KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Hajerősítő balzsam vékonyszálú hajra

• erősíti, vastagítja, dúsítja a vékonyszálú hajat
  • a haj tapintása teltebbé válik, anélkül, hogy lelapulna

Szilikonmentes

Zafado

2017. szeptember 28.

Borzasztó egy balzsam! Ha normális mennyiséget teszek a hajamra, simán csikorgós marad a vége, kifésülni sem tudom, ahhoz, hogy valami kis hatása legyen, nagyon sokat kell feltenni belőle és sokáig rajtahagyni, viszont ettől meg elnehezül és másnap már zsíros is a hajam. Az eddigi legrosszabb balzsam, amit valaha használtam, egyértelműen kuka.

Zafado
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Nika25

2017. április 20.

Nem annyira rossz balzsam. Nekem fényesebb lett a hajam tőle és könnyebben ki tudtam fésülni. Viszont azon nem segített, hogy ne szálljon a hajam, pedig elsősorba ezért esett rá a választásom...és mintha kicsitt zsírosítana, pedig csak a hajvégeimre használtam.

Nika25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

cintialaura

2017. március 4.

Nekem nem vált be. Jó az illata, de annak ellenére hogy a hajvégemre használtam is gubancosította és zsírosította is a hajam. Ingyen adták a samponhoz, így 2 csillag.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

MademoiselleSumire

2017. február 9.

Korrekt balzsam, de egyelőre semmi több. Ugyancsak még egyszer használtam(a samponjával együtt), de nagyjából látom, hogy mit nyújt. Kellemes(kés) illat, kezelhetőbb, kicsit(!) puhább haj, és nem nehezíti el a vékonyszálú göndör hajamat. Ha elhasználtam, frissítem a véleményem.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Adree86

2016. június 9.

Most sikerült elhasználnom, biztosan nem veszem újra! Nekem olyan mintha kb semmit nem raktam volna a hajamra, az illata jó, de nem tartós. Az ára miatt, és mert egyébként nagyon kedvelem a Balea termékeket kap 2 pontot.

Adree86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

SophieBlack

2016. május 8.

Többféle termékem van tőlük. Balea sampon (két féle) és 3 féle balea balzsam. A samponokat összekeverem megmosom vele a hajam, majd a balzsamokkal ugyanígy és a végén spray hajápoló és ez.
Házilag leszívott hajam két mosás után tökéletesen felpuhította a szálak külön vannak nem kócosak és finom illata van a hajamnak :D Profi márka jó áron :)

SophieBlack
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

adelia

2016. április 21.

Többet is használtam már belőle más-más samponokkal. Általában a sampontól függött, hogy ez milyen eredményt hozott. A hozzá tartozó samponnal 1*, Elseve samponnal 4*. Az Elseve samponnal használva ez a balzsam puhábbá, kezelhetőbbé tette a hajam, de biztos lehet ennél jobb balzsamot is találni (persze lehet, hogy nem ilyen jó áron).

adelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

borntobe

2015. augusztus 22.

Konkrétan semmit nem csinál, de legalább nem is árt, simán csak kezelhető hajat ad.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Nicolett022

2015. augusztus 14.

Puha, jó illatú lesz tőle a hajam és selymes, de sajnos jobban is zsírosodik és lelapul. A koffeineset jobban szeretem, maradok annál.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.

leba

2015. július 16.

Samponjával együtt használom. Oda már írtam, hogy lelapul tőle a hajam. A balzsamtól a hajam puha lesz, az mondjuk jó.

leba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!