KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2017. július 7.

Kategória:   Hajápolók

Megújult változat

A Balea Professional fényvédő spray védelmet nyújt a sós és klóros víz okozta kiszáradástól, melytől a haj könnyű, puha és könnyen kifésülhető lesz.

Ár: 600 Ft/2 db , Eladó: ylexe
Állapot: tele, Helyszín: Budaörs/9.ker Mester u., fizetés: személyes átvétel

riella1994

2016. július 29.

Azt vártam, hogy a régi készletek fogyjanak ki és ez az új fajta kerüljön a polcokra, mert a régiről csak csupa rosszakat olvastam. Az illata nagyon nagyon finom kókuszos, pont olyan mint a tusfürdőé és a samponé csak intenzívebb. Először a hajamra fújkáltam, de összetapasztotta, így kipróbáltam hajvégápolóként A kezembe fújtam belőle és belemasszíroztam a hajvégeimbe. A hajvégeim nagyon puhák lettek és látszott, hogy valamelyest táplálja is. Nekem jobban bevált ez, mint az Elseve hajvégápolója. Nekem 5*-os:)

riella1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

PiciBrigii

2016. július 13.

Féltem, hogy kiszárítja az amúgy is száraz hajam...de sürgősen kellett valami strandolás napján, és csak ezt találtam. Még szerencse :) Még könnyebben ki tudtam fésülni a hajam, puha lett, és nem tört le az egész napos strandolástól és napozástól :) Az illata pedig isteni..imádom :)

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

Ancsuk

2016. július 11.

Nekem is a regi valtozata van meg de azt vettem eszre h iszonyat szaritja a hajamat sajnos:/ pedig kellemes illata van de igy...

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2016. július 11.

Isteni, kókuszos-vaníliás jellegű illata van. :) Szuperül hidratál, így sokszor hajon hagyható kondicionálóként is használom. A színét nem feltétlenül védi a hajamnak, viszont ha alaposan befújom vele magam, akkor egyáltalán nem melegszik fel a hajam, a tűző napon sem. Eléggé zsírosít, így óvatosan kell vele bánni, de 1-1 szabadtéri forró napon életmentő lehet. :)

A felhők fölött örökké kék az ég blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

audreycoca

2016. július 6.

Nekem a régi van meg. Nagyon kellemes illata van, nedves hajra spriccelve, nekem laza hullámokat csinál a hajamba, ami egy napig tart. Viszont a hajam papír száraz tapintású lesz.

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

agiv

2016. június 29.

Ú imádooooom!!!isteni illata van,és a hajam is szereti!

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Ú imádooooom!!!isteni illata van,és a hajam is szereti!

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!