KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A gondosan válogatott alapanyagoknak köszönhetően a Balea nature termékek valamennyi bőrtípus számára, így az érzékeny bőrnek is gyengéd és optimális ápolást biztosítanak. 95%-ban természetes eredetű alapanyagokból. Nem tartalmaz: szikikont, ásványi olajokat, parabéneket, színezéket.

Makk Zsuzsó

2015. január 1.

U: Sajnos újabban csíp, ezért levonok még egy csillagot.

Nekem az a legnagyobb bajom vele, hogy túlságosan híg. Ettől eltekintve korrektül teszi a dolgát, átlagosan jó, semmi extra. Igaz más elvárásaim nincsenek egy arclemosóval szemben, minthogy tisztítsa meg a bőröm, és lehetőleg maradéktalanul szedje le a sminket is. Ár/érték arányban teljesen rendben van, pláne hogy majdnem natúrkozmetikum!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

U: Sajnos újabban csíp, ezért levonok még egy csillagot.

orsi333

2014. június 29.

lehet még kapni? a vörösvári DM-ben nem láttam már mióta.
sokáig használtam, mert nekem csak ez az egy drogériás lemosó vált be, és már belefáradtam a kísérletezésbe.

nagyon száraz és túlérzékeny a bőröm, így kb. minden arclemosótól apró kiütésszerű pattanások jelennek meg az arcomon, vagy egyszerűen túlszárítják a bőrömet.

pont azt szeretem ebben a termékben, hogy gyengéden tisztít, miközben nem szárítja ki a bőrt. nekem egyáltalán nem hagy ragacsos érzést a bőrömön arcmosás után, és még a sminket is leszedi. nedves vattakorongra szoktam nyomni egy pöttynyi adagot belőle sminklemosáshoz.

orsi333
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

lehet még kapni? a vörösvári DM-ben nem láttam már mióta.

ivy

2014. június 5.

Nagyon jó termék, nem csíp, nem irritál, nem szárít túl, sminket szépen leszedi, ellentétben a Med verzióval a szememet sem csípi soha.

ivy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Csilluska

2014. május 29.

Már régóta kerestem "sima" arctisztítót, amit pl. nem zsíros bőrre találtak ki, nincs tele mindenféle (rossz) összetevővel, egyszerűen és gyorsan lehet használni. Ez a fluid minden elvárásomnak megfelel! Az illata kicsit uborkás, nekem tetszik:) Az elején kicsit nehéz volt megszokni a használatát, már reflexből bevizeztem az arcomat, mielőtt ezt "rákentem volna", de most már teljesen hozzászoktam. A tenyerembe nyomok egy kis mennyiséget, az arcomra kenem, majd lemosom. Gyors és egyszerű módszer! Ha a szemsminket akarom eltávolítani, akkor én is egy vattapamacsra nyomok egy kicsit, és azzal törlöm le. Nálam nem okozott irritációt, pattanásokat, nem szárította ki a bőrömet, úgyhogy remélem, nem vonják ki a forgalomból! Ja, és persze az összetevői miatt is plusz csillag jár! :)

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

szonia

2014. április 21.

En eleg sokfele arclemosot hasznaltam mar, de eddig ez az abszolut kedvencem. Nem draga es texturajat tekintve is tokeletes, arrol nem is beszelve hogy kulonosebb kinlodas nelkul eltavolit mindenfele sminket. Plusz, nem vagyok egy naturkozmetikum manias, de a 95% termeszetes osszetevo a mindennapi hasznalatnal azert tenyleg megnyugtato. Szeretem :)

szonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Malachite

2014. január 11.

Fehér, csekély illattal rendelkező fluid, amit mindennapi sminkeltávolításra szoktam használni. Sokadszorra veszem újra, ár-érték arányban csillagos ötös, számomra verhetetlen! Minden sminket maradéktalanul lehoz, még a szemről is. Én úgy csinálom hogy egy vattakorongot megnedvesítek vele, rányomom a szememre, és várok 10 mp-et, hogy oldja kicsit. Utána maradéktalanul lehozza. Nem hagy kellemetlen réteget az arcon, nincs szaga, szép kiadós mennyiség, és 95%-ban natúr. Marad és veszem amíg kapni!

