KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Samponok

Dorcsi16

2016. október 2.

Félve vettem meg, mert olvastam róla jót és rosszat is. De hajtott a kíváncsiság szóval megvettem egy hónapja. Az illata nekem nem jött be, túl erős, de tartósan nem marad a hajban. A szőkülést sem nagyon vettem észre és nagyon sokat kell használnom belőle egy hajmosáshoz. Az amúgy nem túlságosan zsírosodó hajamat eddig hetente egyszer elég volt megmosni, most már heti kétszer kell, mert két nap után borzalmasan néz ki. Biztos, hogyha elfogy, váltani fogok.

Dorcsi16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

Nospenc

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 19.

Nekem személy szerint bejött!Abszolúlt nem ragacsos,illata olyan "samponos".Még csak kétszer használtam.Amikor először (hétfőn) utána már csak (szerdán ) kellett mosni.Ami nagy csoda,mert ha én az egyiknap kimosom a másik nap már zsíros.De most,hogy másodszorra már hamarabb zsírosodott.Világosodást még nem láttam ,de rá van írva ,hogy csak a 3-5 használatnál látható a változás.Kíváncsian várom!;)

Nospenc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Zsuzska1979

2016. augusztus 17.

Világosít valamennyit de az én hajam nagyon hamar zsírosodik tőle. Ez nem feltétlen csak a sampon hibája mert nagyon zsírosodásra hajlamos a hajam. A Toni &guy az egyetlen amivel elég 3 naponta mosni minden mással naponta. Kár mert amúgy szivesen hasznalnám. Így csak a szőkítő sprayt használom a termékcsaládból. Samponnak marad a Toni & guy.

Zsuzska1979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Nikoletta96

2016. június 15.

Az állaga nem tetszett, összeragadt tőle a hajam. Megnehezítette a fésülködést, pedig a hozzá illő balzsammal használtam :/ Sokat vártam tőle, de sajnos csalódtam benne., egyedül csak a virág illata tetszett. :/

Nikoletta96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

laskaidomcsi

2016. március 14.

Túlzás nélkül.. Borzasztó szerintem.
Először csak a balzsamot használtam, azzal semmi problémám sem volt, tetszett az illata, puhává tette a hajam. Bár páran megjegyezték, hogy nemhogy világosabb lett tőle a hajam, hanem sötétebb. Én nem vettem észre.
Aztán vettem meg a sampont, amit nagyon megbántam. Ragacsossá, zsírossá "varázsolta" a hajamat, teljesen lelapult a fejemre. Számomra használhatatlan volt. Gondoltam arra, hogy ez azért lehet, mert könnyen zsírosodik a hajam, ezért neki adtam egy barátnőmnek, akinek enyhén száraz a haja. De ő is ugyanezt tapasztalta, pedig neki kb. minden sampon jó.
Összességében; 1, kukában landolt.

laskaidomcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Túlzás nélkül.. Borzasztó szerintem.
Összességében; 1, kukában landolt.

PinkSnow

2016. február 11.

Jöttem felpontozni! :) Leértékelve vettem, gondoltam kipróbálom, csak aztán láttam a sok rossz véleményt, eléggé megijedtem, de gondoltam azért kipróbálom. Nekem eddig bevált, kétszer használtam, már most látok világosodást és nekem egyáltalán nem szárította a hajam, igaz John Frieda szőke hajpakolást használtam utána, de majd kipróbálom nélküle is, aztán jövök update-olni :) Az igaz,hogy fura az állag és a szaga sem jó, de nem azért vettem.

PinkSnow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

csupakrem138

2015. december 31.

Nagyon ragacsos, borzasztóan fullad tőle a hajam, kimoshatatlan, és már vizesen olyan érzetű mintha leöntöttem volna magam oliva olajjal...
Szárítás után pedig lelapult, rossz tapintású, ragacsos, teljesen lefulladt és élettelen, szinte szánalmas kinézetű a hajam.
Egyébként is utálom azokat samponokat, amiket kinyomok a kezemre és olyan mintha folyékony műanyagot nyomtam volna ki, de ez még extrán ragad is hozzá..Ahelyett,hogy teletömnék a gyártók tízféle színezőanyaggal és megannyi illatanyaggal a samponokat hogy ilyen-olyan flancosak legyenek, igazán piacra dobhatnának valamit,ami nem képezi részét ennek "plasztikai" világnak és nem érzi azt használat közben az ember,hogy abroncsgumit ken magára.

csupakrem138
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

Anett0707

2015. november 18.

Tényleg sokat jelent a szőkeségnek, egy ideje nem használom, mert elfogyott, és olyan szinte vissza barnultam, hogy gyorsan vettem 2 flakkonnal. Megint beindult a szőkülés. Nagyon kellemesen csalódtam benne, az elején mikor kaptam, tényleg nem hittem benne, hogy ennyire szőkíteni fog. Ja és SZILIKONMENTES !!!

Anett0707
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Encsys

2015. október 25.

Gyerekek, soha többet, utálom!!!!!!!!!!!! Az illata-szaga!- rettenet, mint valami hajfestéké. Gubancos lesz tőle a hajam és sprőd, még szerencse, hogy a balzsam és a hajkúra ellensúlyozza ezt és többi kence, amit rányomok. Valóban enyhén világosítja több használat után a hajat, de mivel hamvasítót is használok, nem lesz sárgás. Alig várom, hogy másikat vehessek!

Encsys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Barack

2015. szeptember 26.

Megvettem, kipróbáltam, de nem szeretem használni. Nagyon rossz állaga van, alig tudom felhabosítani, pedig az én hajamon minden, még a natúr samponok is habzanak. Az illata elviselhető, balzsammal együtt könnyen ki tudom fésülni a hajamat. Színváltozást én nem láttam, de lehet, ahhoz még nem használtam eleget. A legfőbb gond mégis az, hogy a legtöbb Balea sampontól viszket a fejbőröm.

Barack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.