KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2018. április 30.

Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat

Nem kell kiöblíteni, nem tartalmaz szilikont, peroxidot tartalmaz. A hajat fokozatosan világosítja ki.

A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon, érzékeny, irritált fejbőrön, vékonyszálú/töredezett hajon, vagy kémiai kezelés után. Ne használja frissen szőkített hajon, szőkítés után csak 14 nap elteltével használja, és csak a hajtőre.

Ár: 500 Ft , Eladó: rocknrose
Állapot: Talán kétszer, háromszor használtam, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Személyesen (Balatonalmádi és környéke)

Krisztina1999

2018. december 4.

Nekem bevált, az első flakon végén tartok,és már látvánYos az eredmény. Mindenképp hajmosás előtt kell használni, különben nagyon durva tapintású lesz a haj :/

Krisztina1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

veronka052194

2018. november 19.

Én elhasználtam kb másfél flakonnal és totál kiszőkítette a tincseim....Fodrászkellékesben mikor kértem barna festéket a hajamra, kérdezték, hogy mikor festettem...Nem hitték el, hogy ezzel sikerült elérni a szőkét. Persze megbántam, azóta festem az eredeti hajszínemhez igazítva...

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

yukari99

2018. november 10.

Nagy kedvenc, tökéletesen végzi a dolgát, nem szőkít nagyon durván, csak pár árnyalatot. Én barna hajra használom, nagyon tetszik a szín amit a hajamnak adott. Érdemes hajmosás előtt használni, mert amúgy kicsit össze tapasztja a hajat.

yukari99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

kissh

2018. október 29.

Néhány használat után szépen világosítja a hajat. Nem feltűnően, csak fokozatosan. Nem mindig sikerült egyenletesen fújni a hajamra, de ez nem okozott gondot, mindig szép lett a végeredmény.

kissh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Pudlipollipotty

2018. október 6.

Ennyi pénzért, szinte hihetetlen! Szőkítettem a hajam, lenőtt... nem akartam ismét hajfestékkel neki esni, ezért hajtövemre fújtam. Második használat után, mindenki megjegyezte, hogy milyen jó most a hajam, hogy újra festettem, de mégis ombrés, ki csinálta és hogyan? :D
Az én hajamat nem szárítja bár én egyszerre fújom Gliss Kur hajsprével és egyébként is baromi vastag szálú, erős hajam van.
Imádom, azt hiszem, ha két használat ilyen látványos volt, akkor nyárra már festeni sem fogom, bevásárolok a termékcsalád többi tagjából és készen is van.

Pudlipollipotty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Nileve

2018. szeptember 6.

Kb nyár közepén vásároltam a terméket az itteni vélemények hatására. Kisebb koromban egészen szőke hajam volt, de aztán szépen fokozatosan bebarnult. Jelenleg szőkésbarna hajjal rendelkezem, amely nyáron erőteljesebben kiszőkül, télen pedig bebarnul. Sokszor agyaltam már rajta, hogy szeretnék valami tartósabb szőke színt is magamnak vagy legalább olyat, amire már inkább mondható az, hogy szőke vagyok, mint barna, de festetni soha nem akartam. Nem szerettem volna végigjárni a lenövéssel járó gondokat egy otthoni festés után, a fodrászra pedig sajnáltam a pénzt. Így kisebb nagyobb kutakodások után, rábukkantam erre a termékre és vele együtt az itteni véleményekre. A hajam színe pedig tökéletesen megfelelt a terméknek. Sokáig is kerestem a dm polcain, de hetekig nem bukkantam rá, végül szerencsém lett és nyár közepe, de inkább augusztus eleje óta rendszeresen használom. Megvettem a termékcsaládból hozzá tartozó balzsamot is, mivel olvastam, hogy hajlamos a hajvégek kiszárítására. A sampont pusztán azért nem vettem meg, mert nem akartam, van saját bevált samponom, amit nem szerettem volna most lecserélni. Pedig hatásosabb eredményt a termékcsalád mindhárom tagjával együtt garantál. Szóval én 3-ból 2-vel indultam neki a procedúrának. Először a dobozon leírtak szerint, rendeltetés szerűen használtam a terméket, tehát hajmosás után közvetlen törülközőszáraz hajra fújogattam szépen, egyenletesen. Viszont éreztem, hogy ez nem tetszik, sokkal inkább elnehezített a hajam, a töveire nem is mertem így fújni, csak a hajvégekre, (mondjuk először alapból egy ombre hatást szerettem volna elérni). Aztán újraolvasgatva az itteni kommenteket fedeztem fel, hogy valaki úgy használta, hogy hajmosás előtti éjszaka fújkálta meg a haját a termékkel, így egy éjszaka alatt a termék dolgozhatott folyamatosan, de másnap pedig kimosásra került a nehéz ragacsos anyag belőle. Tehát ezek után én is így próbálkoztam tovább. 3-4 alkalom után már szépen látszott, hogy szőkébb a hajam. Ez a szőke esetemben egyfajta itt ott aranybarnásan csillogó, de tényleg, szó szerint szőke lett az eddig inkább barnásabb szőkésbarna hajamból. Így 1 hónap után nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel, bámulatos a változás, sok dicséretet kaptam. Sokkal természetesebb, mint egy festés. Ez idő alatt kb a termék fele fogyott el. Úgy vettem észre, hogy így együtt a balzsammal használva nem roncsolta a hajam szerkezetét egyáltalán, nem is hullik jobban, mint máskor vagy korábban. Ha lehetne 5-ből 10 pontot adnék neki.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

