KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja, miközben erősíti a hajat, észrevehetően egészségessé varázsolja.

Szilikon-mentes formula, erős, rugalmas tartást ad.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Effi

2017. április 27.

Nekem szép a hajam tőle. Megfelelően habzik, jól tisztít, az én hajamat nem zsírosítja, vagy nehezíti el. Az illatát meg kell szokni, kicsit púderes, nagymamás. Ár-érték arányban nézve nálam jól teljesít. Egyszeri samponnak megfelel.

Update: Kész katasztrófa. A szagától már migrénem van, a hatását meg amennyire szerettem eleinte, annyira utálatba fordult. Hiába öblítem ki alaposan, már másnap reggelre zsíros a tövem. Soha az életben nem veszem meg többet.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Nancika

2016. december 6.

Használtam már a Baleának a samponjait, de ez sokkal gyengébben teljesít a többinél. Valóban zsírosít és nehezíti a hajat (amit nem értek, mert a hosszú hajnál pont ennek az ellenkezője lenne a lényeg, nem?), viszont nagyon kellemes az állaga, kellemes használni is. Nem hiszem, hogy újra megveszem, egynek elment, ráadásul az ára is baráti, állatkísérleteket sem végeztek miatta. :)

Update: Időnként ezzel szoktam ecsetet mosni, és rájöttem, hogy imádják a kényesebb ecsetek. Ha a hajam már nem is szereti, de a Zoeva és a RT ecsetekkel csodát tesz. :) (Véletlenül jöttem rá, de megdöbbentően igaz)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

mivett

2016. szeptember 11.

Miután a szérum bevált, gondoltam kiporóbálom ezt is.
Szörnyű! Két nap alatt tocsogott a zsírtól a hajam. Egy használat után elajándékoztam. Soha többé!

mivett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Miután a szérum bevált, gondoltam kiporóbálom ezt is.

Cosmonaut

2016. május 1.

Érdekes egy sampon ez....a tubusból szagolva púderes volt az illata, használat közben olyan, mint egy férfitusfürdőé. Balzsam mindenképp kell utána, mert már mosás közben is érezhető, hogy rossz a hajam állaga tőle. Viszont a többi samponnal ellentétben, a harmadik napos hajammal még ki merek menni a lakásból, ami tök jó lenne, de egyébként nekem olyan durva lett tőle a hajam, hogy én inkább mosom gyakran, de legyen egészséges kinézetű, mert ezzel szerintem tutira nem az. Még kifésülni is nehezebb, pedig balzsam+gliss kur kombóra általában szokott sikerülni :D

Cosmonaut
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

szaboanita1991

2016. április 29.

Többször újravettem ezt a sampont, de most másik balea samponokkal kísérletezem, így nem ő van most porondon, viszont ennek ellenére kedvelem nagyon. A hajam extra hosszú, derékig érő, és sűrű is, úgyhogy igazából jó tesztalany voltam - remélem.
Nekem nem zsírosít, fényes és puha lesz tőle a hajam, én az illatával is ki vagyok békülve. Nem viszket tőle a fejbőröm ami nagy pozitívum. Balzsam nélkül nem mosok hajat (mindig ugyanazt használom Kallos Keratin és a Kallos Banán), így azt nem tudom, hogy mennyire lesz tőle gubancos.

szaboanita1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

PAncsi79

2016. február 23.

Gondoltam váltogatom kicsit ezeket a samponokat ,ezért ezt emeltem le a polcról.
A hajam selymes, és dús, erre nincs semmi panaszom. De a szaga valami borzalom! Az a régi nagymamam kölni szag, amitől már sok-sok éve is rosszul voltam. Ráadásul nemcsak mosás közben érzem az "illatát", de hajmosás után is érzem a hajamban.
Bár a hatásával elégedett vagyok, de a szaga annyira zavar, hogy nem fogom újravásárolni, ha elfogy.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Norih

2016. január 23.

Körülbelül derékig érő hajamhoz vettem ezt a sampont! Nekem a csomagolása nagyon bejön az ilyesmiféle samponoknak,csak a végén nehézkes kipréselni belőle a megmaradt terméket! Hajmosás közben már érezte, a hatását,szép dús,fényes hajat varázsol. Olvasva itt a kommenteket,én azt ajánlom,hogy próbáljatok ki mellé valami hajápolót,vagy egy balzsamot. Én enélkül még nem próbáltam ki,így lehet,hogy nektek is jobb lesz a végeredmény. Egyébként a hajmosás végéig érzem a hajamon rózsa illatot. Egy próbát megér,500 forinthoz ne fűzzünk nagy csodákat!

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

Tszasza

2016. január 17.

Összeállt tőle a hajam és gyorsabban zsírosodott is. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.

Tszasza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

levianyu

2015. november 20.

Borzalmasan elnehezítette a hajam. Kezelhetetlen lett tőle,pedig a fekete tubusos balzsamot is használtam,de még így sem jó. Vésztartalékként felkerült a polcra.

levianyu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

CataKatinka

2015. augusztus 30.

Borzalmas az illata.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Borzalmas az illata.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.