KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 30.

Kategória:   Hajápolók

Az 1 perces intenzív kezelés shea vajjal ápolja a haj teljes hosszát, szilikon nélkül.

mscintia

2017. október 1.

Én ugyan június vége óta nem erősítem a nagyon hosszú hajúak táborát, de Anyukám ajánlotta ezt az egyperces hajkúrát, mivel én a balzsamokkal örök hadilábon állok. Nekem abszolút bevált, fültől lefelé kenem fel, ugyanis ezeket a fejbőrre (szerintem) nem javasolt tenni. Szeretem, széppé varázsolta, könnyen ki is lehet fésülni. Egyet használtam el három hét alatt heti két hajmosás mellett, újravevős.

Update: Nagy kár, hogy már nem gyártják..

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Update: Nagy kár, hogy már nem gyártják..

Redlips

2017. március 27.

Nagyon szép selymes és csillogó lett tőle a haj, a sprőd hajvégeket az első használat után elmulasztotta. Csak a hajvégre kentem fel, tarkótól lefele. Nagyon kellemesen csalódtam benne, kár, hogy nincs belőle nagy kiszerelés.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

DianaS

2017. január 15.

Nekem bevált, nincs panaszom rá, még ez a kis kiszerelés is elég sokáig kitartott (félhosszú hajra). A trükk csak az, hogy a haj alsó harmadára kenjük, semmiképp ne a fejbőrre, így nem lesz már az első nap lelapuló zsíros érzetű. Élettel telibb, szebb, egészségesebb, puhább, könnyebben kifésülhetőbb lett tőle a hajam.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Izabel

2017. január 10.

Alapvetően nagyon szeretem a Balea termékeit, de ezzel elégedetlen vagyok. Ha sima kókuszolajat kentem volna a hajamra, látványosabb eredményt értem volna el. Nem ajánlom.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

lupiusz

2017. január 4.

Hatásos pakolás, lényegében ugyanazt teszi amit a flakonos olaj: puha, selymes, csillogó hajat varázsol. Derékig érő, vastag hajamra az egészet elhasználtam egy alkalomra, így (persze két külön műfaj a pakolás és a hajolaj) maradok az olajnál, mert az hihetetlenül gazdaságos és mennyei illata van, míg ennek elég kellemetlen szagát éreztem. Nem rossz termék ez, csak szegénykémnek nehéz dolga van a csodálatos testvére "ellen". :)

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Anita1984

2015. december 2.

Könnyen kifésülhető, finom illatú, fényes lett tőle a hajam.

Anita1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Könnyen kifésülhető, finom illatú, fényes lett tőle a hajam.

moncsyka8

2014. március 21.

Ma vettem ezt a mini változatút, szép sima,csillogó lett tőle a hajam. Nagyot akartam de sajna nem volt nekik a Dm-ben. Egy csillagot azért vonok le, mert 20 ml-ért elég sok érte szerintem a 300 forint kb 2,5 x ennyiért már a tubusosat is meg lehet venni.

moncsyka8
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.