoletta

2017. december 4.

Egyszerű összetevőlista, kellemes illat, bőrpuhító és tápláló hatás. A pipettás megoldás egy hatalmas plusz pont, így könnyen adagolható, higiénikus és tartós kiszerelés. Enyhíti a szőrnövekedés fázisaiban fellépő viszketést. A design megnyerő, férfias, de kifinomult, a baráti ár csak ráadás.

mazsoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

cattitude

2017. november 19.

a dm-ben járva megláttam ezt és vettem egy ilyet barátomnak,gondolva a karácsonyra, de lehet addig én fogom elhasználni hajvégápolónak, mert egész jó az incije (nem szilikonos és van benne csomó jóféle olaj), ráadásul nagyon jó kamillás illata van, amit imádok. asszem be kell még decemberben ugranom a dm-be még egyért...

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil