KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tincsa, Módosítva: 2016. július 1.

Kategória:   Hajfestékek

Világosító hajspray természetesen szőke és festett szőke hajra, mely meleg segítségével (hajszárító vagy hajvasaló) fokozatosan világosítja a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

doreszka94

2017. március 10.

Nyáron Sunkiss jelly-vel világosítottam a barna hajamat, azzal is szép világos lett a hajam. Nemrég ilyet vettem, de egy alkalom után többet világosított a hajamon, mint a Jelly... Nagyon tetszik, olyan aranyszőkés lett az eredetileg sötétebb barna hajamból. Az illata nem tetszik annyira, de nem érezni sokáig és mindig kenek utána hajvégápolót, ami szintén vesz el a szagából és nem is szárítja így ki annyira.

Update: Most ismèt elkezdtem hasznalni a megmaradt flakont. Jön a tavasz, kell a változás, de a derékig èrô hajamból vágatni nem akarok, így marad a színével való játék. Most eddig 3x használtam, lãtszik, hogy világosított a hajamon. Viszont most ment tönkre a fújóka, ezért elég macerás hasznalni. De marad az 5*,mert továbbra is szépen világosítja a hajam. Nem letz vöröses fényû, pedig eredetileg sötét a hajam.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

piperepozitív

2017. január 6.

Bő egy éve vágattam váll felettire a hajam, illetve a festéssel is felhagytam, mert nagyon károsította a hajam, de főleg mert minden festék csúnya színűre kopott.
Persze nagyon hiányzik a szőkeség, a természetesen sötét hamvasszőke hajam nem szeretem annyira.
Erre nekem tökéletes megoldást nyújt ez a spré, 2-4 havonta (ritkábban, mint ahogy festeni kéne) ráfújok párat a fejtetőn a tövére, így egységesítem a többi résszel. Az alsóbb rétegekre nem fújok, így nagyon természetes, napszítta hatást tudok elérni.
Inkább aranyszínű lesz az eredmény, mint hamvas, de nekem pont így tetszik, nem lett műsárga. Sokan dicsérik is a színt, nagyon természetes hatású, egészségesen szőkés.
Akinek viszonylag világos a haja, tehát nem kifejezetten sötét, annak szerintem nagyon jó alternatíva a hajvilágosításra, hajfestés helyett.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

kokuszosponi

2016. augusztus 29.

Sajnálom ha megszűnt a termék én a világos hajvégeimre használtam és szerintem szuper. Szépen világosít nagyon és igazából azt vettem észre hogy nem töri a hajat csak akkor tűnik úgy, a következő hajmosáskor balzsammal szokásosan hajatmostam és gyönyörű. Egyébként nem is sárgít nekem pedig nem hamvasítottam rá másodszor.

kokuszosponi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 29.

kati94

2016. augusztus 8.

Évekkel ezelőtt használtam, aztán megszűnt, ám pár hónapja találtam egy árva darabot az egyik üzletben, ráadásul 500 Ft-ra leértékelve, úgyhogy azonnal megvettem. :D Gyöngyszőkére van festve a hajam (color shampoo), ezt arra használom, hogy a hajtöveimet világosítja két festés között, mert nyáron nem szeretném szárítani a festéssel. Erre a célra tökéletesen megfelel. Az állaga furi lesz utána a hajamnak és egy icipicit talán sárgít is, de ezt a hamvasító samponnal jól tudom kompenzálni.

kati94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

szaboalexa99

Korcsoport: < 18
2016. június 28.

Festett szőke hajra használom, teljes hajhosszra ès hagyom magától megszáradni. Már első használatnál látható, hogy világosít. Kicsit szárít és használat után fura a hajam tapintása, de olajos pakolás után tökéletes az állapota.

szaboalexa99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 28.

kklaram

2016. június 11.

