KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FooZoGo, Módosítva: 2018. január 4.

Kategória:   Hajformázók

• Optimális és könnyű formálást tesz lehetővé.
  • Nem ragad, nem károsítja a hajat.
  • Könnyű kifésülni.
  • 24 órás, extra erős tartás.

Hannicsku

2018. április 19.

Gondoltam kipróbálom, szeretem a baleás termékeket.
Meglepően jó! Jó tartást biztosít, nem ragad, nekem bejött! Már sokszor újravásároltam. Ajánlom!

Hannicsku
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Gondoltam kipróbálom, szeretem a baleás termékeket.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak