KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Samponok

daisy

2013. április 29.

Bejött ez a sampon és a balzsam, Élénkebb lett a hajam (bár lehet hogy csak attól hogy végre süt a nap :o) ) nem zsírosít, tovább bírom hajmosás nélkül ezzel mint direkt zsíros hajra való samponnal.Pedig a samponnál mosás közben van egy kis olajos érzetem, de lehet csak szokatlanul selymes...:o) Nem lapul le tőle a hajam, szép fényű, tiszta, jól fésülhető, jó az illata nekem 5-ös!:o) csak a csomagolás nem jön be annyira.

daisy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

petrevici

2013. április 25.

Már használom egy ideje a termékcsalád mindhárom tagját.Balzsam, sampon, szőkítő spray.Nekem nagyon bevált.Nagyon jó illatú termék, puhává, fényessé és ellenállóbbá vált a hajam.Szeretem darabok.

petrevici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 25.

Mintyss

2013. március 30.

Nemrég vettem, kb. két hete használom. A hajam tényleg fényesebbnek, életteli szőkébbnek tűnik tőle, viszont borzasztóan száll és lelapul (a fejemhez tapad, a végek meg meredeznek). Bármilyen balzsamot is tegyek rá. Sajnos azt kell mondjam nálam az összes Balea sampon így működik, nagyon feltöltődik tőlük a hajam és tehetek rá Body Shop banános balzsamot, fésülhetem Tangle Teeser kefével akkor is száll. A színélénkítő hatás miatt a két csillag.

Mintyss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

novak.v

2013. március 20.

3 hét használat után: semmilyen változást nem látok a hajamon. A balzsamjával együtt használom. Jobban szeretem az illatát és az állagát, mint a sima szőke hajra való samponnak, de a színén nem változtat semmit. Tudom, hogy nem ígéri, de titkon bíztam egy kis hamvasító hatásban, ami persze nincs. Nekem ez csak akkor válik be, ha időnként "kék" samponnal mosom meg a szőkített hajamat.

novak.v
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

wanda

2013. január 15.

Szeretem, nem sárgul be a szőkitett hajam, picit talán világosit is...

wanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Szeretem, nem sárgul be a szőkitett hajam, picit talán világosit is...

gesztenye70

2012. december 28.

Szeretem ezt a sampont, amit nyáron szoktam csak használni. Világosítja a hajat és szép fényt is ad. Nekem az illata is tetszik. A csomagolása furcsa, hogy tubusban van, de hozzá lehet szokni. Az ára is megfelelő. Nálunk a DM-ben most is láttam ebből a termékből.

gesztenye70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

sissy93

2012. december 2.

Eddig a másik Balea szőke sampont használtam, de amóta megváltozott a csomagolása, a hatása sem az igazi. Több kell belőle, hígabb, alig habzik....
Megvettem helyette ezt, és nem bántam meg, sőt....
Az illata nagyon tetszik, nem is volt még ilyen jó illatú samponom. Egy használat után élettelibb a szőke hajam, világosabbak a melírjeim. :)
Azt hiszem, felvásárolom még azt a pár darabot, ami láttam a dm-ben.....

sissy93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Megvettem helyette ezt, és nem bántam meg, sőt....
Azt hiszem, felvásárolom még azt a pár darabot, ami láttam a dm-ben.....

cseresznyevirág

2012. augusztus 19.

Jól tisztít, nekem kicsit erős az illata, de hozzá lehet szokni

cseresznyevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Jól tisztít, nekem kicsit erős az illata, de hozzá lehet szokni

ildii

2012. július 29.

Nekem bevált ez a termék. Tetszik az illata, és a hajam is szép tőle. Nem utolsósorban ritkábban kell hajat mosnom, mióta ezt használom.

ildii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Szosz

2012. július 10.

Az elso tubust hasznalom mind a samponbol, mind a balzsambol. Nekem tokeletesen bevalt, bar csodat nem tett a hajammal. Melirozott a hajam, szerintem a szine szep lett toluk. Tud annyit mint a John Frieda-s sokkal dragabb verzio.

Szosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.