KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2014. március 17.

Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fdorottya

2015. július 9.

Hát van jobb sampon is. Egynek elmegy.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Hát van jobb sampon is. Egynek elmegy.

auberginecat

2015. május 28.

fesztivál volt, tiszta por, sör, kitudjami a hajam, muszáj volt sos venni valamit, hogy legalább valamennyire rendbe szedjem a sérómat. hááááát háát.. nem rossz, de nem is jó, leginkább az átlagos kifejezéssel jellemezhető e termék. olcsó, az illata kellemes, ahogy az állaga is, de baromira gubancolja az egyébként is rakoncátlan tincseimet. dúsító hatást nem érzékeltem, bár tükör nem nagyon akadt a feszten. köszönöm, többet nem kérek.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

irislove

2014. augusztus 18.

Én nagyon szeretem. Abszolút bevált. A saját balzsamjával és hajpakolással hideg levegőn szárítva zseniális. Az illata három napig is megmarad. Imádom!

irislove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Laura

2013. október 27.

szerintem nem olyan rossz ez mint ahogy a pontozásokat nézem. az illata nagyon tetszik..tényleg dűsít de balzsam nélkül ki nem tudnám fésülni a hajam. jó mondjuk balzsamot amúgy is használnék úgyhogy ez miatt nem vonok le. az viszont nagyon jó hogy nem zsírosodik a hajam. szerintem azért teszi a dolgát, ha nem is 100%osan.

Laura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 27.

biki-ni

2013. augusztus 29.

Tiszta lett a hajam, de az illata sem tetszett és nem lett tőle dús a hajam :S Többet nem veszek ilyet.

biki-ni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

dorisz13

2013. május 21.

A krémmániás véleményeken fellelkesedve vásároltam meg ezt a sampont és a hozzá való balzsamot. Hát eléggé félretrafáltam.
Egy hétig hiper-szuper volt, már az egekig magasztaltam, de utána jött a fekete leves. Elkezdett hihetetlen gyorsan zsírosodni és korpásodni a hajam. Este megmostam reggelre olyan volt a hajam, mintha 4 napja lett volna mosva.
Most kézmosónak használom.

dorisz13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Most kézmosónak használom.

kata_peternai

2013. február 16.

Kb. 1 hete kezdtem csak el használni, eddig úgy vettem észre, hogy nagyon jól teljesít.
A mosás utáni napon is szinte még tökéletes a dúsító hatása, nem lapul a hajam a fejemhez, mint más samponokkal szokott.
Na és az illata!! Nekem nagyon tetszik, elképesztően hosszú ideig tart és igazán nőies!
Szóval eddig 5*, majd később update-elek.

kata_peternai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Szóval eddig 5*, majd később update-elek.

zuleica

2012. október 13.

Elutaztam és persze elfelejtettem bedobni a samponom, így valami olcsót kerestem pár alkalomra. No meg tökéletes alkalomnak bizonyult, hogy eltérjek a szokásostól, és egy eddig még nem próbált terméket tesztelhessek, és hasonló esetekben többször vettem már hirtelen valami szörnyűséget, de néha egész jó dolgokkal is összehozott a sors. Szóval extra bátorságról tettem tanúbizonyságot és megvettem. Hát így élek én veszélyesen, kockáztattam, haha. Alakulhatott volna sokkal rosszabbul, ha mondjuk a csodálatos hálidéj alatt mocsáriszörny parókaként csüngött volna a hajam, de szerencsére nem így alakult. Az árából kiindulva nem vártam tőle sokat, de kellemesen csalódtam. Nem akartam elhinni, de nekem tényleg dúsított, meglepődtem rendesen, igazából nem vártam semmi extrát :) ... ja és igen, gubancolt is kicsit :) de semennyire sem zsírosított. Szóval elhasználgatom, felváltva a szokásossal, de ahhoz, hogy újra vegyem kevés, viszont ennyi pénzért mutasson valaki jobbat. Végül is nekem bejött, de csodát - négyszáz forintért - remélem senki sem vár tőle.

zuleica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 13.

ivy

2012. szeptember 21.

Gubancol sajnos nálam is. Kellemes illatú, ugyanannyira zsírosít mint bármi más, de gubancos a hajam hajmosás után. Nem veszem újra.

ivy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

andrej

2012. augusztus 5.

Egyetértek az előttem szólóval, átlagos sampon. Vékony, egyenes szálú hajú révén 2 sampon között vaciláltam, a dúsító vagy a regeneráló sampon .... végül ez landolt a kosárban, meg is bántam. Túl sok mindent nem csinált a hajammal, már hajmosáskor összegubancolódott, de olyan szinten, hogy alig tudtam utána kifésülni..... ugyanúgy zsírosodott a hajam (amire persze lehetett számítani, hiszen nem kifejezetten zsírosodás elleni sampon, de mivel rajtam már azok sem segítenek, gondoltam, 500 ft-ért egy próbát megér). Dúsabb sem lettem, nem is használtam el mind, a hajvégeim szanaszét álltak, kiszárította őket.... többet ilyet biztos nem.... :(

andrej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.