KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Heli

2012. május 22.

Egy balul sikerült hajfestés után (töve vörös, vége fekete.. köszönöm Schwarzkopf Natural&Easy!) találtam rá erre a termékcsaládra a dm-ben. Végső elkeseredésemben gondoltam kipróbálom. Megvettem a sampont, balzsamot és a spray-t. A 3 termék közül csak a spray tartalmaz hidrogén peroxidot. A csomagolás szerint 3-5 hajmosás után már látható az eredmény. Én már az első után észrevettem, hogy világosabb a hajam tőlük. Szerintem ez leginkább a spray-nek köszönhető. A sampon maga a megszokott Balea minőség. Ha rangsorolni kellene a 3 terméket, akkor ez van középen, legjobb a spray, leggyengébb a balzsam.

Heli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.