KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Samponok

Kisangyal16

2015. július 25.

Az én hajamat is nagyon szárítja és gubancolja. Rettenetesen bosszantó, mert amúgy a színhatásnak jót tenne. Sajnálom, hogy nem tudom használni, ahogyan szeretném, csak igen ritkán.

Kisangyal16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 25.

Barbozi

2015. július 3.

Szín élénkítő hatását tapasztaltam, viszont szárít, nehezen kifésülhető lesz tőle a haj, és kisebb hajhullást is eredményezett... Ára viszont remek és sokáig elég...

Barbozi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

PiciBrigii

2015. június 21.

Különösebb változást nem tapasztaltam, talán egy kicsit ha világosabb lett, de lehet, hogy csak beképzelem... Sima samponnak mondanám, jól habzik, gazdaságos kiszerelés.

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

Hanamizuki

2015. június 1.

Nem akarom elkiabálni, de egyelőre tetszik. Melírozott hajra használom és tényleg világosabbnak tűnnek tőle a tincseim. Először azt hittem csak én látom annak, de mások is észrevették. Több mint egy éve melírozva van a hajam, erre nagyapám múlt héten megszólal, hogy jééé, te meg szőke vagy, vagy mi van veled? :D

Hanamizuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Sztellus

2015. május 25.

Egyszer mostam meg vele a hajam szerencsére, sprőd lett a vége, durva tapintású és még gyorsabban is bezsírosodott. Pénzkidobás...

Sztellus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

lumena

2015. március 1.

Fura illata van, amivel hol jóban vagyok, hol nem. Nehéz eloszlatni, mert egészen sűrű állaga van, de nem lehetetlen. Már régóta használom és még több mint a fele megvan, pedig sűrűn mosok hajat. Egy kissé élénkebbé tette a hajszínemet (hennázott hajam van), rezesebb vörös fényt kapott. Télen ez jól jön, világosítani viszont nem világosít. A hajvégeknek kell extra ápolás mellé, mert azokat nem hidratálja kellőképpen, és ahogy már írták előttem mások is, kissé szárítja a hajat. Én gondosan ápolom mellé mindenfélével így nem okoz gondot. Ja és nekem nem nehezítette el a hajamat és jól is tisztít. Nem lesz az állandó samponom, de néha néha használni fogom, ha kis csillogásra vágyom. :)

lumena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

boni

2014. december 18.

Nem egy nagy durranás, pedig jók szoktak lenni a Balea termékek, hát ez nem az. Alig habzik, mondhatnám egyáltalán nem. Ja és szárít. Az illata jó.

boni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

seasnail

2014. november 7.

Eddig kb. fél tubust használtam el belőle, csak ezt használom, mióta megvettem. Annak ellenére, hogy egyre kevesebbet vagyok napon, és ilyenkor a szőkésbarna hajam kicsit sötétebb árnyalatú szokott lenni, én most úgy látom, mintha kicsit megtartotta volna a nyári, 'kiszívta a nap' árnyalatát. Nem használom hozzá a balzsamját, hanem csak Gliss Kur-t, + egy kis csomagot a (2-300 Ft-os) intenzív ápoló balzsamból elhasználtam egyszer. Ha azt nem használom el hozzá, akkor mosás után kicsit furcsa, száraz tapintata lesz a hajamnak, de csak hátul a fejtetőnél. Mindenhol máshol szép tiszta, puha lesz a hajam. A zsírosodást nem befolyásolja, de az illata borzalmas.
Az Yves Rocher szőke hajra való samponjához tudom csak hasonlítani, és annak teljesen az ellentéte: van szőkítő hatása, viszont sokkal kevésbé természetes érzés vele hajat mosni, egyrészt az illata, másrészt a hajam állagára sincs kedvező hatással, viszont fele annyiba kerül. Így ennek is 4*-ot adok.
Lehet, hogy a két sampont együtt fogom kipróbálni, hátha úgy megszületik a 2 tökéletes ötvözete. :)

seasnail
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Jxojxi

2014. október 31.

A balzsamjával együtt nyáron elhasználtam egy flakonnal, nekem a szőkésbarnás semmilyen hajam határozottan szebb színű lett tőle. Az illatát nem nagyon kedveltem, de nem zavart, nem maradt meg, és ugyanúgy háromnaponta kellett hajat mosnom, de ezt nem is vártam tőle, erre még nem találtam meg a megoldást. Nem gubancolt különösebben, viszont a hajam végét szárította kicsit. Négy és fél csillagot adnék, mert amire vettem bevált, és jobban szerettem mint a balzsamot, de szőrösszívű leszek, négyes.

Jxojxi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 31.

zsofifi95

2014. október 5.

Az első használaton vagyok túl, de eddig egyáltalán nem győzött meg. Kettős érzésem van: egyszerre érzem száraznak és zsírosnak a hajam tőle. Elég fura érzés.
Miközben mostam a hajam én is éreztem azt a húzódó érzést, amit már előttem is leírtak
Én nem ajánlanám senkinek sem, esetleg annak, aki megkérdezné tőlem: "Hogyan dobjak ki 450 Ft-ot az ablakon?".
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy bele fogok halni ebbe az összegbe, de hát ez az összeg is pénz és egyelőre felesleges pénzkidobásnak érzem ezt a vételt.

zsofifi95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 5.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.