KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2017. július 7.

Kategória:   Hajápolók

Megújult változat

A Balea Professional fényvédő spray védelmet nyújt a sós és klóros víz okozta kiszáradástól, melytől a haj könnyű, puha és könnyen kifésülhető lesz.

Ár: 600 Ft/2 db , Eladó: ylexe
Állapot: tele, Helyszín: Budaörs/9.ker Mester u., fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kinleyni

2018. július 12.

Csalódás. Jobbat vártam. Az illata kellemes, mint az after sun tusfürdőé, de a teljesítménye...Én nem mondom , hogy nem hatásos a napvédelem terén, csak a napig merjen valaki kimerészkedni azzal az összetapadt zsíros gubanccal amit csinál belőle. Még próbálgatom, hajvégápolóként, vagy száraz hajon, de újravenni nem fogom. Az illata és az UV védelme miatt két csillag.
Annyit még utólag hozzátennék, hogy az adagolása is borzalmas, nagy hatósugarú. Áttöltöttem finomabban porlasztó flakonba, de abból nem jött ki..
Aki esetleg rájött, hogyan lehet ezt normálisan használni segítsen.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Aki esetleg rájött, hogyan lehet ezt normálisan használni segítsen.

SzR

2018. június 8.

Az illata nagyon jo, barsonyos lesz tole a hajam, nem tapad,konnyen kezelheto. Napfenynel meg nem hasznaltam,de eddig szuperul apolt es az illata 2nap utan is erzodik

SzR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Zsancica

2017. augusztus 18.

Hát nekem egyszer nyaraláson olyan szinten megégett a fejem teteje és úgy kikészítette a szőkített hajamat a napfény & sós víz kombó, hogy konkrétan letört felül a hajam rövidre... Nem voltam akkor még tudatában, hogy talán a hajat is védeni kéne a naptól, mert annak is árt... Innentől kezdve nyaranta én mindent megtettem hogy naptól védjem értékes növögető tincseimet. Többek között megvettem a Balea after sun termékeket (sampont, kondícionálót) valamint ezt az uv védős spray-t. Imádom, az illatát is. Azóta is megveszem mindig, öröm fújogatni a hajamra mert tudom, hogy védi és ápolja is. Sokkal kellemesebb vele. Számomra a nyár már egybeivódott ennek a terméknek az illatával.

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

blondie0310

2017. augusztus 16.

UV védelem miatt vásároltam. Abban bíztam, hogy a hajam színét is jobban megvédi majd a napfénytől, illetve a napfény és strandolás által bekövetkező kiszáradást is megelőzi.

Nos, nem tudom mennyit segített, de a hajat könnyebben fésülhetővé teszi, a hajam maradt száraz, de lehet, hogy a folyamatos sokkhatás mellett még szárazabb lett volna nélküle. Az illata nagyon jó.

Az UV védelem végett nyáron ezt használom a hozzá tartozó 2 in 1 samponnal és más termék olajával, kifésülő spary-ével kombinálva. Önmagában kevés.

Mivel annyira nem rossz, hogy ne venném újra, ezért 4 csillag lenne, de az végett, hogy száraz maradt a hajam mellette is és önmagában nem elég kifésülésre sem, ezért csak 3 csillag. A 4-et az UV védelemre és az illatra kapja.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

spavanilly

2017. augusztus 8.

Kimondondottan a nyaralásra vettem, strandolás előtt minden reggel jól befújtam a hajam. Befújás előtt is kifésültem, hogy egyenletesebben eloszoljon, bőven tettem rá a sprayből. Utána is könnyen ki tudtam fésülni.
Úszás után minden este hajat mosok, de az biztos, hogy hajmosás nélkül nehezen fésülhető, ragacsos lenne a hajam.
Bízom a termék védô hatásában, előnye, hogy könnyen kezelhető. Jó illata van.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Bízom a termék védô hatásában, előnye, hogy könnyen kezelhető. Jó illata van.

cintialaura

2017. augusztus 7.

Olyan mértékben összetapasztotta a hajam hogy nem akartam elhinni. A hajam a fogása száraz volt, fájt a kifésülés és tincsekben ragadt össze. Ritka rossz termék, soha többet.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Ragdoll

2017. július 24.

2 éve használom, most ezt az új változatot vettem újra, gondolom ugyanaz mind a kettő.
Uv-para miatt vettem meg, nem egy nagy kiadás, de legalább nem fakul ki a hajam, meg nemis szokott se a nap sem a víz akkora károkat okozni rajta. Nekem ezekért már megéri a 600 ft. Az illatáról nemis beszélve ami isteni kókuszos és elég sokáig meg is marad😍

Ragdoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Bogg

2017. július 21.

A napvédő hatásáról nem tudok beszámolni. Nagy reményeket fűztem hozzá, az illata isteni, de a szórófej borzalmas, egyedülálló technikát kellett kifejlesztenem, hogy a hajamra, és ne a padlóra menjen az összes. A padlót mellesleg jobban ápolja szerintem, mint a hajamat.. :D hiába fújom be vele, semmi változás. Remélem az UV sugárzástól azért véd, ha mást nem is csinál.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

AthenA

2017. július 6.

Ha már egyszer megvettem, használom. Őszintén szólva, nem tudom mennyi haszna van.
A fújókája borzasztó - vagy én vagyok béna-,nem csak a hajamra megy belőle, a padló is csúszik utána.

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Bubucim

2017. július 6.

Nagyon finom illatú. :) Egyértelműen védte a hajam, nem okozott neki gondot a sós tengervíz sem, valamint a hajam eredeti színe se fakult sokat. Ár-érték arányban nagyon jó termék. Drágább társai sem tudnak többet. Csak azért nem adok 5 csillagot, mert nem kimondottan csodaszer. 2 nyárra simán elég. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!