KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Samponok

csillam94

2018. november 29.

Nagyon nagyon szárította az amúgy is száraz hajvégeimet és zsírosította az amúgy is gyorsan zsírosodó hajtövemet. Az illata sem tetszett és még csak nem is világosította a hajam (természetes sötétszőke).

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Victoriaformosa

Korcsoport: < 18
2018. október 22.

Én kb. kétszer mostam meg a vöröses barna hajamat ezzel a samponnal, a balzsamjával. Nagyon szépen és láthatóan szőkített a hajamon, nekem bevált!

Victoriaformosa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 22.

vivieeen1919

2018. augusztus 10.

Én nagyon szeretem :) kicsit világosít és a hajam is selymesebb.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Én nagyon szeretem :) kicsit világosít és a hajam is selymesebb.

Scara

2018. május 21.

Nagyon tetszik! Fényesebb, világosabb árnyalatú és dúsabb hatású tőle a hajam, sőt, mintha erősebb is lenne mióta ezt használom. Úgy tűnik változtattak az összetevőkön, mert ami nekem van, azon előkelő helyen szerepel a keratin és 3 féle protein is a listán.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

schnau.adelle

2018. április 3.

Nekem nem vált be, nem csinált semmit a hajammal.

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Nekem nem vált be, nem csinált semmit a hajammal.

Kacsa

2018. január 20.

Természetes sötétszőke, száraz hajam van.
Minden alkalommal a balzsam párjával használtam a terméket, és percekig a hajamon hagytam.
A hajszínemen nem tapasztaltam változást, nem látok minimális különbséget sem.
Viszont a hajtövemet zsírosította, amitől lelapult, a hajam végét pedig szárította, nem ápolta.
Nagyon ragacsos a textúrája, nehéz kimosni, és nagyon kellemetlen szaga van.
Egy flakonnal se voltam képes elhasználni, nekem ez egy nagy csalódás.

Kacsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

Természetes sötétszőke, száraz hajam van.
A hajszínemen nem tapasztaltam változást, nem látok minimális különbséget sem.
Nagyon ragacsos a textúrája, nehéz kimosni, és nagyon kellemetlen szaga van.
Egy flakonnal se voltam képes elhasználni, nekem ez egy nagy csalódás.

ponilopopolopo

2018. január 2.

Imádom! Szőkiti a hajam, pont ahogy szerettem volna, valamint az illata és az állaga is kellemes. Utána könnyen kifésülhető a hajam, pedig a balzsamja nélkül használtam. Nem lapul le a hajam, és nem szálasodik, bár egy kicsit zsirositja, de valamit valamiért :) csodaszer

ponilopopolopo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

perie

2017. december 3.

Sajnos semmit sem szőkített az egyébként festett középszőke hajamon. Jól tisztít, ezért jár az egy csillag, de még egy jó minőségű, felsőkategóriás balzsam ill. pakolás mellett is nagyon szárította a hajam akárhányszor használtam. A balzsamjával is volt, hogy használtam, de az se sokat ér sajnos. Pedig még direkt rajta is hagytam a hajamon őket, hátha úgy jobban hatnak. Semmi.

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Milva07

2017. november 26.

Sötét szőke hajam melírozva van, karbantartásra tökéletes és jelentősen ki lehet tolni a melírok közötti időt. Szép, természetes színt lehet vele elérni, ezért elnézem a botrányos illatot is. Ára verhetetlen, remélem, marad a DM portfóliójában.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

adri0419

2017. november 23.

Szörnyű az illata, a hatása egyenlő a nullával. Nem veszem újra, csalódás.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Szörnyű az illata, a hatása egyenlő a nullával. Nem veszem újra, csalódás.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.