KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 15.

Kategória:   Hajápolók

Olajos hajápoló többféle proteinnel, E-vitaminnal és rózsa kivonattal. Már a hajtövektől ápolja és selymessé, puha tapintásúvá teszi a hajszálakat. Hosszabb távon javítja a haj minőségét, biztosítja a megfelelő hidratáltságát.

Kitsyke

2018. június 17.

tettem ra boven a hajamra, a hajtomre is, vartam kb 20 percet, beszivta, utana lemostam.. szerintem jobb mint a Gliss Kur-nak a barna dobozos hajpakolasa! Igaz hogy ennek nincs illata, de jo sima lett tole a hajam, nem lett se szarazabb, se zsirosabb tole.. kifogom probalni ennek a barna testveret is, azt jobbra ertekelik.. na majd meglatjuk:)

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Csida

2018. április 20.

Igazság szerint,más féle hajápolót szerettem volna venni,viszont azt nem találtam,úgyhogy gondoltam kipróbálom ezt a fajtát..Reméltem,hogy be fog válni,főleg mert leírás alapján,pont az én hajamnak lett kitalálva..Viszont semmit sem használt,azonkívül pedig hiába viszem fel csak a hajvégekre,elzsírosítja a hajamat mindenhol...Kuka.. :(

Csida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

parblek

2018. február 25.

Sampon után és balzsam előtt használom, mert hajfestés után szeretnék extra ápolást. Tetszik az illata és az állaga, elégedett vagyok vele. Balzsamot használok utána mert önmagában kicsit kevés a kifésülhetőséghez, gondolom a szilikon hiánya miatt. A sok rossz vélemény miatt írtam, szerintem nem rossz termék ez, igaz nem csodaszer.

parblek
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

HRenata

2017. december 14.

Nekem ez semmit nem csinàl a hajammal. A hajtöveim könnyen zsírosodnak, a hajvégeim viszont szárazak, és balzsam nélkül nehezen fésülhető ki a hajam. Esetleg, ha jó sokat felviszek ebből balzsamként, akkor mintha egy hajszálnyival segítene a fésülhetőségen. De selymességet és puhaságot nem igazán ad.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Csirip74

2017. november 29.

Szerintem ez a balzsam semmit nem csinál a hajjal, se nem árt, se nem használ. Biztos, hogy többet nem veszem meg.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Sajnos nagyon elzsírosította a hajamat. Próbáltam csak a hosszára felvinni, de így sem igazán ért semmit. Egyelőre csak 3 csillag, nem használom még olyan régóta, ezért majd updatelek később.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!