KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 30.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes balzsam panthenollal, mely védi a hajat és a fejbőrt a kiszáradástól. Eredmény: rugalmas, sima és könnyen fésülhető haj.

sanci85

2017. február 25.

Én nem vagyok vele megelégedve egyáltalán. Semmit nem használ,pedig aztán rakok bőven a hajamra. Nehezen tudom kifésülni, nem puha a hajam utána olyan mintha semmit nem is használnák a hajamon.Szóval én nem fogom többet megvenni, még elhasználni se fogom.

sanci85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Makk Zsuzsó

2016. november 18.

Mióta a Dm-nél megy egy ideje ez a termékkivonási/INCI-átalakítási őrület, azóta már nincsenek nagy elvárásaim. Tényleg csak annyi lett volna a kívánságom itt is, hogy a minimumot azért hozza, amit egy akármilyen hajkondicionálótól elvár az ember, jelesül: könnyítse meg a kifésülést.
Hát nem. Még ennyit sem sikerült tennie a hajammal. Gyakorlatilag olyan, mintha semmit sem kentem volna rá mosás után. Nulla. Ha az egy csillag a 'teljes pénzkidobás', akkor ez szó szerint megfelel ennek.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

rammy717

2016. szeptember 19.

Szuper ez a balzsam. Már próbáltam rengeteg félét, márkásakat, de egyik sem közelíti meg ezt. Mióta ezt használom szép fényes a hajam, nem törik, nem száraz, és hajmosás után sincs szükségem kifésüléshez spray-kre. 5*

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!