KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Poope, Módosítva: 2018. május 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ideális test-, arc- és ajakápolásra. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Vegán.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Őszibarackos és vanília illatban van meg (rózsaszín dobozos), kézkrémnek használom nekem olyan hastást kelt mint a Nivea csak nem olyan zsíros.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

poisonvert

2018. augusztus 23.

Fizetésnél pillantottam meg őket az állványon, és az aranyos kis csomagolás miatt megvettem a rózsaszínt. Az illatánál számomra erőtejesen a barack érvényesül. Kézkrémnek használom, azonban zavar a tégelyes kivitelezése, emiatt vonok le egy csillagot.
Nyárra pont elég a hidratáló hatása, de az én száraz bőrömnek télre kevés lenne.

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

BorbelyEmese

2018. augusztus 18.

[Kék]
Nem hagy ragacsos/zsíros érzetet a bőrön és gyorsan felszívódik. Kellemes illatú, a kókuszt kevésbé érezni rajta.

BorbelyEmese
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

[Kék]

pappveronika30

2018. augusztus 7.

Nekem a rózsaszín van meg. Nagyon szeretem az illatát, és hát a csomagolás *-* imádom!!!

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

anetta.filip

2018. augusztus 7.

Nur Für dich:
Rajtam megmagyaràzhatatlan illata van, felvitelkor kicsit gyümölcsös, aztàn talàn kakaópor leginkább! Könnyű kis hidratàló, kezemet kenni vettem. Nyárra elegendő, időnkènt érdemes újrakenni, száraz bőrre vagy télire kevés lenne. Kicsit nehézkes kinyitni nekem a dobozát, de amúgy cuki, és kis helyet foglal a táskában. Kedvelem.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nur Für dich:

makeupaddict1

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 1.

Én is a kék, lótusz és kókusztejes krémet vettem meg. Őszintén szólva, a csomagolása miatt tetszett meg, meg persze tudtam ha Balea, akkor nem lehet rossz termék :) Az állaga is bevált, sőt egészen pici kell belőle, mert hamar beszívódik. Nem hiszem, hogy újra veszem, mert szeretek új termékeket kipróbálni, de amúgy imádom:)

makeupaddict1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Clementine

2018. június 19.

Én a rózsaszínt vettem meg, nyilván a csomagolása miatt. Nem kellett volna. Csak a kezeimre tudom kenni mert az illata valami borzalmas. Igazi wc illatosító. Munkában elkenegetem de újra biztos nem venném.

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

RCC

2018. június 17.

Szeretem a baleának ezt a fajta tégelyes kézkrémjét. A szokásos minőséget hozza, gyorsan beszívódik és jól hidratál. A kommt von Herzen van eddig meg, nagyon jó az illata, tervezem a párját is beszerezni.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Kuro

2018. május 25.

Imádom a csomagolását, az illatát, az állagát, hogy nem az a nagyon zsíros krém, roppant kevés kell belőle és csak úgy siklik az ember bőrén, mégis hamar beszívódik és nagyon jól hidratál.
Engem annyira megfogott, hogy éjszakai krémnek is kipróbálom, meglátjuk, így hogy teljesít.
Mindenesetre, szerintem nagyon eltalálták, mint általános hidratáló.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Mindenesetre, szerintem nagyon eltalálták, mint általános hidratáló.

Kinga79

2018. május 11.

A csomagolása levett a lábamról. A kókuszos-lótuszusat vettem meg. Kellemes illat, kókuszt nem érzek rajta. Könnyen beszívódik. Drága, ezért sem veszem újra.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak