Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2017. július 7.

Kategória:   Hajápolók

Megújult változat

A Balea Professional fényvédő spray védelmet nyújt a sós és klóros víz okozta kiszáradástól, melytől a haj könnyű, puha és könnyen kifésülhető lesz.

Ár: 600 Ft/2 db , Eladó: ylexe
Állapot: tele, Helyszín: Budaörs/9.ker Mester u., fizetés: személyes átvétel

Zsofii88

2018. augusztus 26.

Finom az illata, sajnos ezekről a termékekről nehéz megmondani hogy hatnak-e vagy sem. Mindenesetre használtam napozás előtt, valószínűleg még elfujkodom ,nem volt egy horribilis összeg.

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

lildiko

2018. augusztus 25.

Idény nyáron szőke hajra váltottam, ezért kerestem valamit ami a nyaraláson a tengervíztől óvja a hajamat. Ez olcsó volt, tök jó az illata, ezért ezt választottam. Én abszolút elégedett vagyok vele. A két hét pancsikolás után elmentem a fodrászomhoz, és megdicsért, hogy milyen szép a vége, abszolút nem töredezett semmit, pedig tényleg folyamatosan bent voltam a vízben, és nem nagyon vigyáztam, hogy ne legyen a hajam vizes. Vízbemenet előtt és utána is befújtam vele a hajam, és nagyon durva, de a szőkített, alapból is száraz végű, sós vízzel teli hajam a parton a napon való száradás után puha volt tőle, és az ujjaimmal simán kifésültem. Hajmosás után is felfújtam kicsit mindig belőle, a kifésülést nem tudom, mennyire segíti, mert soha nem fésülöm meg a hajam vizesen, mivel magától is szépen szárad, meg hajszárítóval is. Mindenesetre én azt gondolom, hogy a hajolajam mellett ez is segítette a hajam egészségének megőrzését a nyaraláson, valószínűleg jövőre is velem jön. Olcsó, hasznos, nekem nem kell több, 5 csillag.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Barbara111

2018. augusztus 9.

Katasztrofális ez a sray. Száraz,csomós lett a szőke hajam tőle. Először azt hittem nem fújtam rá eleget,de a helyzet csak rosszabb lett. Lehet,hogy az UV védelem tekintetében jó,de kezelhetetlen lett a szőke hajam tőle. Soha többet nem veszem meg.

Barbara111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

wildrose

2018. augusztus 8.

Kellemes, naptejes illatú hajspray, valamicskét használ hajszárazság ellen és fényvédőnek megfelel.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Kinleyni

2018. augusztus 2.

Update: Nem marad a két csillag, levonok még egyet. A maga nemében használhatatlan.. Nem győzöm helyrehozni utána a hajam, úgy kiszárította. Nem is tudom kit utálok annyira, hogy ami maradt azt neki ajándékozzam.

Csalódás. Jobbat vártam. Az illata kellemes, mint az after sun tusfürdőé, de a teljesítménye...Én nem mondom , hogy nem hatásos a napvédelem terén, csak a napig merjen valaki kimerészkedni azzal az összetapadt zsíros gubanccal amit csinál belőle. Még próbálgatom, hajvég ápolóként, vagy száraz hajon, de újravenni nem fogom. Az illata és az UV védelme miatt két csillag.
Annyit még utólag hozzátennék, hogy az adagolása is borzalmas, nagy hatósugarú. Áttöltöttem finomabban porlasztó flakonba, de abból nem jött ki..
Aki esetleg rájött, hogyan lehet ezt normálisan használni segítsen.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Aki esetleg rájött, hogyan lehet ezt normálisan használni segítsen.

SzR

2018. június 8.

Az illata nagyon jo, barsonyos lesz tole a hajam, nem tapad,konnyen kezelheto. Napfenynel meg nem hasznaltam,de eddig szuperul apolt es az illata 2nap utan is erzodik

SzR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Zsancica

2017. augusztus 18.

Hát nekem egyszer nyaraláson olyan szinten megégett a fejem teteje és úgy kikészítette a szőkített hajamat a napfény & sós víz kombó, hogy konkrétan letört felül a hajam rövidre... Nem voltam akkor még tudatában, hogy talán a hajat is védeni kéne a naptól, mert annak is árt... Innentől kezdve nyaranta én mindent megtettem hogy naptól védjem értékes növögető tincseimet. Többek között megvettem a Balea after sun termékeket (sampont, kondícionálót) valamint ezt az uv védős spray-t. Imádom, az illatát is. Azóta is megveszem mindig, öröm fújogatni a hajamra mert tudom, hogy védi és ápolja is. Sokkal kellemesebb vele. Számomra a nyár már egybeivódott ennek a terméknek az illatával.

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

blondie0310

2017. augusztus 16.

UV védelem miatt vásároltam. Abban bíztam, hogy a hajam színét is jobban megvédi majd a napfénytől, illetve a napfény és strandolás által bekövetkező kiszáradást is megelőzi.

Nos, nem tudom mennyit segített, de a hajat könnyebben fésülhetővé teszi, a hajam maradt száraz, de lehet, hogy a folyamatos sokkhatás mellett még szárazabb lett volna nélküle. Az illata nagyon jó.

Az UV védelem végett nyáron ezt használom a hozzá tartozó 2 in 1 samponnal és más termék olajával, kifésülő spary-ével kombinálva. Önmagában kevés.

Mivel annyira nem rossz, hogy ne venném újra, ezért 4 csillag lenne, de az végett, hogy száraz maradt a hajam mellette is és önmagában nem elég kifésülésre sem, ezért csak 3 csillag. A 4-et az UV védelemre és az illatra kapja.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

spavanilly

2017. augusztus 8.

Kimondondottan a nyaralásra vettem, strandolás előtt minden reggel jól befújtam a hajam. Befújás előtt is kifésültem, hogy egyenletesebben eloszoljon, bőven tettem rá a sprayből. Utána is könnyen ki tudtam fésülni.
Úszás után minden este hajat mosok, de az biztos, hogy hajmosás nélkül nehezen fésülhető, ragacsos lenne a hajam.
Bízom a termék védô hatásában, előnye, hogy könnyen kezelhető. Jó illata van.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Bízom a termék védô hatásában, előnye, hogy könnyen kezelhető. Jó illata van.

cintialaura

2017. augusztus 7.

Olyan mértékben összetapasztotta a hajam hogy nem akartam elhinni. A hajam a fogása száraz volt, fájt a kifésülés és tincsekben ragadt össze. Ritka rossz termék, soha többet.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!