KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Samponok

Gyengéden és alaposan megtisztítja a fejbőrt a felesleges zsírtól, és ápolja a száraz hajvégeket. Szilikonmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fdorottya

2018. június 21.

Ritkán járok DM-be ezért most találkoztam vele csak. Hát nem bírtam neki ellenállni és megvettem. Este ki is próbáltam. Nem az a huha kategória. Sima átlagos sampon. Nehezebben tudtam kifésülni a hajam tőle. Hajmosás közben éreztem, hogy tapasztja a hajszálakat. Nem habzik rendesen, sok kell belőle. Nem újravevős. Lassan elhasználom.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

typical

2018. május 15.

Még csak néhány alkalommal használtam, de egyelőre úgy tűnik, nem kompatibilis a hajammal, pedig leírás alapján tökéletes lenne. Nem lehet jól eloszlatni, mintha nem habzana eléggé és hajmosás közben összetapad tőle az egész hajam (+rossz tapintású, olyan, mintha nem öblítettem volna ki eléggé). Én ilyen samponnal még nem találkoztam.. Emiatt muszáj balzsamot használnom minden alkalommal, ami a zsírosodásnak kedvez. Minimum 2, de inkább 3 adaggal kell elhasználnom egy alkalommal, hogy mindenhol jusson hajtövekre, mondjuk legalább olcsó.
Szárítás után már semmi nyoma ennek a kezelhetetlenségnek, ezért valahogy elhasználgatom, viszont így elmarad a felfrissülés-érzés.

A zsírosodáson egyelőre nem segített, de ha sikerülne huzamosabb használat után kitolnia a hajmosást, akkor minden hibáját elnézném.

+ Ez a harmadik Balea Professional Sampon, amit próbálok és egyik se jött be (pedig a jelenlegi kedvenc samponom is baleás).

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

lovecreams

2018. március 18.

Szerencsére csak utazó kiszerelést próbáltam, de nem nyűgözött le, mondhatni átlagos. Nem zsírosított jobban, de nem is tolta ki a hajmosást. Mosás után minimális sprődséget tapasztaltam. Nem venném meg rendes kiszerelésben.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Preciosa

2018. március 15.

A trükk, ami miatt jó zsíros fejbőrre, és száraz hajvégre, a használati utasításban rejlik!: "A sampont kend a hajtőre, a végekre elég annyi, ami lemosáskor ráfolyik. A balzsamját pedig (elsősorban) a hajvégekre kend." Tehát nem maga a termék lesz jó két ellentétes problémára, hanem annak a használata! Végülis mindegy, csak használjon. Tetszik, hogy amikor kefélem a hajam, nem száll annyira. A hajam textúrája lágyabb lett.

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

riaraven

2018. január 18.

Talán novemberben vettem ilyet először, mert a hajtöveim gyorsan zsírosodnak, a hajvégeim viszont sokszor szárazak. Nekem tetszik az illata, és elégedett vagyok azzal, ahogy tisztítja a hajam. Két-három naponta szoktam hajat mosni, így nem kell extrasokáig kitartania a hatásának. Ár-érték arányban kiváló! Csak ajánlani tudom.

riaraven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

originalthea

2018. január 17.

Dúsabb és fényesebb lett tőle a hajam. Szépen letisztítja a fejbőrömet és visszaadja hajam rugalmasságát. Három napon belül viszont bezsírosodok de ez nem a sampon hibája, drágább samponnál is bezsírosodik a hajam.

originalthea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

2018. január 8.

Szerencsére csak egy utazókiszerelést vettem belőle és a hozzá tartozó balzsamból, hát mit mondjak, borzalmasak...már mosás közben olyan száraz érzetű volt a hajam, nem tetszett a tapintása. Szárítás után nem volt fényes, másnapra (este mostam hajat) a tövek már zsírosodtak, a hossza száraz volt. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Kaolin 0 0

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.