KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2016. november 11.

Kategória:   Szappanok

Tejfehérjét és lipideket tartalmaz.

Notti94

2017. június 13.

Tetszik, hogy 500 ml és ilyen olcsó, mellette az illata is jó, nem szárít.

Notti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Tetszik, hogy 500 ml és ilyen olcsó, mellette az illata is jó, nem szárít.

Noncsikaaa

2017. április 24.

Nagyon régóta használjuk otthon. Szerintem nem kell ezt a folyékony szappan-kérdést túlmisztifikálni, tisztítson, és ne szárítsa aszott múmiára a kezem, és pont. Nagyon érzékeny a bőröm mindenre, de valahogy ez a termék bevált, azóta sem tágítunk mellőle! Az összes típus közül ez vált be a legjobban, már nem is kísérletezek! Nagyon szeretjük, az ára is nagyon baráti!

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

ronoad

2017. április 20.

Jó kis termék.Jól habzik, jól tisztít és jó az illata.Szeretem.

ronoad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Jó kis termék.Jól habzik, jól tisztít és jó az illata.Szeretem.

barbyka01

2017. március 10.

Illatügyileg picit gyenge, de egyébként egy teljesen jó folyékonyszappan szerintem. Ár-érték arányban szuper.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

nadalandy

2017. március 5.

Illata alig van, viszont jól tisztít. Semmi extra, de nekem ennyi a fürdőszobába elég.

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

eperturmix

2017. február 23.

Kb 150 Ft-nak megfelelő pénzért vettem,úgyhogy kb meg se kéne szólaljak,totál elmegy kategória.Teljesen más illatra számítottam,nekem kifejezetten nem tetszik,túl egyszerű,semmilyen.Szerencse vagy nem,de nem is marad meg.De legalább nem szárít.Elhasználom,jó sok van benne,de többet biztos nem ezt választom.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Nittuska

2017. január 25.

Egynek elmegy.
Az illata nem tart sokáig, és nekem szárított a kezem :S

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Egynek elmegy.
Az illata nem tart sokáig, és nekem szárított a kezem :S

Erina

2017. január 23.

Nem szárít, tisztít, sokáig elég, de sajnos ki dobtam, mert egyszerűen nem bírtam az illatát. Nem volt drága így nem sajnálom.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

HDorina

2017. január 23.

Ár érték arányban kiválóak a Balea-s szappanok. Szerettem a mézes szappant olyan hidratált érzést nyújtott. Igazi télies változat.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

MsKors

2017. január 21.

Nagyon jó kis szappan, de ha épp nem vagyok tej és mézszagos hangulatomban, aránylag túl édes az illata nekem. Jobban szeretem ezért a virágos-gyümölcsös kategóriát, de ez az én kényem/kedvem, a termék minőségéből semmit nem von le.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Hidratálók: Honey, Lactose

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.