KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Samponok

itsmedalma

2017. október 5.

Nem tetszett a szaga, gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, de elég jól világosít.

itsmedalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Jotunderkeresztanyu

2017. október 4.

Kedvenc samponom. Néha elcsábulok másra, néha akár szilikonos samponra is, de mindig visszatérek hozzá. Minimálisan szárítja a hajam, de minden harmadnap mosok hajat ha törik ha szakad. Néhány hajmosás után érzékelhetően világosít, amit mások is észrevesznek.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Panni21

2017. augusztus 29.

Ez az egyetlen sampon, amit évekig sorozatban vettem újra, majd mikor megszokta a hajam, nagy nehezen váltottam. Nemrég azonban ismét újravettem, és ugyanúgy szeretem, mint legelőször. Az összes közül, amit próbáltam, ez világosít a hajon a leglátványosabban, emellett mégsem szárítja ki. Az illatát is nagyon szeretem, az ára pedig egyenesen utolérhetetlen.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

dorien1993

2017. augusztus 26.

Kb. 1 eve probalgatom a hajszinezo samponokat. Ombres hajat sikerult is a legtobbel kesziteni, viszont a kulonbozo gyartok lehvilagosabb szokeit kiprobalva mindig vilagos barna hajszint kaptam. Ezt a sampont nem kifejezetten szokites celjabol vettem, szimplan megtetszett a polcon. Elso hasznalatkor vettem eszre, hogy ez igazabol szokito sampon, de oszinten szolva tok batran ratettem a hajamra, gondolvan, ugy sem ledz semmi hatasa. Mikor megszaritottam a hajam, nagyon meglepodtem, ugyanis szemmel lathato volt a valtozas. Kb harom hete hasznalom es a vilagos barna hajam gyonyoru szep vilagos( a szo szoros ertelmeben vilagos!) szokere szinezte. Teljesen meg vagyok vele elegedve. Kallos csokis pakolassal hasznalom es igy szep fenyes is a hajam. Tuti , hogy ujraveszem es eletem vegeig ezt fogom hasznalni. :D

dorien1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Liliom80

2017. augusztus 17.

Platinaszőke hajfestéket használok (Garnier) Ezt a sampont és a hozzá tartozó balzsamot másodjára veszem újra. Nagyon bevált. Azt nem tudom, hogy valóban világosít-e, de azt igen, hogy a festett szőke hajam szép tónusú marad, nem sárgul be. Sokáig ez volt a legnagyobb problémám és nem segített semmi. A hamvasítóktól öregnénis lila lettem, a többi szőke hajra ajánlott sampontól sárgultam. Ez az első olyan sampon, amivel szép árnyalatú marad a hajam 2 festés között is.

Liliom80
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 17.

mse02

2017. július 11.

Nekem szárította a hajam és semmi világosodást nem produkált, ezért egész biztos nem fogom újra venni

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Rien

2017. június 26.

Nekem egy árnyalattal világosítja a természetesen szőke hajamat és az illata is tetszik. Többet nem tud, de nem is nagyon ígér. Ettől még ajánlatos balzsamot használni utána. .

Rien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Mona01

2017. június 14.

Szerintem ez nem világosít. Nem vettem észre legalábbis. Nincs is benne peroxid, az a pici kamilla, meg tejsav, hát az semmi.De ezzel együtt nagyon szeretem, a festett szőke hajam ragyogóbb és puhább. A balzsamjával együtt használom és imádom.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Babsszi

2017. április 27.

A szőkítő spray-ét előszeretettel használom, így annó kipróbáltam ezt is. Sajnos nem voltam tőle elájulva. Eléggé szárította a hajam, főleg a spray-vel együtt, ráadásul a szőkítő hatását se véltem felfedezni. Igaz, hogy szőkült a hajam de én ezt a spraynek tudtam be, úgyanis se fényesebb, se világosabb, se csillogóbb se szőkébb nem lett a hajam akkor mikor ezzel mostam, mint akkor mikor mással szóval hamar át is tértem másik samponra. Állagra, habzásra és tisztításra egész jó, az illatát nem szerettem. Az ára nem rossz, de nem fogok hozzá visszatérni.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Lillu14

2017. április 22.

Kipróbáltam,de nekem alapos kiöblítés után is zsíros hatást keltett és már másnap meg kellett mosnom. A szőkítő hatása tényleg bevált,de számomra semmi extrát nem nyújt.

Lillu14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.