KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csavaros.yw

2014. szeptember 12.

Elhasználtam nagy nehezen, a balzsam nélkül katasztrofális, borzasztóan szárított, és fura szaga van... a szőkítő spray mellé vettem, mert akciós volt, de soha többé ilyet. Ja és az összetevői sem túl szépek...

csavaros.yw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

evi_iv

2014. augusztus 19.

Szőkített hajam van ,de emelett a természetes hajszínem is sötété szőke.
Azt gondoltam ki mivel a kettő árnyalat közt nincs nagy különbség,lenöveszteném és az eredeti hajszinem hordanám.Na ehhez vásároltam meg ezt a sampont,hátha segít átmenetet képezni,és egész jól kiszőkítette a lenőtt részeket.
Viszont nekem nagyon szárította,húzódott tőle a fejbőröm,úgyhogy mostmár csak hébe-hóba használom.

evi_iv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Szőkített hajam van ,de emelett a természetes hajszínem is sötété szőke.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Zsírosodik tőle a hajam. Nem tetszik az illata.

salamonhenrietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Zsírosodik tőle a hajam. Nem tetszik az illata.

dorothy23

2014. július 19.

ajándékba kaptam, nem igazán látom a szőkítő hatását, az illata számomra kellemes, tetszik a színe is, de nem lesz a kedvencem!

dorothy23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

missmisfit

2014. július 11.

Nem tisztít rendesen és nagyon fura szaga van. Nem is tudom, hogy minek lehet a szaga hiszen sem a kamillára, sem a citromra nem emlékeztet. A balzsamja egyébként kellemes illatú és egészen hatásos is.

missmisfit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Asztrid

2014. június 25.

Nekem bevált. Ezért az árért azt kell mondjam kiváló. Tökéletesen tisztit, nagyon szép fényes lesz a hajam miután megmostam, minden egyéb kencefice nélkül. Sűrűn mosok hajat, mivel gyorsan zsírosodik és viszket, de ezzel a samponnal kibírja 5 napig is. Az illata nem a legjobb, de mire a hajam megszárad, teljesen elillan.

Asztrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

dalma77

2014. április 22.

Nagyon-nagyon szeretem.A mi szerelmünk egy életen át tartani fog :)
Imádom az illatát és nagyon szép fényt, frissességet ad a természetes középszőke hajamnak.

dalma77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 22.

Nagyon-nagyon szeretem.A mi szerelmünk egy életen át tartani fog :)

Mirtus

2014. március 21.

Az illata elég éles, talán egy kicsit büdi is nekem. Mivel ritkán mosok hajat, ezért nagyobb mennyiség szükséges belőle. Bőrirritációt nem tapasztaltam. A szőkítő hatása az első mosás után tapasztalható. Én legalább 20 percet a hajamon hagytam hatni. Főleg az arcomra omló tincseket világosította, mert valószínű oda jutott a legtöbb belőle. Mintha enyhén szárítana. (Én sosem használok balzsamot a festetlen, természetes szőke középhosszú hajamra. Sampont és egy öblítést nem igénylő kondícionálót teszek rá.)

Mirtus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

asztromélia

2014. február 20.

Balzsam használata melletti vélemény következik.
A hajam szereti, szép lesz tőle, puha és alig zsírosodik. Mellette szól még hogy, talán valóban világosít (nekem mézszőke a hajam alapból).
VISZONT, csípi a bőrt, nem is kicsit. És igen, direkt nem fejbőrt írtam, a fülemen és a nyakamon is ég a bőr miután lemostam. Ha véletlen az arcomra is kerül belőle, az pedig piros foltos lesz, ami csak órák alatt múlik el.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

Balzsam használata melletti vélemény következik.

Sabinilla

2014. február 8.

Kb. 2 éve én is kipróbáltam ezt a sampont, és nem hagyott mély nyomokat bennem. Túlságosan híg állagú volt, 2x kellett megmosnom vele a hajam mindig, az egy samponozás nem habzott, nem tisztított. Szárított is eléggé, vizes szénakazal érzetem volt utána mindig, ezért sokkal több pakolást igényelt utána a hajam. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Sabinilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.