kremkedvelo24

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

Az ára nagyon jó,de eléggé kellemetlen az illata. Én nem vettem észre változást, de sokan mondták hogy sokkal szőkébb a hajam :)

kremkedvelo24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Zsani.D

2018. augusztus 12.

Vastag szálú, világos, festetlen, “egérszőke” hajamon használtam, hogy nyárra egy kicsit vilagositsak rajta. A leírás szerint, illetve száraz hajra, pakolas es hajmosás elott is kipróbáltam. Kb 8x használtam osszesen es beváltotta amit ígért: látványosan világositotta a hajamat. VISZONT eszméletlenül szárít, igy abbahagytam a használatát. Mivel a termek működik, ezért jár neki a csillag, viszont egyértelműen roncsolja a hajat, igy azt ajánlom, ha szeretnéd megőrizni hajad egészséget inkább fordulj szakemberhez.

Zsani.D
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

vivieeen1919

2018. augusztus 10.

Festett fekete volt a hajam a fodrász leszivatta vörösre de meguntam hogy mindig festeni kell. Narancssárgás volt a hajam amikor kikopott a piros.elmentem egy elég jô hirneves szalonba mert szőke hajat szerettem volna. Alig lett változás a hajamon inkább szőkésbarna lett vörös fénnyel! Nem tudtam mit csináljak. Elolvastam itt a véleményeket és megvettem ezt a kis csodát :) világos szőke hajat csinált első használat után! Még van benne vörösesfény de remélhetőleg eltűnik többszöri használat után :) elég nagy változást művelt már igyis! A hajam nem lett szárazabb, a balea szőke sampont és balzsamot is elkezdtem használni mellé. Imádom!

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

anitaa17

2018. augusztus 1.

Természetes sötét szőke/világos barna hajam van, amelyet hosszú évek alatt végre sikerült lenövesztenem az eredeti hajszínemre. Dehát ugye nekünk nőknek mindig az nem jó, ami van, ígyhát elkezdett hiányozni, hogy újra szőkébb legyek, és mivel évekig ombre voltam, úgy gondoltam, ezt kipróbálom, az itt olvasottak alapján ugyanis többen írtátok, hogy ezzel el lehet érni ugyanazt a hatást :) Namármost, azt hozzáteszem, hogy már jó pár éve nem vagyok az az otthon a hajával kísérletezgetős fajta (csakis a fodrászom nyúlhat hozzá), így paráztam rendesen, hogy hogy fog kinézni és mennyire tudom majd elrontani. Hát megnyugtatok mindenkit, hogy ettől nem kell félni :D Első használat után, bár nem sajnáltam az anyagot a hajamról, kb észre sem lehetett venni, hogy világosodott volna. Azóta már 4 használaton túl vagyok (3 hét alatt, tehát nem minden hajmosás alkalmával használom) és most már kezd látszani. Ez külön jó pont, hogy fokozatosan világosít, nincs az a radikális hatás már az elején, mert így nem igazán lehet elrontani. Nekem nem is az volt a cél, hogy most ultra hidrogénszőke árnyalatban pompázzon a hajam, hanem, hogy természetes és napszítta hatást érjek el az alján és ezt tökéletesen sikerült is megvalósítani :) Hajmosás után vizes hajra fújom közvetlenül, majd fésűvel eldolgozom. Abban mindenkinek igaza van, hogy szárít, ezért amikor ezt használom, utána nem várok annyi napot, amíg megmosom, hanem másnap, vagy harmadnap mindenképp lemosom, utána viszont egyáltalán nem szárazabb a hajam, mint egyébként, tehát a szárító hatása szerintem csak akkor érződik, amikor az ember épp szőkíti vele a haját. Szerintem a későbbiekben arra is használható, ha valakinek balayage, vagy ombre a haja, hogy festés helyett ezzel frissíti fel a színét, hogy ne kezdjen el sárgulni, talán kevésbé károsítja és csak ritkán kell használni. Összességében szerintem nem kell félni tőle és jó kis termék, bár a teljes hajamat nem ezzel szőkíteném le, de arra, amire én szerettem volna használni, kiváló.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.