KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 6.

Kategória:   Hajápolók

A szőke hajra való 1 perces, intenzív kezelés méhviasszal és shea vajjal táplálja, ápolja a hajat.

Szilikonmentes

Kiszerelés: 20 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ennie86

2017. március 20.

Kísérletezgetek mindenféle pakolással. Most rá esett a választásom. :)
Mostanság próbálkozok ombrét varázsolni a hajamból, szóval kell a plusz ápolás a szőke (csibesárga) végekre.
Jó sűrű az állaga és jó az illata is. Én kb fél órát hagytam rajta. Könnyen fésülhető lett a hajam tőle, de semmi extra.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Kísérletezgetek mindenféle pakolással. Most rá esett a választásom. :)

trixyyhprincess

2017. március 17.

IMÁDOM!
Amikor megvettem, természetesen reménykedtem, hogy jó lesz, de számomra ez egy csoda!
Nagyon puha lesz a hajam tőle, nem sárgít, ami pedig a legjobb, hogyha ezt használom, tényleg nem száll a hajam mosás után, illetve nem látszik rajta, hogy mennyire rossz állapotú.

trixyyhprincess
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

IMÁDOM!

Fruzzzzzs

2017. március 12.

Nem régóta ismerkedem a hajpakolásokkal, de az eddig próbáltak közül ez volt a leggyengébb. Egy egyszerű balzsammal szebb hatást szoktam elérni, mert bár az öblítés után puha lett a hajam, de a szárítás után kuszább volt mint máskor. Kicsit csalódtam, mert a szőkítő spray nagyon bevált, és arra számítottam, hogy ez fogja ellensúlyozni a szárító hatást, de nem így lett. Azonban a Balea hasonló barackos-kókuszos kistasakos pakolása szuperül bevált, ráadásul olcsóbb is, úgyhogy ezt nem siratom. (:

Fruzzzzzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

d.nikcsi

2017. február 19.

Én semmi nagy csodát nem vettem észre a használat után. Számomra kicsit gyengébben teljesít, mint egy balzsam, pedig egy (elvileg) intenzív, mélyhidratáló pakolástól többet vár az ember. Azt meg pláne nem vette észre, hogy bármilyen irányba változtatott volna a hajam szőkeségén. Egyszer a hajtövemre is kentem, utána nagy korpás lettem tőle. Amúgy 2 használtra elég a derékig érő hajamon, tehát annyira nem éri meg... Számomra nem újravevős.

d.nikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Mehecske

2017. január 20.

Sok jó véleményt olvastam, és felbátorodva megvettem. A hajam természetes szőke, de ilyen mindenféle módon, itt-ott sötétebb, valahol meg szinte aranyló. Nem voltak nagy elvárásaim, de nekem ez mégis nagy csalódást okozott. Tökéletesen ugyanolyan színű maradt a hajam, mint amilyen előtte volt. Ráadásul már használom a szőkítő sampont-balzsamot plusz a sprayt is egy ideje, (ugyanez a Balea típus) plusz erre "rátettem" még ezt a pakolást is, de az égegyadta világon nem történik változás a hajszínemben.
Ezen felül szerintem drága is: 200 ml ugye 2500 forintra jönne ki. Ez a 20 ml édeskevés volt a hajamra, pedig csak vállig ér. Egyetlen pozitívuma, hogy hajbalzsamnak jó volt. De ennyi mindössze. Nem veszem újra.

Mehecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

Beu

2016. november 8.

Szintén aranybarna a hajam, a nap nagyon szépen ki szokta szívni, viszont idén csak az irodában kuksoltam, úgyhogy olyan semmilyen volt. Gondoltam kipróbálom ezt és a spray testvérét, hát, iszonyat szép lett a hajam tőlük. Olyan természetes ombre.
Kár, hogy nincs nagy kiszerelésben ez a pakolás, mert nagyon széppé teszi a hajat. :)

Beu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

vk20

2016. október 2.

Amikor lemostam, megszárítottam a hajam, nagyon csodálkoztam, mert a hajamnak csodaszép fényes aranybarna színt varázsolt. (Világosbarna a hajam) . Viszont ez a hatás kb fél óra múlva elmúlt...:( Bár puha, és könnyen kezelhető lett a hajam... Ezért egy csillag mínusz..

vk20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

pipacs17

2016. augusztus 16.

Igazából csak "hátha jó" alapon vettem meg, úgy voltam vele, hogy veszíteni valóm nincs, de túl sok reményt nem fűztem hozzá. De bátran kijelenthetem, hogy a legjobb!! Nekem a John Frieda Frizz Ease csodakúra hajpakolását is veri!:-) Puha, könnyen kifésülhető, fényes lett a hajam. Szerintem még a színe is szebb, mint előtte. Ha lehetne, 5-ször ennyi csillagot adnék:-)

pipacs17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

peto.kittus

2016. május 30.

Sokkal puhább és kezelhetőb lesz a hajam. Csak azt sajnálom hogy ilyen kevés.. :(

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

prne0919

2016. április 29.

Z S E N I Á L I S

prne0919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

Z S E N I Á L I S

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!