KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Samponok

Sabinilla

2014. február 8.

Kb. 2 éve én is kipróbáltam ezt a sampont, és nem hagyott mély nyomokat bennem. Túlságosan híg állagú volt, 2x kellett megmosnom vele a hajam mindig, az egy samponozás nem habzott, nem tisztított. Szárított is eléggé, vizes szénakazal érzetem volt utána mindig, ezért sokkal több pakolást igényelt utána a hajam. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Sabinilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

pilluska

2014. február 7.

UPDATE: Most már teljesen biztos, hogy ettől lett nagyon száraz a hajam, borzalmas. Ráadásul nem is tisztít valami jól...

Vegyes érzéseim vannak. Nagyon jó az illata meg szépen kiemeli a melírjaim, viszont nagyon kócos és száraz lesz tőle a hajam..:\ Összességében nem az igazi, a syoss samponok nekem sokkal jobban bejönnek. De nem pontozom le, mert végül is szép szőke színe van tőle, amit igazából ígér, szóval 4 csillag.

pilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

PAncsi79

2014. január 6.

Szilikonmentes sampont kerestem, amely kifejezetten a szőke haj tisztítására/ápolására készült.
A tisztító hatásával tökéletesen elégedett vagyok, az éjszakai olajpakolást is szépen kiviszi a hajamból. Finom és puha a használata után a sörényem. Könnyen kezelhető a használata után a hajam, nem gubancolódik jobban, mint más samponok alkalmazása után. A balzsammal együtt használva pedig szép fényes a szőke hajam (a melírozott és a saját szín is).
Az egyetlen problémám vele az "illata", ez kicsit zavarja az orrom, de úgy érzem mégsem annyira büdös, mint a sima Blond változat. A szőkítő spray használata nélkül nem világosítja a hajat (nem is szeretném).

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Emily

2013. november 28.

Festett szőke hajamra használom, 'csibesárgásodás' ellen. Mondjuk erre legalább jó. Nagyon olcsó, nekem nem kell belőle sok, tisztít rendesen, nem szárította eddig még ki a hajam, viszont hajmosás utáni második napon már viszket a fejbőröm és gyanítom hogy ő a tettes.

Emily
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

Hibiszkusz

2013. november 4.

Gutaütést kapok ettől a sampontól! Egyszerűen nem tisztít rendesen. Többszöri próbálkozás, és alapos kétszeri samponozás után is mindig ugyanazt az eredményt kapom: durva tapintású, összeragadt hajat. Olyan a hajam tőle, hogy legszívesebben hozzá se nyúlnék.
Bíztam benne, hogy jó lesz, mert a másik bejött, de ez sajnos nagy bukta. :(

Hibiszkusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Bíztam benne, hogy jó lesz, mert a másik bejött, de ez sajnos nagy bukta. :(

silver

2013. november 4.

Lehet, hogy festett hajon ér valamit ez a sampon (így a korábbi véleményeket nézegetve), de hogy az én természetes sötétszőke fürtjeim árnyalatán nem változtatott semmit, az hótziher. Ezek után elmondhatom, hogy teljes pénzkidobás volt.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 4.

barcka

2013. szeptember 28.

A véleményeket olvasva nagy reményeket fűztem a hozzá, illetve mert a másik szőke hajra való "testvére" bevált. Sajnos nem vagyok vele annyira elégedett, mint amire számítottam. Jól tisztít, nem lett tőle zsírosabb a hajam, viszont mintha kissé szárítana. Talán picit élénkebb tőle a hajszínem, de csodát ilyen szempontból se tett. De lehetséges, hogy csak azért nem vált be igazán, mert előtte a "testvéréhez" hozzászokott már a hajam.

barcka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Charis

2013. szeptember 17.

Festett vörös hajam van, de legutóbb nem sikerült jól a festés, és barna lett a hajam. Minden bajom volt a színtöl... Gondoltam kipróbálok valamilyen világosító sampont/balzsamot. Az ára miatt erre esett a választásom. Kb 4-5 heti használat után (heti egyszeri hajmosás) ez a sampon ès a balzsamja látványosan "vörösítette" a hajam. :-) Az egyetlen negativum az "illata", ami nekem irtitàló volt, mèg napokig éreztem a hajamon. Ennek ellenére, árnyalat világosítónak tökéletesen bevállt.

Charis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 17.

ritariot

2013. augusztus 5.

Pár hajmosáson túl vagyok már vele és én elégedett vagyok. Kellemes illat, állag, nekem nem gubancos tőle a hajam, nem szárazabb, mint volt, nem is zsírosabb. Tehát semmi rendellenesség. A hajam továbbra is könnyen kifésülhető és 4 napig kibírja mosás nélkül (de ez függ a balzsamtól is).
Ami a szőkeséget illeti... festett szőke hajam van. Nem világosított rajta, de mintha fényesebb és élénkebb lenne a színe. Még nem tudom, érdemes e újravásárolni.

ritariot
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

zsu02

2013. június 8.

Én már kb. 2 hónapja használom a sampont, eredetileg sötét szőke a hajam, egy kicsit világosodott, de nem feltűnően. Mondjuk nem is vártam tőle csodákat. Amit szeretek a samponban, hogy szerintem nagyon jó illata van, ami sokáig megmarad, viszont nekem eléggé összeragad a hajam tőle hajmosás után (nehéz kifésülni), szóval balzsam mindenképp kell mellé.

zsu02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.