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 11.

jégvirág

2013. november 22.

Eddig a Balea kétfázisú olajos sminklemosóját használtam, de váltani akartam, mert elegem lett az olajos rétegből, amit az arcomon és a szemhéjamon hagy. Persze mindig megmostam használata után az arcom, meg még szappannal és tonikkal is végigmentem rajta, hogy megszabaduljak a kellemetlen rétegtől. Tehát megvettem ezt, mert itt is sokan dicsérték, nagyobb kiszerelésű, olcsó is, meg aránylag természetes is. Nekem túl illatos és csípi a szemem környékét. Ez is hagy az arcon egy zsíros réteget, ezt is vízzel + szappannal + tonikkal orvosolom. Sminklemosásra nem jó, pedig én arra vettem (tudom, nem arra van kitalálva, ezért milyen jogon várom el tőle... DE én mégis elvárom tőle :D). Nem veszem újra.

jégvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 22.

hedgehog

2013. november 11.

Kerestem valami kellemes arctisztítót reggelre a mosakodáshoz. Ennek jó volt az ára és tökéletesen működik. Kellemes, friss illata van, nagyon tetszik, féltem, hogy uborka szaga lesz, de nem, ez nagyon jó. Száraz bőrre felviszem, eloszlatom néha kézzel, néha szivaccsal és bő vízzel leöblítem. A leírással ellentétben, eszembe sem jutna nedves vattakoronggal lemosni, az nem mosakodás, maximum "cica pancsi". Nem irritálja a bőröm, nem szárít, nem zsírosít pedig T-vonalban zsíros a bőröm, a két orcám meg száraz. A többiek írtak egy rétegről, amit csak a törölköző visz le, én ezt nem tapasztaltam. Nem habzik, de én ezt külön szeretem benne. Az arcom puha és kellemes tapintású lesz.
Nem is értem miért pontozzák le sokan, mert "jajajja nem viszi le a spirált, meg fuuu ez nem távolítja el a sminket maradéktalanul", nem is ígért ilyet, nem is arra való, arra a célra az un. sminklemosót kellene használni.
Valóban meglepően híg, ezért vigyázni kell az adagolással, mert könnyen megborul az üveg, de ezt meg lehet szokni. Az összetevői szépek a kiszerelése megfelelő. Nekem nem kell több egy arclemosótól.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

piperepozitív

2013. október 28.

Elég híg, nem habzik.
Ez nem is lenne baj, de mintha le se lehetne öblíteni az arcomról... Fura réteget hagy rajta.
Viszont törülközés után ez a réteg mintha felszívódna, csak pihe-puha arcbőr marad.
Gondolkodtam, hogy lehet érdemes lenne tonikot használni utána, mert így a megszokott krémem után zsíros hatású marad a bőröm.
Csak estére merem használni, nappalra vagy smink alá nem, félek a zsírosító hatástól.
Nem vagyok meggyőződve róla, eléggé jó-e a tisztító hatása. Alapozót nekem nem távolított el maradéktalanul.
MÁS: sok arclemosót leszólnak és lepontoznak egyesek (ezt is), mert nem távolítja el jól a szemsminket. De ne feledjük, az ARClemosók az ARCsmink lemosását ígérik, nem a SZEMsminkét, amire rengeteg külön termék van ugye... Szerintem irreális elvárás lenne, hogy vízálló szempillaspirált csak úgy lehozzon.

Update: Leváltottam. Ekkor végérvényesen bebizonyosodott számomra, hogy ettől voltak sokkal láthatóbbak a pórusaim (főleg a homlokomon), és jobban el is voltak tömődve.
Nem tudom még, mire és mikor használom majd el... Le kell hogy pontozzam sajnos.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Elég híg, nem habzik.

vadi

2013. október 9.

Nem a kedvencem, de eddig jól működik. Nem kezdi ki a szemem körül a bőrt, szépen eltünteti a koszt és a maradék sminket, emellett fincsi puha érzést hagy az arcomon.

vadi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).