KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Samponok

Babsszi

2017. április 27.

A szőkítő spray-ét előszeretettel használom, így annó kipróbáltam ezt is. Sajnos nem voltam tőle elájulva. Eléggé szárította a hajam, főleg a spray-vel együtt, ráadásul a szőkítő hatását se véltem felfedezni. Igaz, hogy szőkült a hajam de én ezt a spraynek tudtam be, úgyanis se fényesebb, se világosabb, se csillogóbb se szőkébb nem lett a hajam akkor mikor ezzel mostam, mint akkor mikor mással szóval hamar át is tértem másik samponra. Állagra, habzásra és tisztításra egész jó, az illatát nem szerettem. Az ára nem rossz, de nem fogok hozzá visszatérni.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Lillu14

2017. április 22.

Kipróbáltam,de nekem alapos kiöblítés után is zsíros hatást keltett és már másnap meg kellett mosnom. A szőkítő hatása tényleg bevált,de számomra semmi extrát nem nyújt.

Lillu14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

kmooni95

2017. február 23.

Kb fél éve festettem be ombrésan szőkére a világosbarna hajam, azelőtt mindig ezt/ valamelyik másik baleás sampont használtam. Én nagyon szeretem őket, nem értem másnak mi a bajuk vele :D teljesen átlagos, jó illatú sampon mindegyik, nekem ennek az illata tetszik a legjobban, imádom :) Ha hamvasítós sampont is használok, előtte mindig ezzel mosom meg a hajam, mert nagyon jól tisztít, nekem semmi bajom vele, nem hiszem hogy valaha is leváltom :)

kmooni95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

jennihfer

2017. február 11.

Szőkítő funkciójáról még nemigen tudok nyilatkozni, viszont semmiképp sem csodaszer.. Ami a leginkább nem tetszik benne, hogy szárítja az egyébként is száraz hajamat. Ha épp nincs más, a balzsamommal, hajolajommal együtt eltudom használni, de nem fogom újravenni. Közepes - 3*

jennihfer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Black Fairy

2017. február 9.

Évente kétszer szoktuk leszívatni a hajamat fodrásszal, amúgy csak otthon szőkülök (három hetente) - csaknem fekete az eredeti hajszínem, és egy világos gyöngyszőke árnyalatot kívánok fenntartani. Most épp le van nőve már picit, illetve kopva is a hajam, így semmit nem ér, azonkívül, hogy szárít...Eredeti tervem az volt, hogy egy héttel kitoljam a hajfestést (gondolhatjátok, mennyire egészséges a három hetente hajfestés, de iszonyatosan gyorsan nő a hajam), és tovább tartson a világos szőke, nem természetes sötét szőke hatás (a hajam harcol minden festék ellen).
Persze tisztít, az illata nem rossz, de mint mondtam szárít, és semmit nem csinál...A következő szőkítésem után kezdem újra használni, addig szüneteltetem, eddig ez két csillag...ha meg tudja tartani a szép friss szőke színemet, akkor visszajövök.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Mehecske

2017. február 1.

More Blond... na persze. Sajnálatos módon ebből -nálam- egy szó sem igaz. Egy tubussal elhasználtam (plusz hozzá illő balzsam), eredmény: nulla világosodás. A hajam ugyanolyan színű, mint előtte. S mivel ez a sampon azt ígéri, hogy világosít, ámde nem tartja be, ezért nulla csillag. Sajnálom, a szaga sem kellemes. Állagra elmegy. :(

Mehecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 1.

kittiana1

Korcsoport: < 18
2017. január 20.

Sziasztok!
Még nyáron vettem meg a terméket,sajnos jó tapasztalatokat nem sikerült szereznem.
Szőkitést,világosítást nem igazán tapasztaltam,bár eleve úgy álltam hozzá,hogy hátha..
Illata sem igazán jött be
Ára nem volt vészes.
Bár újra nem venném semmi pénzért sem:(

kittiana1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 20.

Sziasztok!
Illata sem igazán jött be
Ára nem volt vészes.
Bár újra nem venném semmi pénzért sem:(

p1nkp4nth3r

2017. január 18.

Bár az emlékeim szerint több ápoló összetevő van benne, összességében finom gyümölcsös illata van, és hajmosás után mintha tényleg világosabb lenne a hajam, mint más samponok után. Ami viszont igazán feltűnt, hogy bár nem mondanám igazán száraznak a hajamat a használata után, 1-2 nappal mégis ki tudom tolni a hajmosást más samponokhoz képest. Kitűnő hostess sampon: olcsó, finom illata van, napokig frissen mosottnak tűnik a haj.

p1nkp4nth3r
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

pronto

2016. november 22.

nehéz eldönteni, hogy milyen, mert használom mellé a szőkítő sprayt is, ami fantasztikus. mint sampon teljesen átlagos szerintem, se nem zsírosít extrán, nem is szárít. az illata szintén semmi extra, jól habzik. jó, hogy szilikonmentes! vizesen tényleg furcsa a haj tőle kicsit (nem "nyikorgósan" tiszta, hanem mintha kicsit olajos lenne), de szárítva teljesen oké. amíg ilyen szépen muzsikál a sprayvel együtt én használom!

pronto
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

enikoo97

2016. november 11.

Ezt használom már olyan három hónapja és én teljesen megvagyok elégedve vele és többször újra vettem.
Puha lesz tőle a hajam.Használom mellé a balzsamát is.Árban teljesen jó, Minden szőke hajú lánynak ajánlom !:)

enikoo97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.