Alapdarab itthon. A sötétszőket hajamat nagyon szépen világosítja. A sunkiss jelly-vel szoktam felváltva használni, viszont ennek sokkal szembetünöbb a hatása (és nem sárgás!, bár ez hajtól is függ). Frissen mosott hajamon nem szeretem használni, inkább hajmosás elött bevizezem a hajam és ugy viszem fel, majd megszáritom. A haj természetesen sokkal szárazabb a használata után, de balzsam + hajolaj rendbehozza.
Ismeröseim körében, akik szőkre festik az egész hajukat, a hajtövek világosítására használták, így meghosszabitva a festések között eltelt idöt.

kklaram
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

inimini

2016. június 10.

Egy ideje ki akartam szőkíteni a hajam,de semmiképp nem akartam fodrászhoz menni és fullon,egyből hiperszőke lenni, inkább olyan napszívta/copacabana színre vágytam. Olvastam itt a véleményeket és végül megvettem. Nem bántam meg. A hajam alapból világosbarna úgyhogy lehet azért volt könnyű dolga a spray-nek vele(m). Most tökéletes, mézszőke vagyok (kb 10 alkalom kellett a végeredményhez, ahogy a használati utasításban írják). Hajszárítás után hajolajat is használok, nekem az segít a "kiszárítás" ellen. Teljesen megéri az árát, bár én még olcsóbban vettem.

inimini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

Acyra00

2016. június 6.

Én azt itt olvasottak alapján döntöttem úgy,hogy megveszem.Szerencsére nem kellet csalódnom.Nagyon szeretem ezt a terméket és már hónapok óta használom.A hajam régen nagyon világos szőke volt,de az évek múlásával egyre sötétebb lett,mígnem majdnem inkább barnának lett mondható.Ezen a sprayn kívül még szőkítősampont is használtam/használok a John Frida-tól,de szerintem a változás ennek köszönhető főként.Annyira kivilágosította a hajamt,hogy természetes fényben már majdnem tejfölszőke.Mindenki kérdezte,hogy befestettem e hajam.😂Szóval én ezt a terméket MINDENKINEK AJÁNLOM!:)

Acyra00
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 6.

Volturispet

2016. május 30.

Eredetileg szőkésbarna hajam van, amivel valahogy nem tudtam kibékülni, Sunkiss Jellyvel világosítottam ki, de már csak ezt használom a hajtövekre. Gyönyörű lett, viszont ha rossz kamerával készül rólam fotó, akkor néha sárgásnak tűnik a hajam, amit nem teljesen értek :D

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

snikol22

2016. május 23.

Imádom:)!

1,5 éve nem volt melírozva a hajam. Seszínű-sötétszőke és sok-sok ősz szál. Először Sunkiss Jellyt használtam, viszont egy alkalommal betévedtem a DM-be és megtaláltam ezt a csodát:) A S.J. is jó volt, imádtam az illatát, de gyorsan fogyott és elég drága. Ez a spray viszont főnyeremény számomra. Gyönyörű színe lett a hajamnak, főleg hajmosás utáni napon kérdezgetik a munkatársaim hogy fodrásznál voltam e(akkos is, ha éppen nem fújtam be:) Havonta többször használom, főleg hajtőre de a végén kicsit befújom a hajvégeket is, az már egészen "jégszőke", majdnem őszesen fehér, de az összhatás nagyon szép.
Mikor befújom elég merev lesz tőle a hajam, főleg ha túlzásba viszem, a szagát nem szeretem, de ezeken az Avonos marokkói argán olajos szérum nekem segít, nagyon szép fényt ad és puhít az illata pedig isteni. Szárít, de a melír és a festés is szárít, úgyhogy ennyi belefér, pakolás és a balzsam sokat segít.
Az ára nagyon jó, a hatásával is maximálisan elégedett vagyok, szerintem soha többet nem lesz melírozva a hajam. Főleg, hogy havonta többször úgy gondolják, hogy fodrásznál voltam, ez szerintem mindent elmond:)

snikol22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Imádom:)!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Phytantriol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.