KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 30.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon phytokeratinnal és aloe verával. Erő és hidratálás, rugalmas, ragyogó fényű és selymes haj.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

redheadvrouw

2017. április 19.

Semmit nem érő, jellegtelen sampon, lelapít és másnapra zsíros hajat biztosít, az illata sem jó. Én többet nem kísérletezek a Balea professional samponokkal, talán ez a harmadik fajta, amit próbáltam és mindegyik csak ezt tudja. Havonta egyszer kimosom vele a hajfestéket a hajamból, aztán megmosom egy másik samponnal, erre elmegy.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

kiralykislany

2017. február 21.

Az Aromax olajos hajpakolását szoktam kimosni vele, kétszer átmosom a hajamat, és tökéletesen tiszta. Nem kell belőle sok, viszont nagyon híg, így nehéz adagolni. Az illata nekem tetszik, viszont hajmosás után nem érezni. Két napig puha, kezelhető a hajam, harmadnapra viszont már zsíros kinézetű, és tartás nélküli. Nekem ilyenkor télen, az időjárásnak köszönhetően minimálisan korpásodik a hajam, ezen se nem rontott, se nem javított eddig.

Ha csak simán hajat mosok vele, pakolás nélkül, közel sem olyan szép a végeredmény. Nehezebben tudom kiegyenesíteni a hajamat, és szárítja is a hajvégeket.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.