KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Hajápolók

Szilikon-mentes formula, észrevehetően erőssé és egészségessé teszi a haj teljes hosszát, könnyű kifésülhetőséget biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jotunderkeresztanyu

2017. október 4.

Kifejezetten jó balzsam szeritem, végre egy szilikonmentes balzsam, ami olcsó és jól ápol.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Effi

2017. április 27.

A samponját jobban szeretem. Derékig érő hajamra rekordidő alatt elfogy, csak úgy isszák a tincsek, már-már el is nyelik. Nem igazán érzem, hogy bármi pluszt adna. Nem újravevős.

Update: Nem, a samponját nem szeretem jobban. Megfordult az állás. Az ápoló hatása továbbra is elmegy, viszont a szagába belecsömörlöttem. Szerencsére hamar elfogyott, eszembe sem jut újravenni továbbra sem.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Penge

2016. november 3.

Egy ideig ez volt a kedvencem, egyrészt az illata nagyon finom, másrészt elég puhává selymessé tette az én sprőd hajamat és nem is zsírosított. Csak amióta felfedeztem a Balea szőke hajra változatát, azóta az jobban ápolja az extrém száraz hajam.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

eozeen

2016. október 5.

Nem kifejezetten kiemelkedő termék, de ár/érték arányban simán megvan 4 csillag. Puha, könnyen kifésülhető hajat eredményez, de a WOW hatás elmarad.
Az illata egy kicsit fura, mert számomra elég férfiasnak tűnik, és sajnos hajmosás után egy-két nappal is érezhető.
Nálam nagyon gyorsan is fogyott, de egypróbát mindenképpen megér!

eozeen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Nálam nagyon gyorsan is fogyott, de egypróbát mindenképpen megér!

Virogka

2016. július 28.

Nekem tetszik, főleg ennyi pénzért. Korábban egy drágább balzsamot használtam, de szerintem ugyan azt a hatást érem el ezzel az olcsóbb termékkel, mint a drágábbik változatával. Illata is nagyon jó és azt vettem észre, hogy 2-3 napig is érzem a hajamon. Én tuti venni fogok még.

Virogka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

vikcsi

2016. június 19.

Elhasználtam egy flakonnal, semmi extra nem volt, újra sem vettem.

vikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 19.

Elhasználtam egy flakonnal, semmi extra nem volt, újra sem vettem.

Macska'87

2016. június 19.

Az én hajam ettől szó szerint nyálkás fényes zsíros hatású lett. Tartása amugy is gyenge, ettől aztán meg pláne csak lóg és semmilyen. Teljesen megfinomitja a szálakat es olyan semmilyen lesz. Muszáj utána ujra megmosni hogy ezt kimossam belőle...ezt a terméket nem ajánlom

Macska'87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

fdorottya

2016. május 5.

Hát mit is mondjak. Nem egy Dove vagy Nivea balzsam. Spórolni akartam mert nagyon drágák lettek a Dove termékek. Hát nem kellett volna. Semmit nem ér. A hajam elég sprőd lett tőle, és gyorsabban is zsírosodik, a felhasznált balzsam mennyiségről ne is beszéljünk.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Luckuska

2016. április 1.

Elképesztően semmit érő termék. Pedig megfogadtam, hogy csak Kallos balzsamot fogok használni, de csak sikerült elcsábulnom, hiába 400 forint,5-öt sem adnék érte. Az olajával együtt vettem, a kettőnek együtt különösen rossz hatása van a hajamra.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

CeCeDrake

2016. március 27.

A 8x ennyibe kerülő hajbalzsamom mellé vettem meg. Eddig az argánolajosat használtam amolyan 2. számú balzsamnak. (Attól a csodás barna festetlen hajam vöröses beütésű lett WTF?!) Fényes, puha tapintású lesz tőle a hajam, nem nehezíti el és a hajmosás gyakoriságát sem befolyásolja. Az illata hamar elillan, különösebben nem zavar, a rózsás samponommal együtt használva meg nem is lehet érezni, mert annak az illata elnyomja szerintem.

Update: a használat utáni 2.-3. napon borzasztó, ami "történik" a fejemen. Edzés közben is éreztem, de utána meg szörnyű szaga volt a hajamnak. Eddig ilyen nem volt semmitől. A balzsam szaga hajmosás után nem érezhető, a samponom sokkal erősebb illatú és annak az illata érződik. Viszont napokkal később újra előjön és iszonyat!!! Javasolnám a gyártónak, hogy sokkal kevesebb parfüm kellene és sokkal jobb illatú, ami 2 nap múlva nem vált át ilyen szaggá.

Update2: senkinek nem ajánlom. Alattomos kis balzsamocska. Nehány használat után vettem észre a fejemen sebeket! Irritálja a bőrt. Tipikus nulla csillagos termék, pedig eleinte jó volt.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!