KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes balzsam phytokeratinnal és kaolinnal, zsíros hajtövekre és száraz hajvégekre. Több rugalmasságot, fényt és vitalitást biztosít, antisztatikus formulája megelőzi a haj szállását. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Emci

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 20.

Baleás hajbalzsamok közül talán az egyik legjobb, és árban is baráti, ami nem meglepő a márkától.

Nagyon jó állaga van, kicsit vizesebb (nem úgy, mint a szilikonos társaik), könnyű eloszlatni a hajvégeken. Illatáért vagyok oda meg vissza, hihetetlenül kifinomult és TARTÓS, egy-két napig még éreztem a hajamon.
Könnyen kifésülhető, puha lesz tőle a hajam, azt nem tudom, hogy mennyire tolja ki a hajzsírosodásának menetét, de az biztos, hogy nem zsírosodott könnyen tőle a hajam.

Ha valamiért az illatáért és annak tartósságáért egészen biztosan megéri az árát! Én mintát próbáltam a termékből, 200 ft körül lehetett az ára.

Emci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.