KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2017. július 7.

Kategória:   Hajápolók

Megújult változat

A Balea Professional fényvédő spray védelmet nyújt a sós és klóros víz okozta kiszáradástól, melytől a haj könnyű, puha és könnyen kifésülhető lesz.

Ár: 400 Ft , Eladó: bzsofi666
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Zsancica

2017. augusztus 18.

Hát nekem egyszer nyaraláson olyan szinten megégett a fejem teteje és úgy kikészítette a szőkített hajamat a napfény & sós víz kombó, hogy konkrétan letört felül a hajam rövidre... Nem voltam akkor még tudatában, hogy talán a hajat is védeni kéne a naptól, mert annak is árt... Innentől kezdve nyaranta én mindent megtettem hogy naptól védjem értékes növögető tincseimet. Többek között megvettem a Balea after sun termékeket (sampont, kondícionálót) valamint ezt az uv védős spray-t. Imádom, az illatát is. Azóta is megveszem mindig, öröm fújogatni a hajamra mert tudom, hogy védi és ápolja is. Sokkal kellemesebb vele. Számomra a nyár már egybeivódott ennek a terméknek az illatával.

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

blondie0310

2017. augusztus 16.

UV védelem miatt vásároltam. Abban bíztam, hogy a hajam színét is jobban megvédi majd a napfénytől, illetve a napfény és strandolás által bekövetkező kiszáradást is megelőzi.

Nos, nem tudom mennyit segített, de a hajat könnyebben fésülhetővé teszi, a hajam maradt száraz, de lehet, hogy a folyamatos sokkhatás mellett még szárazabb lett volna nélküle. Az illata nagyon jó.

Az UV védelem végett nyáron ezt használom a hozzá tartozó 2 in 1 samponnal és más termék olajával, kifésülő spary-ével kombinálva. Önmagában kevés.

Mivel annyira nem rossz, hogy ne venném újra, ezért 4 csillag lenne, de az végett, hogy száraz maradt a hajam mellette is és önmagában nem elég kifésülésre sem, ezért csak 3 csillag. A 4-et az UV védelemre és az illatra kapja.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

spavanilly

2017. augusztus 8.

Kimondondottan a nyaralásra vettem, strandolás előtt minden reggel jól befújtam a hajam. Befújás előtt is kifésültem, hogy egyenletesebben eloszoljon, bőven tettem rá a sprayből. Utána is könnyen ki tudtam fésülni.
Úszás után minden este hajat mosok, de az biztos, hogy hajmosás nélkül nehezen fésülhető, ragacsos lenne a hajam.
Bízom a termék védô hatásában, előnye, hogy könnyen kezelhető. Jó illata van.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Bízom a termék védô hatásában, előnye, hogy könnyen kezelhető. Jó illata van.

cintialaura

2017. augusztus 7.

Olyan mértékben összetapasztotta a hajam hogy nem akartam elhinni. A hajam a fogása száraz volt, fájt a kifésülés és tincsekben ragadt össze. Ritka rossz termék, soha többet.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Ragdoll

2017. július 24.

2 éve használom, most ezt az új változatot vettem újra, gondolom ugyanaz mind a kettő.
Uv-para miatt vettem meg, nem egy nagy kiadás, de legalább nem fakul ki a hajam, meg nemis szokott se a nap sem a víz akkora károkat okozni rajta. Nekem ezekért már megéri a 600 ft. Az illatáról nemis beszélve ami isteni kókuszos és elég sokáig meg is marad😍

Ragdoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Bogg

2017. július 21.

A napvédő hatásáról nem tudok beszámolni. Nagy reményeket fűztem hozzá, az illata isteni, de a szórófej borzalmas, egyedülálló technikát kellett kifejlesztenem, hogy a hajamra, és ne a padlóra menjen az összes. A padlót mellesleg jobban ápolja szerintem, mint a hajamat.. :D hiába fújom be vele, semmi változás. Remélem az UV sugárzástól azért véd, ha mást nem is csinál.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

AthenA

2017. július 6.

Ha már egyszer megvettem, használom. Őszintén szólva, nem tudom mennyi haszna van.
A fújókája borzasztó - vagy én vagyok béna-,nem csak a hajamra megy belőle, a padló is csúszik utána.

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Bubucim

2017. július 6.

Nagyon finom illatú. :) Egyértelműen védte a hajam, nem okozott neki gondot a sós tengervíz sem, valamint a hajam eredeti színe se fakult sokat. Ár-érték arányban nagyon jó termék. Drágább társai sem tudnak többet. Csak azért nem adok 5 csillagot, mert nem kimondottan csodaszer. 2 nyárra simán elég. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

szeliger

2017. július 6.

Nem tudom megállapítani, hogy mennyi védő hatása van. Rontani mindenesetre nem rontott a helyzeten, a lányommal együtt használtuk, nem gubancolta össze egyikünk haját sem. Édes, fügés műanyagos illata van, a fiaim szerint büdös, nem is értik, miért fújkáljuk mi lányok. A pumpája nehezen kezelhető, csak száraz kézzel érdemes kézbe venni, mert ha korábban naptejes vagy vizes az ember keze, akkor a flakon elcsúszik a tenyérben, ráadásul az enyémnek a pumpája még időnként ismeretlen okból el is akad. Elhasználjuk, de egyszer elég volt belőle, nem fogom újravenni.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 6.

Lilluska

2017. május 30.

Az after sun tusfürdővel együtt vettem meg, nyaralás előtt. Imádom ezt is!
A hajam csodaszép, nem lett fakó a nyár végére (szerintem ennek köszönhetően). Pont ma reggel fújtam a hajamra, még a párom is megjegyezte, hogy "milyen nyár illatod van!" :) Biztos idén is sokat fogom használni!

Lilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Az after sun tusfürdővel együtt vettem meg, nyaralás előtt. Imádom ezt is!

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!