KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Samponok

Hajerősítő sampon vékonyszálú hajra

• erősíti, vastagítja, dúsítja a vékonyszálú hajat
  • a haj tapintása teltebbé válik, anélkül, hogy lelapulna

Szilikonmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

adelia

2016. április 21.

Véletlenül vettem egy ilyet a balzsam helyett. A balzsammal együtt használva se hozta a várt eredmény, a balzsam másik samponnal használva jobban működött. Ettől a sampontól a hajam "kócosabb" hatású, szállós lett, és hamarabb zsírosodott is, így nem fogom újra venni.

adelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

piperepozitív

2016. április 7.

Nekem tulajdonképpen tetszett, elképzelhető, hogy újraveszem.
Az illatát nem tudtam megunni, ritka, ami ennyire tetszik (főleg samponban).
Jól habzik, jó az állaga.
A hajdúsító hatás mondjuk abban kimerült, hogy könnyedebb lett a hajam, és szállósabb.
Nem szárított, igaz, semmilyen áloló hatása sincs.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Nekem tulajdonképpen tetszett, elképzelhető, hogy újraveszem.
Az illatát nem tudtam megunni, ritka, ami ennyire tetszik (főleg samponban).
Jól habzik, jó az állaga.
Nem szárított, igaz, semmilyen áloló hatása sincs.

Audrey21

2016. április 3.

Tisztít, közepesen habzik, az ára jó, de valahogy nagyon sprőd volt utána a hajam és sok balzsam kellett, hogy visszadaja a puhaságát. az illata kellemes, de nem markáns, nem is hagyott maradandó nyomot bennem, illetve a hajamban sem éreztem miután megszáradt. Elmegy egynek ha épp nincs jobb, de én ecsetekehez használom inkább

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

zsolyomi.dora

2016. április 3.

borzalmas. csunyan szaritja a hajamat es egy tapados szenakazal a fejem tole.. levaltottam a baleas hajapolokat az yves rocher hasonloan olcso cuccaira mert ezeket vagy megszokta a hajam, vagy a minoseg lett silanyabb.. 👎🏻

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 3.

Yubiri

2016. április 3.

Az illata miatt vásároltam meg, de ahogy kimosom a hajamból nem érzek semmit.
Emellett az én vékony szálú, hamar zsírosodó hajam elég gyorsan zsírosodott tőle.
Mivel nem nyerte el a tetszésem, újabb sampont kellett vásárolnom, ezt pedig hónapok alatt, nagy nehezen használtam csak el.
A balzsamja nélkül használtam és nem tapasztaltam hajdúsítást sem.
(A hajam sem nőtt tőle gyorsabban.)

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Az illata miatt vásároltam meg, de ahogy kimosom a hajamból nem érzek semmit.
A balzsamja nélkül használtam és nem tapasztaltam hajdúsítást sem.
(A hajam sem nőtt tőle gyorsabban.)

allebag2

2016. március 31.

Szépen dúsítja a hajat, de iszonyatosan szárítja/szálkásítja is a hajvégeket. Összességében közepes.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

hopalmuci

2015. december 31.

Szuper

hopalmuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

Szuper

galdisari

2015. november 20.

*****

galdisari
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 20.

*****

vivuss87

2015. november 15.

Alig várom, hogy elfogyjon. Rettenetesen szárítja a hajam. A balzsamja semmit sem ér. Még egy professzionális balzsam is megküzd utána, hogy ne legyen seprű a hajam...

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

lavender

2015. november 15.

A gránátalmás sampon után ez a kedvenc, nagyon jó illata van és szép, fényes a hajam mosás után. Nem a leggazdaságosabb, mert nem habzik könnyen, így elég hamar elfogy. Egy idő után cserélni kell ezt is viszont, mert nekem hozzászokott a hajam, és másnapra már zsírosnak tűnt.

lavender
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Forrás: ITT

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!