Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Édes karamell illattal kényeztet, míg a növényi olajok és a méhviasz ápolttá teszik az ajkakat.

fanni06

Korcsoport: < 18
2018. július 27.

Az illata valami isteni, nagyon imádtam. Kár, hogy már nem kapható.

fanni06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 27.

Az illata valami isteni, nagyon imádtam. Kár, hogy már nem kapható.

Brndtt

2018. július 16.

Télen vásároltam ezt a terméket kíváncsiságból. Az illata egyszerűen tökéletes, és nagyon puha lett tőle az ajkam.

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Chirory

2018. március 25.

Igazán karamella illatú, lágyan krémes, szerethető.

Chirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Igazán karamella illatú, lágyan krémes, szerethető.

erdorottya

2018. február 5.

Édes, tényleg nagyon karamelles illatú, jól hidratál és cuki a csomagja :)

erdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Édes, tényleg nagyon karamelles illatú, jól hidratál és cuki a csomagja :)

Cupcaketeam

2018. február 4.

A tél legnagyobb kedvence! Amióta kijött mentem is megvenni és azóta ott lapul a kabátzsebemben hogy mindig nálam legyen. Nagyon jó ez az íz-illat olyan mint egy kis sütis finomság. Érződik benne a karamella és olyan kellemesen édes. Imádom kenegetni. A hatásával is hozza a szintet. ;)

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Dorin

2018. február 3.

A megszokott hatékonysággal működik nálam a többi Balea ajakápolókhoz mérten, az illatával pedig nem tudok betelni :)

Dorin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

pandahapci

2018. január 27.

Hozzák vissza még egy kiadás keretében! Na akkor bevásárolnék belőle jópárat. Az illata csodás, az állaga nagyon jó tekintve hogy szinte ingyen adták ennyi pénzért. Nekem puhává tette az ajkaim. Hetekkel ezelőtt újra bejártam érte jópár dm-et, de nem sikerült rábukkannom sajnos... Nagyon bánom mert már nincs belőle. Reménykedem hogy visszahozzák egyszer.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Marcsika0720

2018. január 19.

Annyira finom az illata, hogy az valami fantasztikus. Cuki a külseje, megfelelően hidratál. Könnyen kenhető, puha ajakápoló. Kár hogy limitált😭tuti újravenném ha elfolgyna mert szeretem használni.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Wee

2018. január 13.

Enyhén barnás árnyalatú, karamellás illatú könnyen kenhető szuper puha ajak ápoló.
Az illata szuper édes, közepesen tartós a hidratáló képessége pedig olyan átlagos.
Nem bántam meg hiszen ösztönöz, hogy használjam rendszeresen.
Imádom az édes illatokat, ezért nem kidobott pénz, de bevallom van jobb ajak ápolóm.
Az Eos-hoz hasonló hatasu, nem nagy szam, de ez ízetlen.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Nem bántam meg hiszen ösztönöz, hogy használjam rendszeresen.
Az Eos-hoz hasonló hatasu, nem nagy szam, de ez ízetlen.

Szilviams0118

2018. január 10.

Nagyon cuki és meglepően puha, jó állagú ajakápoló, első próbára bevált. Nagyon szerettem volna a testápolóját is megvenni, de sajnos, lehet csak számomra, de nagyon büdös. Örülök, hogy az ajakápoló valahogy más.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0